Χειροτερος - γραφικοτερος οπαδος!

Οι gay-ροι.

γνώθι σαυτόν

γενικα ολοι :stuck_out_tongue:

ο οπαδός του ΒΑΣΙΛΗ.

placebo fan που τους άκουγε πριν γίνουν γνωστοί στο ευρύ κοινό, ότι και να σημαίνει η λέξη “ευρύ”

Γενικά, χειρότεροι-γραφικότεροι οπαδοί (πιστεύω ότι) είναι όλοι όσοι κολλάνε με ένα ‘‘είδος’’ μουσικής είτε αυτό είναι μέταλ (μπλακ, χέβυ, ντεθ κλπ) είτε αυτό είναι λαικό και ούτω καθεξής και δε δέχονται να ακούσουν τίποτα άλλο πέραν από αυτό που ακούνε -το χειρότερο όμως είναι ότι αυτοί είναι συνήθως που κρίνουν τους άλλους χωρίς να έχουν ιδέα γιατί το κάνουν. Καλό είναι πριν εκφέρουμε γνώμη για κάτι και ακόμη περισσότερο πριν του σύρουμε τα ‘‘χίλια μύρια’’ να μπούμε στη διαδικασία να το ακούσουμε ή εν πάσει περιπτώση, να το’χουμε ψάξει λίγο το θεμα πιο πριν/να έχουμε πληροφορηθεί… Και εγώ το’χω κάνει βέβαια αυτό (δεν είμαι καλύτερη απ’όλους αυτούς) αλλά, ναι, το πιστεύω…πριν ακούσεις κάτι ή μάθεις για κάτι δεν πρέπει να το [U]βρίζεις ή να το ειρωνεύεσαι[/U] ‘‘κι αν δεν το γουστάρεις, πρόβλημά σου’’… Απλώς η όποια κριτική απέναντι σε μένα ας λείπει…γιατί όπως δε σου αρέσει εσένα να βρίζω -ούτε καν να κρίνω- τα δικά σου, έτσι δε μαρέσει κι εμένα να βρίζεις τα δικά μου…

Πάντως, αν μιλάμε για το φόρουμ…πιστεύω ότι οι πιο ‘‘κολλημένοι’’ οπαδοί -ας μου επιτραπεί η έκφραση- είναι οι manowarάδες. Παρά ταύτα όμως ο τρόπος που υπερασπίζονται τους ‘‘ήρωές τους’’ είναι αξιαγάπητος. Χαχαχα είν’ωραίοι…

Κι εγώ καταντάω γραφική όμως -έως και σπαστική θα έλεγα- όταν σκαλώνω (άγριο σκάλωμα όμως) με τους Blood Ceremony…μπαίνω σε όλα τα θρεντ και τους προτείνω/σπαμμάρω…

έδιτ. Και οι Maidenάδες κι αυτοί σκαλώνουν ώρες ώρες, αλλά τους αγαπάμε κι αυτούς.

όποιος δε βλέπει ότι ο γραφικότερος οπαδός είναι ο manowarας απλά εθελοτυφλεί 8)

Γραφικότερος είναι ο “ακούω τα πάντα”, κι όταν τον/την ρωτάς να σου αναφέρει μερικά από τα πάντα σου λέει:…“Βανδή, Βίσση, Κοκκίνου, Saki, Notis…τα πάντα σου λέω, α δεν ακούω Θώδη,…πολύ υποκουλτούρα ρε παιδάκι μου”#-o:lol:

Που ξεθάφτηκε αυτό. :lol:
Από όλα αυτά κάποτε υπήρξα scorpionιστής σε βαριά μορφή.:roll:
Οι πιο γραφικοί είναι μακράν οι σκορπιονιστές και οι manowarαδες.

Γενικότερα όμως οι χειρότεροι είναι αυτοί που ακούνε μόνο ένα είδος μουσικής και ακυρώνουν όλα τα υπόλοιπα ή ακόμα χειρότερα τα κρίνουν χωρίς να έχουν ακούσει.
Και δυστυχώς είμαι και εγώ ένας από αυτούς :lol:

να ανοιχτει πολ μανογουοραδες vs μειντεναδες.εκει σας θελω:!:

ευκολάκι, άσσος από ημίχρονο 8)

Η πιο επική μάχη θα ήταν ενάντια σκορπιονιστών!
Πρέπει να δημιουργηθούν τέτοια thread τουλάχιστον στο offtopic

Κάνω παρέα με Σκορπιονάκηδες,αλλά συγχωρούνται γιατί ειναί η τέλεια παρέα αν θες να πας revenge.Συγχωρούνται επίσης οι manowar fanatics, επειδή μου αρέσουν πολύ οι MW (αλλά όχι με τον δικό τους die hard τρόπο),αλλά κυριώς γιατί για κάποιο ανεξήγητο λόγο,ο μανογουοράς ξέρει πάντα,όπου και να βρίσκεστε,τα καλύτερα μέρη για μάσα.Μα στο dna τους το έχουν;;;Άρα,εξιλαστήριο θύμα καταλήγει ο ποζεράς,σαν γυναίκα αντιπαθώ τους άντρες με θυλυπρεπή εμφάνιση.Αλλά συγχωρείται και αυτός γιατί έχει φάση να κυκλοφορείτε σε άκυρο κυριλέ μέρος και να σας κοιτάνε περίεργα οι γύρω γύρω.Χειρότερη κατηγορία:μακράν αυτός που διαβάζει hammer και παίρνει στα σοβαρά τα λεγομενά του (οι 15 και κάτω δεν πιάνονται-been there,done that).

τόσο, μα τόσο αληθινή

Τους εχουμε ανετα 8)

psifisa allos, giati an kai hmoun Maidenakias gia polla xronia ( meta apo thn prosfath emfanish sto Sonisphere apogoiteftika ) alla opos kai na exei:

[B][FONT=“Arial Black”][SIZE=“7”]MAIDEN MA TIS 1.000.000 VOUVOUZELES :bow2::bow2::bow2::metal::metal::metal::metal:[/SIZE][/FONT][/B]

Oi slayer den aksizoun kathgoria ?

σκεφτείτε ότι πραγματικά ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να ακούμε τον αρχηγό να μιλάει και να κάνει ότι πίνει μπύρες!!!

Πλάκα,πλάκα,στην Θεσ,το πήγαινε πολύ καλά με τα Ελληνικά.Ακόμα και με υποβολέα να ήταν,να προφέρει κάποιος ξένος μια γλώσσα σαν την δική μας,με όλους αυτούς τους φθόγγους που δεν υπάρχουν στα αγγλικά,είναι εξαιρετικά δύσκολο.Απλά εμείς δεν το συνειδητοποιούμε γιατί είναι η μητρική μας.

αφού ο άνθρωπος είναι ιδιοφυία 8)

joey for president 8)