Χειροτερος - γραφικοτερος οπαδος!

Xeiroteroi pou exo dei itane kati kopeles apo Burgina Faso pou koitazane ton tragoudisti ton Hokam’s Razor kai skeftontousan to bradino tous fagito …

Grafikoteroi einai oi AORades :lol:

χαχαχαχαχαχαχαχχααχ πες τα :lol:

Για τους κλασσικους συμφωνω. Και στην τζαζ υπαρχουν τετοια ατομα , αλλα οχι ολοι . Και γω ακουω τζαζ και μου αρεσει πολυ , αλλα ειμαι σνομπ και φαινομαι σνομπ ? (το τελευταιο το λεω επειδη με εχεις δει και απο κοντα).
Και ρε ΕΛΕΟΣ φανταζεσαι να παιζει ο αλλος τζαζ και συ να πας και να κανεις χεντμπακινγκ (ή οπως λεγεται)

Ρε τρελαμμενε,μαλλον δεν καταλαβες το πως το ειπα!!:smiley: (βλ.στο λεξικο λημμα"σαρκασμος"):stuck_out_tongue:

Θα σου εξηγησω κι απο κοντα…:wink:

Ρε συ καταλαβα οτι αστειευοσουν απο τη μια , αλλα απαντησα γιατι εγω πιστευω οτι πολλοι κλασικοι ειναι τινγκα κολημενοι ! (Και για να δειξω τι καλο παιδι ειμαι :stuck_out_tongue: )

Το υπογραμμισμενο , πολυ προστυχο μου ακουγετε … :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moυ το χρόσταγες από το thread ΟΣΦΠ - ΠΑΟ - ΚΡΑΤΟΣ ε; :slight_smile: Πάντως πλάκα πλάκα δεν έχεις άδικο. Με τιμά που με βάζεις μια κατηγορία μόνο μου :smiley: :smiley: :smiley:

Το οτι σνομπαρεις αλλα ειδη/μπαντες?:-k

Ποτε δν σνομπαρα αλλα ειδη, αυτο το λες συνεχεια χωρις να το εχω κανει.
Μπαντες αν και οταν σνομπαρω το κανω για πειραγμα.

αχ,πες το βρε πειραχτηρι τοσο καιρο:D

Εγω διακρινω μια εμπαθεια προς τη μεταλ γενικοτερα, το καταλαβαινω να μη γουσταρεις, αλλα και η γραφικοτητα εχει ενα τελος… Αν ειμαι λαθος ζητω συγγνωμη… Περισσοτερα ποστ εχεις για μπαντες που δεν γουσταρεις, παρα για μπαντες που γουσταρεις…

Ελεος ρε οχι και εμπαθεια ( αυτη τη λεξη την εχετε λιωσει ολοι εδω μεσα ! ). Δν μου αρεσει πολυ αλλα δν εχω ποστ που να βριζω τη μεταλ.
Λογικο να εχω περισσοτερα ποστ για μπαντες που δν γουσταρω γιατι δν υπαρχουν πολλα θρεντ γι’ αυτα που γουσταρω (Αυτο το τελευταιο σας παρακαλω καλοι μου αναγνωστες μην το παρετε ως δειγμα ειρωνειας και ψευτοκουλτουρας, λεω απλα την αληθεια)
:slight_smile:

Ωραιος λογος αυτος που αναφερεις…

TexasFlood τα θρεντ δεν δημιοργουνται μονα τους, οι users τα φτιαχνουν…

Είμαι ανάμεσα σε δύο:

Πιθανόν ο Φλουντάκιας γιατί:

  1. Όλα του μοιάζουν με Φλουντ και παντού διακρίνει τις επιρροές τους, αλλά από την άλλη σιχαίνεται κάθε τι που πλασάρεται ως οι “νεοι Φλουντ”
  2. Κυκλοφορεί με μπλούζες Σιντ Μπάρετ παρόλο που αυτός έπαιξε μόνο σε ένα δίσκο του αγαπημένου του συγκροτήματος
  3. Αδυνατεί να καταλάβει ότι ο Gilmour δεν είναι καλός κιθαρίστας
  4. Αδυνατεί να καταλάβει ότι ο Waters δεν είναι καλός τραγουδιστής
  5. Θεωρεί progressive το Dark Side Of The Moon.
  6. Θεωρεί κορυφαίο έργο τέχνης (συνολικά και όχι μόνο της μουσικής) το Wall αλλά ταυτόχρονα όχι τον καλύτερο δίσκο τους
  7. Θεωρεί ότι αν δεν ήταν οι Φλουντ δε θα είχαν βγάλει ποτέ οι Beatles το Sgt. Pepper’s σε αυτή τη μορφή.
  8. Έχει 3.128 διαφορετικά bootleg και δεν του είναι αρκετά.
  9. Πιστεύει ότι οι Φλουντ δεν εχουν βγάλει κακό δίσκο

πιθανόν όμως και μία καινούργια κατηγορία που εισάγω και λέγεται ο μπλουζάκιας!!

  1. Νομίζει ότι κάθε είδος μουσικής προέρχεται από τα μπλουζ.
  2. Ψάχνει και βρίσκει μπλουζ ηχογραφήσεις του 20 με σκοπό να ανακαλύψει ποιος επηρέασε αυτόν που επηρέασε τον Robert Johnson. Περιττό να πω ότι οι ηχογραφήσεις αυτές έχουν τέτοιο ήχο που απλά δεν ακούγονται…
  3. Η δισκοθήκη του περιλαμβάνει 642 εκτελέσεις του Dust My Broom και 343 του Born Under A Bad Sign και μπορει να τις ξεχωρίσει μία προς μία.
  4. Βρίσκει ποικιλία και πολυπλοκότητα στα μπλουζ και δε δεχεται με τιποτα πως βασίζονται στο ίδιο επαναλαμβανόμενο μοτίβο.
  5. Πιστεύει πως αν δε σου αρέσουν τα μπλουζ έχεις μία τρύπα στην καρδιά σου.
  6. Στις συναυλίες έχει την τάση να φωνάζει yeah σε κάθε μπλουζ κιθαριστικό πέρασμα.

χμμμ… :-k δύσκολη απόφαση…

(Σάκη φοβάμαι πως μόνο εσύ θα πιάσεις το αστείο και οι υπόλοιποι θα πέσουν να με φάνε…)

απλα θεικο! εχω πεθανει απο τα γελια!:lol: :lol:
ιδικα για τους Bluesistes! :lol: ειναι σαν να βλεπω τον εαυτο μου να μιλαει!:stuck_out_tongue: :lol:
επειδη με εκανες τοσο να γελασω θα βαλω να ακουσω floyd!:stuck_out_tongue:

Γμτ αναγνωρίζω μ ερικά συμπτώματα…Γιατρέ είναι σοβαρό???Λές να χω φλοϋδισμό???8O 8O :lol:

Γιατι … δν εναι ?

Ναι οκ , εκανα κανα 2 φορες … εγω και αλλοι 2 το πολυ γραψαν ! :lol:

ΘΕΪΚΟ ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

J-pop fanatics δεν βλέπω πουθενά…ούτε Kotoko-fans:-k

Οι Κοτοκο φανς πάνε στους φανσ των manga, γι αυτό:p

  1. Τους Scorpionιστές δεν τους καταλαβαίνω… Γιατί να μην είναι Nazarethιστές, ας πούμε; :-k

  2. Οι Theaterάκηδες (που είναι ακριβώς οι ίδιοι με τους τεχνικούρηδες, δεν γνωρίζω κάποιον που να είναι το ένα χωρίς το άλλο, άρα παρακαλώ να προστεθούν οι ψήφοι!!!) δεν πρέπει να αντιμετωπίζονται με χλευασμό, έχουν πραγματικό πρόβλημα και πρέπει να τους βοηθήσουμε. Σώσε και εσύ έναν Theatrάκια, δώσε του ένα δίσκο των MC5 (είναι και σε προσφορά).:yes:

  3. Οι Floydάκηδες κακώς κατηγορούνται, γιατί έχουν δίκιο. Δεν «ακούν κάτι ανώτερο», ακούν κάτι ανώτατο! :stuck_out_tongue:

    [B]Για μένα οι πιο απελπιστικοί οπαδοί ανήκουν σε μια γενικότερη κατηγορία. Είναι αυτοί που βάζουν ανώτερο και κατώτερο όριο σκληράδας στα ακούσματά τους, αδιαφορώντας για την ποιότητα των απ? έξω. Καθώς και όσοι λένε πως αγαπούν τους  Ramones, αλλά δεν τους αρέσουν οι Kaiser Chiefs ή ακόμα βρίζουν τους Strokes, ενώ λατρεύουν τους Stooges και τους Velvet Underground. Υποκριτές! Θα καείτε στην κόλαση του Klaus Nomi!