Πφ. Γυναίκες!

Εδω οι καταπιεσμενοι αντρες του φορουμ θα γραφουμε τα βασανα που περναμε απο αυτες τις φουρκες, τις πανουκλες τις… ΓΥΝΑΙΚΕΣ! Με αυτες δε κανουμε, και χωρια δε μπορουμε. [-X

Αμ πως. Η κλασσικη ατακα “ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια” δε περναει κυριες μου! Ηρθε η ωρα για ΑΝΤΙΠΟΙΝΑ! [-X

Εξ άλλου ως γνωστο:

Γυναίκες = Ψώνια
Ψώνια = Έξοδα
Έξοδα = Χρημα
Χρημα = ΤΟ ΚΑΚΟ

Αρα:

Γυναικες = ΤΟ ΚΑΚΟ :!:

:stuck_out_tongue:

Ρε Τζονυ αμα δε το κατεχεις το αθλημα ασε τις γυναικες σε εμας.Ο καθενας στο τομεα του.
Εσυ μουσικη cd ριπορτς ριβιουζ κι εμεις γυναικες!!!Ε???

Το οτι δεν ειμαστε ξερολες, δε παει να πει οτι ειμαστε μαμουχαλοι. :stuck_out_tongue: Μη κρινεις απο το δικο σου στομα. :stuck_out_tongue:

Ναι αλλα εισαι προφεσορας μονο σε ενα τομεα ε?Αυτο ειναι η μουσικη!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

:sleep: :roll: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Nαι εδω μιλαμε για πραγματικες γυναικες και οχι για σκιτσα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κρυαδα :cold: Απιστευτη. Δε θεωρω τον εαυτο μου σε κατι προφεσορα. Ολοι καποτε βρισκουν το δασκαλο τους. Εγω στη μουσικη ηδη εχω τους δικους μου (αν θες να το παμε εκει).

Εδιτ: για να μη παει οφ τοπικ, ξερω ατομα αρκετα πιο ψαγμενα απο μενα οποτε αστο. χαβαλε πηγαμε να κανουμε και γαμησες τη κουβεντα.

Εγω παλι στις γυναικες ειμαι αυτοδιδακτος.Φαντασου οτιτο πρωτο πραγμα που ειδα μολις γεννηθηκα ηταν ενα μνι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες οτι μου τη μπαινεις εδω και μερες σε διαφορα τοπικς και αστασαπια.

#-o #-o Τι πρωτότυπο…:smiley:

8O 8O 8O 8O

Ποτε και που?

Χμ:

Αναμενομενο. Δε συνεχιζω το οφ τοπικ.

Ουτε εγω.Θα συνεχισουμε οταν θα εχεις ξεμεθυσει :wink:

Φιλαράκο Τολκκι καλά μας τα έλεγες, το πρώτο σου ποστ όμως είναι κάργα ειρωνικό ή κρύο. Διάλεξε και πάρε. Εφόσον ο άλλος προσβλήθηκε πιστεύω πρέπει να κόψεις την “πλακίτσα” χωρίς περεταίρω ειρωνίες ή κρυάδες. :wink:

Φιλιά! :hippy:

Γιεα. :hippy: Φαντασου να μου την εμπαινες!

Φιλαρακο Ζαφειρη θα απαντησω σε εσενα αφου εισαι νομιμος εκπροσωπος του Ανγκμαρ κοινως δικηγορος του.
Δεν εχω κανενα λογο να ειρωνευτω τον Ανγκμαρ.Αν ηθελα να του την πω θα του την ελεγα στεγνα οπως τη λεω σε πολλους ανα καιρους.Αν παρεξηγηθηκε οντως ο Γιαννης θα μπορουσε να το λυσει μεσω μσν πραγμα που δεν εκανε.Τριτο και τελευταιο καλο θα ηταν να κοιτας τη δικη σου τη δουλεια και να μη μπλεκεις τα μπουτια σου οπου να’ναι.

Γλωσσοφιλα!

Γυναικες…περιεργα πλασματα,που εχουν απασχολησει την ανδρικη σκεψη απο την εποχη που ειμασταν ακομα στις σπηλιες(για να μην πω στα δεντρα ή στο εργαστηριο γενετικης καποιου εξωγηινου πολιτισμου…ουαου!!!)…παραξενες…περιεργες…αλλοκοτες…αλλοπροσαλες…κυκλοθυμικες…ερωτιαρες…
ζηλιαρες…φανταχτερες…κυριαρχες…θηλυκες…απαιτητικες…απαραιτητες…αιθεριες…υποχθονιες…αγγελικες
και διαβολεμες ταυτοχρονα…ευαισθητες και σκληρες…καυτες και παγερες…ολες οι χαρες και ολα τα κακα απο εκει πηγαζουν…το γιν και γιαν της υπαρξης μας …το νερο και η φωτια…γη και υδωρ…οι Δρ Τζεκυλ και Μιστερ Χαιντ του ανθρωπινου ειδους…ναι ολα αυτα ειναι οι γυναικες…τις χρειαζομαστε οσο το οξυγονο που αναπνεουμε,οσο το νερο που πινουμε και το φαγητο που τρωμε…και το χειροτερο ειναι πως δεν υπαρχει γιατρεια απο την αρρωστια μας για αυτες…και το ακομα χειροτερο…δεν θελουμε να θεραπευτουμε…

Νικος Summoning

Τζονυ επειδη καπου αμφιταλαντευομουν για εσενα μετα το τελευταιο μιτινγκ σημερα μου ελευσες την απορια.
Δεν σηκωνεις πλακα και το σεβομαι οποτε την κοβω.
Καλο θα ηταν ομως να βλεπεις οτι οταν ξεκινας χαβαλε πανω σε ενα θεμα

να μαθεις να τον δεχεσαι :wink:

Και ήταν ωραίο θέμα για να θάψουμε γαμώτo :frowning:
μη τσακώνεστε.

παρακαλώ συνεχίστε τον τσακωμό σας ΕΔΩ

ον τοπικ

δεν εμπιστεύομαι κάτι που αιμορραγεί 5 μέρες και δεν ψοφά … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: