Φιλία άνδρα-γυναίκας

Αλήθεια τι πιστεύετε για το συγκεκριμένο θέμα???

Υφίσταται φιλία και όταν λέω φιλία εννοώ φιλία και όχι το γνωστό φίλοι φίλοι κλπ κλπ κλπ :wink: μεταξύ δύο ατόμων του αντιθέτου φύλου ή πάντα υποβόσκει το ερωτικό στοιχείο? Έχετε εμπειρίες πάνω στο θέμα?

Έτσι για να περνά η ώρα…

πιστευω οτι στην φιλια μεταξυ αντρων κ γυναικων υπαρχει παντα ο ερωτισμος κ ισως το φλερτ! θα ελεγα πολλα αλλα θα απολυφθουν πολλα μυστικα για το πως σκεφτομαστε οι αντρες κ δεν γινομαι roof!:stuck_out_tongue:

Αυτο ισχυει μονο οταν οι φιλες μας ειναι ωραιες ε :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: εννοειτε ρε! :wink: :stuck_out_tongue: :lol:

Πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει. Πολλές φορές νιώθω ότι κάποιες με καταλαβαίνουν πολύ περισσότερο… Έτσι έχω κολλητή η οποία παρόλο που θεωρείται πολύ όμορφη εγώ δεν νιώθω τίποτα ερωτικό για εκείνη και το αντίστροφο. Κάνω πολύ παρέα με κοπέλες γενικά και πιστεύω ότι άνετα μπορεί να υπάρξει φιλία. Πάντως υπήρχε μια περίπτωση που αν και ξεκίνησε ως καλή φιλία τελικά κατέληξε αλλού όπως και το αντίθετο με διάφορες πρων που έγινα φίλος (αν και με τις περισσότερες όταν τις βλέπω κάνω στροφή 180 μοιρών και αρχίζω να τρέχω:p

Θέλουμε και μελομακάρονααα!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Εγω για να κανω παρεα με γυναικα

1)για δημοσιες σχεσεις
2)γιατι ειναι μανουλο μανουλο
3)γιατι τι γουσταρω
4)γιατι την χρειαζομαι(πχ αντιγραφη ασκησεων)

Αλλιως Γυναικες=βαρεμαρα(εκτος απτην ωρα του $3ks φυσικα)

Λοιπον.Εγω καταρχας δε πιστευω οτι υπαρχει αγνη φιλια αναμεσα σε αντρα και γυναικα.Τα ετερωνυμα ελκονται.Η φυση φταιει γιαυτο οχι εμεις.Αυτο δεν ισχυει τις φορες που οι φιλες μας δεν μας κανουν κουκου για διαφορους λογους.
Εγω κανω κυριως παρεα με γυναικες και πραγματικα ειναι οι καλυτερες φιλες.
Παρολα αυτα θα ψηφισω τα μελομακαρονα γιατι η μανα μου δεν εχει φιαξει ακομα και τα λιγουρευτηκα :smiley:

ΒΑσικά στις μέρες μας δεν υπάρχει γενικά φιλία! Ομως φιλια μεταξυ αντρών και γυναικών μπορεί να υπάρξει χωρίς να υπάρχει το παραμικρό ερωτικό στοιχείο και απο τις δυο πλευρες! Δεν το λέω τυχαία, απλά τυχαίνει ο Καλυτερος μου φίλος να είναι αντρας και τόσα χρόνια έχουμε πραγματική φιλια από αυτές που πολλοι θα ζήλευαν!

Πιστευω στο 80% των περιπτώσεων μπλέκεται παντα το ερωτικό στοιχείο οποτε είναι πολύ δυσκολο το συγκεκριμένο θέμα…Βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρέσεις στον κανόνα αλλα ειναι ελάχιστες…

Φιλια μπορει να υπαρξει αλλα ειναι πολυ πιθανο καποια στιγμη να προκυψει ερωτικο στοιχειο…

:lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν πιστευω οτι υπαρχει τετοιου ειδους φιλια…

υπάρχει και καμιά φορά μπορεί να είναι και καλύτερη από φιλία άντρα/άντρα και σίγουρα πολύ καλύτερη από γυναικας με γυναίκα :lol:

:lol: :lol:

Δεν ξέρω άμα υπάρχει τέτοια φιλία, αλλά κυρίως πιστεύω ότι σε αυτές τις περιπτώσεις ισχύει ότι δεν θα χάλαγε καμία από τις δύο πλευρές σεκτσακι στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.

Φυσικά και υπάρχει. Οκ, το ερωτικό στοιχείο θα υπάρχει και αυτο, αλλά κρατώντας τις σωστές αναλογίες τη βρίσκεις την άκρη και όλα οκ.

Λοιπόν ας απαντήσω κι εγώ

Για μένα ναι υπάρχει άλλωστε πάντα είχα κι έχω άντρες φίλους άτομα που βγαίνουμε μαζί μιλάμε συζητάμε
κλπ κλπ κλπ
Αλλά οφείλω να ομολογήσω το εξής Υπάρχουν δύο περιπτώσεις που υπήρχε καθαρά ερωτική έλξη άσχετα αν λόγω συνθηκών δεν το ομολογήσαμε ποτέ…

Μπορει να υπαρξει φιλια, αν ομως πραγματικα υπαρχει φιλια.

Συνηθως ομως ενα απο τα 2 φυλα γινεται φιλος/η με το αλλο φυλο γιατι τον/ην γουσταρει.

Μαμμυ φτιαξε κανα μελομακαρονο γιατι τα λιγουρευτικα τωρα

έφτιξα έφτιαξα τώρα το απόγευμα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα φερεις στο παρτυ ε.Αν δεν εχεις σακουλιτσα με 12 κιλα μελομακαρονα δε θα σε αφησω να μπεις.:stuck_out_tongue: :lol:

Εεεεεεετσι εεεεεεετσι !
:smiley: :smiley: :smiley: