Φιλία άνδρα-γυναίκας

Μεγάλε συμφωνώ έχουμε τελικά πολλά κοινά ρε φίλε

Σου αφιερώνω λίγο απο alabama

εγω νομιζω οτι μπορει να υπαρξει,αν και σε αρκετες περιπτωσεις υποβοσκει το ερωτικο.εγω παντως,την καλυτερη μου φιλη την αγαπαω,οχι με την εννοια του ερωτικου,αλλα με την εννοια της πραγματικης φιλιας.δεν ξερω αν καποια στιγμη θα τη δω και με αλλο ματι,αλλα προς το παρον περναω πολυ καλα οταν ειμαι μαζι της και δε θα ηθελα να το χαλασω για κατι που δεν ξερω αν θα πετυχει.

απο εκει και περα εχω και καποιες αλλες(λιγες)φιλες,τις οποιες ομως τις βλεπω περισσοτερο ερωτικα8):slight_smile:

δεν ήξερα ότι είσαι αγόρι…

η αληθεια ειναι οτι το αβαταρ και η υπογραφη σε ξεγελανε

ε ναι… που να φανταστώ ότι: avatar> μαφάλντα με υπογραφή >la vie en rose είναι αρσενικού γένους…
οκ. σόρρυ mafalda, έχουμε και το ίδιο αξίωμα

Queen rulez, σου την είπαν πως έχεις gay avatar και signature! :lol::stuck_out_tongue:
Bάλε κάτι macho, βάλε avatar τον Στολτίδη! :lol::lol:

Ή τον Μάκη Ψωμιάδη! :lol:

ωπ δεν το ειχα προσεξει αυτο:)

ε,ενταξει μαφαλντα ειχα βαλει επειδη μου αρεσει σαν κομικ,τωρα η υπογραφη δεν μου φαινεται τοσο γκεικη:(

τεσπα μετα απο λαικη επιταγη θα αλαξω.

:lol::lol:

πεθαινω…

και 9 στις 10 δυσκολο να υπαρχει καθαρη φιλια…

παιζει και η ηλικια ρολο βεβαια…
αλλα και παλι δυσκολο…

καλοι αλλα λιγοι:p

ενω ο λουα,αρχοντας,προικισμενος και παικτρονι,κατι σαν κι εμενα ενα πραγμα:p8)

τα ατομα παιζουν ρολο
με χαζη γυναικα φιλιες δεν μπορεις να κανεις
και το αντιστοιχο για τις γυναικες

αμα ο αλλος εχει χαρακτηρα περα απο ωραιο κωλο μια χαρα φιλιες κανεις
αλλο το πως μπορει να εξελιχθει αυτο καποτε

εντιτ, ρισπεκτ στο αβαταρ σου queen8)

δεν υπαρχει φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας παντα υα υπερβει το ερωτικο, φιλες λεγονται αν τους λες γεια και τους μιλας μεσω υπολογιστη, γενικοτερα σε ηλικιες απο εφηβια εως 30 εκει ειναι μονο γιατι εχει ωραιο κωλο η γενικα για συμφερον, οταν μεγαλωνουν οι ηλικιες αλλαζει το πραγμα παει σε ποιο πνευματικο επιπεδο γιατι αρχιζουν και γινονται μπαζα οι περισσοτερες οποτε δεν τηθετε θεμα σεξουαλικο :lol::lol::lol:

άρα σίγουρα φιλίες σοβαρές με κοπέλες θα πιάσουμε όταν είμαστε γέροι?χαχαχαχα:p

ελεος ρε!δεν ειμαστε μονο κολος !

συνυθως οι μισοι μ φιλοι στ τελος μου την πεφτουν:-sαλα δεν ξερω.εχω δει και ατομα που εχουν φιλια και μονο φιλια μεταξυ τους!

ετσι παει θα παπουδιασουμε πρωτα ρεε!!!

δεν ειπα για σενα βρε#-o

απλα εχω συγκεκριμενα παραδειγματα στο μυαλο μου:wink:

Eννοείται όχι μόνο κώλος!
Τα βυζιά πού τα πάτε?

πφφφφφφ…

άντρες…

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως τα βυζια μετρανε περισσοτερο!!!

στο θεμα μας…αυτοι που λετε οτι εχετε απλες φιλιες με κοπελες και δεν το πατε ερωτικα…ελα τωρα…ακομα και αν δεν νιωθετε απο πλευρα συναισθηματος κατι παραπανω…παντα υπαρχει αυτη η οχι φιλικη ελξη σε μια τετοια φιλια…και επειδη ειναι “φιλοι” οπως ισχυριζονται…η ελξη αυτη ειναι ακομα πιο ευκολο να υπαρξει…γιατι εκτιμας πολυ περισσοτερα πραματα στον αλλον αποτι αν τον εβλεπες απλα ερωτικα…

προσωπικα αυτο που επαθα πριν λιγο καιρο…εχω μια φιλη η οποια δεν λεω ειναι πανεμορφη…και παντα με ελκυε…αλλα δεν ειχα αυτα τα συναισθηματα…και ξαφνικα απτο πουθενα…αρχισα να νιωθω πραματα παραπανω για αυτην.περα απο μια απλη ελξη…ειναι κατι που συμβαινει καποτε…θες δεν θες…και ο καθενας το αντιμετωπιζει με τον δικο του τροπο…