Φιλία άνδρα-γυναίκας

Με το συμπάθειο αλλά άτομο το οποίο σε κουράζει μετά το 2ωρο δεν είναι άτομο που εγώ προσωπικά θα το υπολόγιζα σαν φίλο

οχι, γενικα δεν μπορω πολλη ωρα με εναν αν8ρωπο
(υπαρχουν και εξαιρεσεις φυσικα αλλα ειναι ελαχιστες)
απλα ειναι πολυ μικρα τα χρονικα ορια που αντεχω καποιον τετ α τετ, δεν εχει να κανει με το ποσο φιλος μου ειναι καποιος
το ιδιο συμβαινει και με τις γυναικες φιλες μου, δεν εχει να κανει με το φυλο

Μισάνθρωπος κι έτσι? :stuck_out_tongue:

και εγώ το ίδιο…θες να κάνουμε μια οικογένεια??

Πέσιμο!

ναι…αλλά θα μας φάει η απόσταση

[SPOILER]το νοημα ήταν να δείξω το πόσο μοιάζει αυτό που είπε η space queen με την μέση οικογένεια…που δεν αντέχουν να κάτσουν ούτε σε ενα τραπέζι μαζί[/SPOILER]

Μπά…δεν νομίζω…τουλάχιστον από την ανδρική πλευρά…
Άν γίνει μια στραβή, όπως ότι η φίλη χώρισε μετά από πολύ καιρό από τον γκόμενο και δεν ξέρει πώς να το διαχειριστεί, το πιό πιθανό είναι να βρεί παρηγοριά στον ώμο του κολλητού της :wink::wink:
…και όχι επειδή θα το επιδιώξει…αλλά τα συναισθήματα και λίγο τρίψιμο είναι αρκετά…

Άσε που αν τύχει να έχεις έναν κορίτσαρο για φίλη, ε δεν νιώθεις και τα πιό φιλικά συναισθήματα…απλώς αν έχει γκόμενο και είσαι και διακριτικός χαρακτήρας, απλά κάνεις τον μαλάκα…

…και καραδωκείς στην γωνία…:lol3:

Μεγάλη αλήθεια :!:

πάντως εγώ συνεχίζω να διαφωνώ.αν υπάρχει το ερωτικό στοιχείο, τότε δε μιλάμε για φιλία.βέβαια, φιλία δε μπορεί να υπάρχει με ένα άτομο το οποίο είναι π.χ. φίλη φίλης σου, που την έχεις κάνει add και στο fb, και μπορεί να βρίσκεται καμιά φορά και στην παρέα.αν εννοούμε αυτό φιλία, τότε ναι, θα υπεισέλθει και το ερωτικό στοιχείο.ειδάλλως, μιλάμε για το πόσο ωραίο είναι να αναπτυχθεί μια σχέση ανάλογη με τη φιλική μέσα σε μια σχέση.αλλά αυτό είναι κάτι εντελώς διαφορετικό.

αντε ρε:p,
απλα συνδρομο ελλειμματικης προσοχης σε χιλιοειπωμενες κουβεντες και λοιπα βαρετα :wink:

Ήρθε η ώρα να ξεκινήσεις να ακούς μπλακμέταλ!

ρε 8α με τρελλανετε?
δεν σας εχει τυχει [B]ποτε [/B]να εχετε μια φιλη που [B]ΔΕΝ[/B] σας αρεσει εμφανισιακα?
τοσο ληγουρια πια :p?

[SPOILER]μην παρεξηγη8ειτε ε?[/SPOILER]

για κρις : σε τι 8α με βοηθησει ακριβως, για πες:p?
για κριμσον: εκτος απο την αποσταση που 8α μας φαει, εμεις δεν 8α μπορουμε να φαμε τπτ (λογω στομαχιου και οι 2 μας:)

Πολλές φορές. Αυτό ΔΕΝ αναιρεί το σεξ.

Θα διοχετεύσεις τη μισανθρωπία σου! :smiley:

Ο Keyser συνεχίζει να σκορπά την ουσία του επί του θέματος και εσείς έχετε ταπώσει τα καλάθια σας

ρε 8α με τρελλανετε?
δεν σας εχει τυχει ποτε να εχετε μια φιλη που ΔΕΝ σας αρεσει εμφανισιακα?
τοσο ληγουρια πια :p?

[SPOILER]μην παρεξηγη8ειτε ε?[/SPOILER]

Space Queen εφόσον μιλάμε για ένα τέτοιο ευαίσθητο θέμα, ο σκοπός μας δεν είναι να αναφέρουμε μια περίπτωση την οποία και ανέφερες, αν και σε ορισμένες περιπτώσεις ο χαρακτήρας μπορεί να σε έλξει σε ερωτικά παιχνίδια, αλλά τον μέγιστο κίνδυνο που διατρέχει μια φιλία και οι πιθανότητες άνω του μετεχμίου…i think…

εγώ αναφέρομαι στις περιπτώσεις που το άλλο άτομο είναι αντικειμενικά ελκυστικό εμφανισιακά.και βασικά εγώ υποστηρίζω πως μπορεί να υπάρξει πραγματική φιλία.δεν είναι όλες οι ετερόφυλες σχέσεις υστερόβουλες.το να υπάρχει μια σχέση ανάλογη με αυτή δύο πολύ καλών φίλων μέσα σε ένα ζευγάρι, είναι κάτι εντελώς διαφορετικό, και αναπτύσσεται στην πορεία της σχέσης.όχι πριν.

καλα για εμενα δεν υπαρχει ¨αντικειμενικα" σε αυτα
ασε που αν το γκομενακι [B]μου αρεσει[/B], δεν τον βαζω στη κατηγορια “φιλοι” κα8ολου :stuck_out_tongue:

για φιλια μεσα σε ζευγαρι δεν μιλαω κα8ολου, μεγαλη ιστορια

@ κρις :dx εχω αλλες λυσεις για αυτο:wink:

@kayser ::lol: μονο

ρε τι εμφανισιακά και μπούρδες.
Δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες, υπάρχουν ξεμέθυστοι άνδρες. :drunk:

Και ξαναλέω: Πηγαίντε να τα ΠΙΕΙΤΕ (αλλά να τα πείτε ε. Όχι gordon space) με τον/ην “κολλητό/ή” και το πρωί που θα ξυπνήσετε αγκαλίτσα μην αρχίσετε τα “μα δεν έπρεπε”. Όλα στο παιχνίδι είναι.

χαχαχ, μεγαλη αληθεια. νεα ανακαλυψη. φουμουλου.
γινεται να μην εκδηλωθει ομως ε, οταν υπαρχει λογος να μην εκδηλωθει.