Η πραγματικη ντροπη του Τεξας

Και τα δικα μας σε φωτογραφιες ετσι ακριβως ειναι!
τι να μας που τα μπεργκερς μπροστα σε πιτογυρα ωρε

μάνο είσαι κουτός

Πάντως τέτοιο σουξέ ο Dimebag δεν το περίμενα. Φαίνεται έχουν πέραση οι μπρουτάλ σ αυτό το φόρουμ :-s

Ναι αλλα μπροστα στα ΔΙΚΑ ΜΑΣ τα πιτογυρα.Κατω σε σας οι 2 ακρες της πιτας ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ…ΑΙΣΧΟΣ

Bush στο χαλαρο.
Αλλα ψηφισα εμενα. :stuck_out_tongue:

(Τα σπασε το θρεντ λεδ)

ΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ ΕΕΕΕΕΕΕΤΣΙ !
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Αν ειχες φαει πιτογυρο στον Πειραια θα ηξερες οτι η πιτα εδω εχει διαμετρο 34 cm…

Aν ειχες φαει ΠΡΑΣΑ θα καταλαβαινες για τι μιλαω.Βασικα ΘΑ ΦΑΣ οταν αναιβεις να δεις τι εστι μπουγατσα :stuck_out_tongue:

Ετσι ετσι … Τολκι θα σε γυρισουμε σε ολα .

Απο τον Πρασά μου ειχαν φερει κατι φιλοι την τελευταια φορα που ανεβηκα και ηταν αθλια.Πραγματικα δε ξερω για ποιο λογο φημιζεται η μπουγατσα σας τοσο πολυ.Αντιθετα με τα τσουρεκια Τερκενλη…αααααααααχ

Τολκι τα εχεις λιγο μπερδεμενα …
Ο Πρασσας ειναι γυραδικο και οχι μπουγατσατζιδικο…

Αν σου φεραν μπουγατσα απ τον Πρασσα λογικο να ηταν αθλια αφου ειναι γυραδικο…:stuck_out_tongue: Και οι γυροι στα μπουγατσατζιδικα εδω δε λενε,βασικα μη σου πω οτι εκνευριζεται και ο ιδιοκτητης του μαγαζιου αν το παρεις,γιατι μαλλον θα ειναι το μεσημεριανο ή το βραδυνο του.

θυμαμαι οτι μου ειχαν φερει την υποτιθεμενη καλυτερη μπουγατσα και το βραδυ ειχαμε φαι σε ενα καλο γυραδικο αλλα και παλι δεεν…
Τερκενλης μονο και τα μυαλα στα μιξερ

Παρανοησα ρε νομιζα οτι τα πιτογυρα τα λετε μπουγατσα με γυρο :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Κοιτα λογικο ειναι!Τοσο καιρο εχετε συνηθισει στα υποκαταστατα γυρου και μπουγατσας και το πραγματικα καλο σας φαινεται ψευτικο.Σαν μερικους δηλαδη που δε τους αρεσουν οι Μανογουορ που ειναι ΤΡΟΥ και πανε στις απομιμησεις…

Εσεις οταν ζητατε : “δωσε μου μια μπουγατσα” , ειναι αυτονοητο οτι βαζουν και τζατζικι ? :-k

Koiτα δεν ξερω πωε το αντιλαμβανεσαι το “καλο” γυρο.Αλλα παω στοιχημα οτι 3 πρασαδες ΔΕΝ τους καταφερνεις με τπτ

Δεν εχω να πω κατι.Με ταπωσες!Οταν μπαινει στη μεση το μεγαλειο των Μανοπολεμο δεν υπαρχει αλλο θεμα για σχολιο :roll: :-s

Εγω δεν εχω προβλημα να φαω και κρεμα με τζατζικι.Το εχω ξανακανει αλλωστε :roll:

Εχεις καταλαβει με ποιον μιλας?

Jimmy page,μιλας με το υπερτατο φαινόμενο tolkki…Seeing is believing…:wink: :lol: