Κουτί Παραπόνων

χαχαχαχα…θεϊκό παράπονο.!

Περισσότερο ασχολούμαι με το forum παρά με το site, αλλά πάντα διαβάζω τα νέα και σπανιότερα κάνα review ή ανταπόκριση από συναυλία. Θα κάνω παρόλα αυτά ένα παράπονο, αν και δεν θα σκοτιστώ τρελά κιόλας.
Παρατήρησα τις τελευταίες μέρες 2 συγκεκριμένα headlines ψιλοαπαράδεκτα κατά τη γνώμη μου. Ένα ήταν αυτό με την δήλωση κάποιου που δεν θυμάμαι ποιός ήταν, που στόλιζε τον Bob Dylan. Δεύτερο το σημερινό με την θεϊκή δήλωση ότι οι Maiden είναι καλύτεροι από τους Metallica από τον Βρασίδα. Πολύ μεσημεριανάδικο φάση ρε παιδιά. Καλύτερα να έμπαιναν στο πλάι κι όχι ως headlines. Όχι μόνο δεν τις θεωρώ σημαντικές σαν δηλώσεις, αλλά υποβιβάζουν λίγο όχι μόνο αυτόν που τις έκανε αλλά και το site που τις έβαλε headline λες και ήταν τίποτα το ιδιαίτερο ας πούμε.
Μήπως έχω γίνει γεροπαράξενος; Για πείτε καμιά γνώμη κι άλλοι.

Εγώ συμφωνώ μαζί σου, το να λέει ο τζιτζιοφόγκος από τους Oasis την τάδε μαλακία για τον Bob Dylan ή το να δηλώνει ο τραγουδιστής των Maiden ότι το group στο οποίο τραγουδάει είναι καλύτερο από τους Metallica δεν έχει καμιά φοβερή ουσία, υπηρετούν και τα δυο το “πιασάρικο” και “τζερτζελέδικο” του πράγματος, σε φάση “χεχε, κοίτα τί είπε ο τάδε για τους δείνα”.
Τώρα που το σκέφτομαι γαμάνε και οι δυο ειδήσεις! :lol:

[SPOILER]Και για να μην ξεχνιόμαστε, φυσικά και είναι καλύτεροι οι Maiden απ’ τους Metallica, δεν περιμέναμε να το μάθουμε ούτε από δήλωση του Βρασίδα, ούτε από πρώτη είδηση στο rocking.gr :razz:[/SPOILER]

Αυτή η μαλακία που πετάγεται στο κέντρο σαν σειρήνα μπατσικού τι διάολο είναι! Όποτε βγαίνει δεν μπορώ να πατήσω τπτ στο φορουμ και πρέπει να κάνω ριφρες!!!

κάντε κάτι…έφτασε η πίεση μου 18…τα μισά δεν μου αφηνει να τα πατήσω…[-X

[SPOILER]*οκ δεν θα πεθάνουμε κιολας:p[/SPOILER]

καλές οι διαφιμήσεις και η βιωσιμότητα του σάιτ, αλλά αυτή η διαφήμιση του infamous2 μου καλύπτει την οθόνη και δεν μπορώ να μπω στο φόρουμ.

αφού πεταχτεί αυτή η μπαρούφα:

Όλα τα links που καλύπτονται απο αυτό το layer απενεργοποιούνται και δεν μπορώ να μπω στα sub-fora.

και το συγκεκριμένο ποστ έγινε με δυσκολία αφού είναι απενεργοποιημένα όλα τα buttons.

edit. α δεν είμαι μόνος.

αντ μπλοκ _πλας
για firefox τουλαχιστον

εγω λέω να την πέσουμε και με μολότοφ στο site…
θα το φτιάξουν ρε

ΜΗ ΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΕΞΗ :!:

και εγώ το έχω βάλει και όλα κυλάνε τζιτζί

o Opera σκοτώνει τέτοιου είδους φλωροδιαφημίσεις χωρίς addons και μαλακίες 8)

και εμένα μου βγαίνει αυτή η βλακία
κατεβάστε την!

Το banner είχε όντως πρόβλημα, έχετε δίκιο, αλλά τώρα έχει διορθωθεί.
Αν απομακρύνετε το mouse από την περιοχή που καλύπτει θα εξαφανιστεί.

154893025375ή φορά που θα ρωτήσω, αλλά με το search υπάρχει περίπτωση να γίνει τίποτα;

τι προβλημα εχεις ?

Οτι δεν βρισκεις τιποτα με το search απλα 5-6 σελιδες απο thread που εχου αναφερθει τα πραγματα που εγραψες.Ρεντ,νομιζω δεν γινεται λογω του σαιτ,η κατι τετοιο.

εγω βρισκω τα παντα , δωστε καποιο παραδειγμα

πάντως άμα πας στην εξελιγμένη και πατήσεις search titles only μια χαρά αποτελέσματα βγάζει

σας ικετεύω, βγάλτε την κωλοδιαφήμιση, δε μπορώ να βλέπω αυτή τη φάτσα

είναι ΑΣΚΗΜΟΣ

Εγω εχω βαρεθει να βλεπω στα νεα (και μαλιστα στα 3 κορυφαια) την καθε βλακεια δηλωσει ή βλακεια δρατηριοτητα που κανει ο καθε ξεπεσμενος rock star…δηλαδη τι μας νοιαζει τι ειπε ο Jagger για τον Axl ή τι βλακεια σκαρφιστηκε παλι η Courtney Love!
Ελεος, αν δεν εχετε κατι σημαντικο να δειξετε, μη ριχνετε τη ποιοτητα του site!