Κουτί Παραπόνων

Πάντως είχες κλειδώσει και το “γιατί φτύνει στις συναυλίες του ο Johnny Rotten” κι ενώ σου εξήγησα ότι υπάρχει συγκεκριμένη απάντηση δεν το ξανάνοιξες!
ΚΑΚΕ ΜΟΝΤ!

Στηρίζω crispy!

στείλε λινκ! θυμάμαι που μου το είχες πει :stuck_out_tongue:

Για αυτό κάναμε νέους μοντς, για να μη μας ξεφεύγει τίποτα πια! :smiley:

Εγώ δεν τα θεώρώ καθόλου άδικα! Εχει απόλυτο δίκιο σε όλα! και στο κάτω κάτω σε σοβαρές επιχειρήσεις οφείλει ο κάθε αρχισυντάκτης να αφήνει κάποιον στο πόδι του, αν είναι απασχολημένος! Για τη συναυλία το ξέρατε εδώ και 2 μήνες! Εδώ και 2 μήνες ο αρχισυντάκτης έλειπε!!! Εισαστε απαράδεκτοι παιδιά, και λυπάμαι που το λέω! Με αυτό που λες Montecristo ρίχνεις λάδι στη φωτιά γιατί δείχνεις οτι αν ένα άτομο είναι απασχολημένο τινάζεται στον αέρα το site! δεν είναι και πολύ σοβαρή εικόνα αυτή. Δεν΄εχω κάτι μαζί σου, αλλά μη ζητάτε και τα ρέστα! Πείτε ένα 'συγνώμη δεν θα ξαναγίνει" και έληξε το θέμα! Αλλά μην πάτε να βγείτε και απο πάνω! Το γεγονός ότι ο SixSSting δεν κώλωσε και μπράβο του και τα είπε, δεν σημαίνει οτι όλοι οι υπόλοιποι δεν σκεφτήκαμε πως κάτι σας στράβωσε με τον Ροθ ή την εταιρεία του και για αυτό το σαμποτάρατε!
Στις συναυλίες δε του Νοεμβρίου βάλατε του Ροθ΄μία βδομάδα πριν, ενω το΄ξερατε 2 μήνες πριν! Στα δε νέα, δύο μέρες πριν τη συναυλία! Ζητηστε συγγνώμη και απο του αναγνώστες σας και απο τον SixSstring! Αν είστε σωστοί επαγγελματίες αυτο οφείλετε να κάνετε και χωρίς να σας το πούμε εμείς! και όχι “συγν’ωμη αλλά…” αλλά σκέτο συγνώμη! Μπορεί να γνωριζόμαστε, να ξέρεις πόσο σε συμπαθώ, αλλά εδώ δε βάζουμε κάτω φιλίες και συμπάθειες αλλά μιλάμε μόνο για επαγγελματικά. Οτι λέγεται δεν επισκιάζει τις καλές σχέσεις που υπάρχουν, αλλά στη δουλειά μας όλοι οφείλουμε να είμαστε Επαγγελματίες και όχι "ε, …επαγγελματίες ας πούμε… ". Είπα να μην μιλήσω αλλά τσαντίστηκα πάρα πολύ που πάτε να βγείτε και απο πάνω! Στο κάτω κάτω αν το πάρουμε έτσι ,να σας θεωρούμε και μεις αναξιόπιστους και να ενημερωνόμαστε από άλλα site! Που θα ζητανε συγνώμη για τα λάθη τους χωρίς να ζητάνε και τον λόγο! Που να δείχνουν ότι είναι Επαγγελματίες! Αυτά είχα να πω.

και επειδ’η χάλασα λίγο το ωραίο κλίμα που υπάρχει, και οι δύο συναυλίες ήταν φανταστικές!!! Πάθαμε τρελή πλάκα ειδικά όσοι είχαμε την ευκαιρία να τους δούμε και Αθήνα και Θεσ/κη με διαφορετικά σετ λιστ! καλά, μόλις ανέβηκε ο Gus στη σκηνή έγινε χαμός πάλι!:wink: Εντάξει, μπορεί να μην αρέσει σε όλους, αλλά υπήρξε ενθουσιασμός απο πολλούς! Ο ήχος στη Θεσ/κη ήταν σούπερ, γιαόσους καθόντουσαν πίσω όμως! Μπροστά δεν ακούγονταν οι φωνές των τραγουδιστών καλά, αλλά από το meeting που κάναμε με τα παιδιά του φαν κλαμπ και φυσικά τους Θεσ/κιούς που ξέρουν το χώρο, έφταιγε το ότι ήταν ψηλά τα ηχεία μπροστά. Πίσω όμως είχε σούπερ ήχο! Αλλά προτιμήσαμε να μείνουμε μπροστά από τον Uli για ευνόητους λόγους! :stuck_out_tongue: Στην Αθήνα εμένα μου 'άρεσε ο ήχος! Βεβαια είχα πωρωθεί πολύ και ήταν αδύνατο να ξενερώσω με κάτι!!:smiley:

Όσο για το όνομα του μπασίστα, τον λένε Lars Lehmann! : http://www.myspace.com/larslehmann
Απίστευτος ήταν! Πρώτη φορά που δεν βαρέθηκα σε σόλο! Και έπαιξε διαφορετικό σε Αθήνα και Θες/κη. Της Αθήνας μπορώ να πω ότι μου άρεσε περισσότερο :wink:

Ρε παιδιά, εγώ γιατί είχα δει εδώ και καιρό τη συναυλία να είναι γραμμένη στις συναυλίες? Και γιατί οφείλει το site να γράψει νέο για όλες τις συναυλίες που γίνονται? Τα νέα είναι για ενημέρωση, όχι για promotion των συναυλιών που κάνει ο κάθε διοργανωτής. Αν κάτι γράφεται στις συναυλίες γιατί να γραφτεί και στα νέα?

Καταλαβαίνω πως τα παιδιά του φαν κλαμπ των Σκόρπιονς θα το θέλατε πάρα πολύ να μιλάει όλος ο κόσμος για αυτή τη συναυλία, αλλά δεν είναι έτσι. Από τη στιγμή που μια συναυλία είναι στις συναυλίες, πόσα κείμενα πρέπει να γραφτούν για αυτές? Και εμένα μου αρέσουν οι ιLiketrains. Τι να ζητώ από το site δηλαδή? Νέα κάθε 4 μέρες για να κάνει διαφήμιση στη συναυλία που μου αρέσει?

Όποιος ενημερώνεται για τις συναυλίες από το rocking, ενημερώθηκε. Τα υπόλοιπα είναι συζήτηση που δεν καταλαβαίνω καν γιατί γίνεται.

Ε τότε, ας το ξεκαθαρίσουν ότι προμοτάρουν μόνο όσους διοργανωτές τα έχουν καλά! Πέιτε το έτσι να καταλάβουμε! Γιατί το 2005 το ρόκιν έκανε 3 αναφορες για το live του Uli πριν τη συναυλία!!! και δεν τους τιμάει καθόλου αυτό που λες, οτι κάνουν επιλογή επειδή με τον έναν προμότερ τα έχουν καλά, με τον άλλο όχι και τόσο ή δεν ξέρω τι…Καλύτερα να μην το λεγες αυτο! και όσο για τους προμότερ, εγώ είδα συντάκτη σας που μπήκε με πρόσκληση (μιας και γνωρίζω προσωπικά τα περισσότερα παιδιά απο το ρόκιν). και μη νομίζεις οτι δεν υπήρχαν εναλλακτικές προώθησης! Γιγαντοαφίσες σε όλη την Αθήνα, συνεντεύξεις (βλ. athens voice, Μetal Hammer) πρωτοσέλιδα σε εφημερίδες (βλ.Βραδυνή), Rock hard, μετροπολις, σποτάκια ραδιοφωνικά και τηλεοπτικά, χαμός! . και αυτό το λέω γιατι δε θεωρώ ότι δεν μπόρεσε να ενημερωθεί κανεις απο το ρόκιν τόσο αργά που το ποστάρατε! Όσοι ήρθαν δε νομίοζω να το έμαθαν απο εσας! Μονο μερικοί το έμαθαν επειδή ο SSSting άνοιξε το τόπικ και μπράβο του για άλλη μια φορά!
Σωστή πληροφόρηση σημαίνει οτι όταν μαθαίνω κάτι έγκυρο το ποστάρω στις συναυλίες μόλις το μαθαίνω, και όχι μια βδομάδα πριν το live! Ουτε καν σαν ενημέρωση δεν το έγραψαν! Νομίζεις με ενδιαφέρει να μου πείτε οτι οι JPriest θα κάνουν περιοδεία στο εξωτερικό και να μην μου πείτε για το νέο που αφορά την Ελλάδα???!!! Σεβαστό να σου αρέσουν οι ιLiketrains, αλλά μην συγκρίνεις έναν θρυλικό καλλιτέχνη με αυτούς! ειναι αστείο! να μου πεις “και μενα μου αρ΄σει ο Blackmore αλλά δεν κάνω κι έτσι που τον “έγραψε” κανονικά το ρόκιν” να πω ok! Αλλά όχι και να τον συγκρίνεις με toys iliketrains! έλεος ρε παιδιά! Eνα κειμενάκι 2 μερες πριν τη συναυλία και μια αναφορά 7 μέρες πριν στις συναυλίες! Αοπαράδεκτο! Όσο και να επιμένετε εδω ειμασταν και τα βλεπαμε! Κάτι πιο ουσιαστικό έχετε να μας πείτε??

τεσπα, πείτε ένα συγνώμη να λείξει το θέμα! χωρις δικαιολογίες, γιατι δεν υπάρχουν δικαιολογίες!

γιατι οφειλει το site να γραψει νεο για ολες τις συναυλιες που γινονται???γιατι ειμαστε στην Ελλαδα που γινονται 3-4 συναυλιες το πολυ τον μηνα σε αθηνα/σαλονικα και εχουμε 3-4 συναυλιακους χωρους για τον χειμωνα.αμα δεν εγραφε στο rocking για τον Uli jon roth…ποιο site επρεπε να γραψει? .ηταν μια παράληψη και τελειωνει εδω το θεμα .
σημασια εχει οτι ηταν γεματο το fuzz και περασαμε υπεροχα,οπως και στο παρτυ :smiley:

Ε όχι και 3-4 συναυλίες το μήνα. Μην λέμε ότι θέλουμε. Επίσης απ’ την στιγμή που η ημερομηνία είναι στα live dates δεν υπάρχει λόγος για κάτι παραπάνω. Όποιος θέλει μπαίνει και ενημερώνεται.

Astria

Tην πρώτη φορά που μπήκες εδώ μέσα, μπήκες γιατί στο φόρουμ του φαν κλαμπ σας, κάποιος χρήστης σας έγραψε πως το rocking είναι “πολέμιος των Σκόρπιονς”, επειδή ο Κόζυ είχε γράψει την άποψη του για τη συναυλία εκείνη και δεν είχε κρυφτεί πίσω από το όνομα των Σκόρπιονς. Να μη θυμηθώ το τι είχες γράψει τότε και να μη θυμηθώ γενικότερα εκείνα τα ιστορικά και με τα όσα είχαν γραφτεί στο φόρουμ σας για χρήστες του δικού μας φόρουμ και συντάκτες. Από τότε νομίζω όμως πως πέρασε αρκετός καιρός και δε μου αρέσει καθόλου να βλέπω να αφήνεις πάλι ανυπόστατες αιχμές για το ρόκινγκ. Αν δε μπορείς να μιλήσεις με σεβασμό στους ομιλητές σου, δεν πρόκειται και αυτοί να σε πάρουν στα σοβαρά. Κι ας υποστηρίξεις πάλι πως είσαι επιτυχημένη και του χώρου…

Δεύτερον, καλό θα είναι να σκεφτείς και 2ο επιχείρημα, γιατί το ότι γράφτηκε στα νέα η περιοδεία ενός συγκροτήματος που ΔΕΝ έρχεται Ελλάδα σε αυτή την περιοδεία, ΑΡΑ δεν αναφέρεται στο κομμάτι των συναυλιών, ΑΡΑ μόνο από τα νέα ενημερώνονται οι αναγνώστες μας, δεν είναι επιχείρημα. Άσε που μόνη σου ακυρώνεις τα επιχείρηματα σου, όταν λες πως κάτι τέτοιο θα έπρεπε να γραφτεί μόνο για μπάντες “πολύ μεγαλύτερες” από τους iLIKETRAINS. Δηλαδή οι Judas Priest για σένα δεν είναι σε αυτό το επίπεδο?

Επιπλέον, πως το μοναδικό σου επιχείρημα (και το οποίο είναι ανυπόστατο) αφορά ένα νέο που γράφτηκε πριν από 1 μήνα, δείχνει επιπλέον πόσο αστήριχτο είναι το επιχείρημα σου. Μόλις κοίταξα τα νέα που έχουν γραφτεί τον τελευταίο μήνα και βάλε και οι μόνες εν Ελλάδι συναυλίες που έχουν αναφερθεί είναι 3-4 με δελτίο τύπου που υποθέτω το στέλνει ο διοργανωτής έτοιμο προς δημοσιευσή και του Ούλι που δεν είναι δελτίο τύπου, αλλά γραμμένο από συντάκτη.

Όσο για το σχόλιο σου για το αν γίνονται μεγάλες συναυλίες στην Ελλάδα, παραμένει άστοχο και δε σκοπεύω να ασχοληθώ. Μόνο φέτος μπορώ να σκεφτώ πρόχειρα 10 διαφορετικές συναυλίες που χρήστες του φόρουμ της αποκάλεσαν ως μία από τις καλύτερες που έχουν παρακολουθήσει ποτέ τους…

Εντιτ: Και για να γίνει ξεκάθαρο, οι συναυλίες που έχουν αναφερθεί με νέο, είναι επίσημες ανακοινώσεις και δεν έχω απολύτως καμία ιδέα πως γράφονται τα νέα, καθότι εμένα η δουλειά μου είναι άλλη (πετυχημένος Μηχανολόγος:p ). Αλλά από το να κατηγορούμε το site πως κάνει πλάτες σε διοργανωτές επειδή σαν φαν κλαμπ θα θέλαμε να μιλάνε συνεχώς για αυτό που μας ενδιαφέρει, ε τότε νομίζω πως έχουμε περάσει τα όρια του υπερβολικού…

Καθόλου ανυπόστατες αιχμές! Τα λέω όλα καθαρά και τα πιστεύω! Τώρα αν κάποιο δεν με παίρνουν στα σοβαρά είναι δικό τους θέμα και τους έχω και γραμμένους. Και δεν έχω κανενα απολυτως πρόβλημα να θυμηθείς οτιδήποτε. Εγω είμαι επαγγλματίας σε αυτό που κάνω και πληρώνομαι για να το κάνω, και μάλιστα κλα! και δεν έχω να αποδείξω κάτι σε κανέναν σας. Όσογια τους Priest αυτό που είπα είναι ότι δεν με ενδιαφέρει περισσότερο το ότι κάνουν περιοδεία στο εξωτερικό και όχι στην Ελλάδα, απότι για μια συναυλία που γίνεται στη χώρα μου. Να διαβάζεις καλυτερα αυτά που γράφω και να μην τα παρερμηνεύεις! Και αυτό το απαιτώ! Δεν θα παίρνεται τα λόγια μου και θα τα βάζετε όπως σας βολεύουν!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Επειδή το δελτίο τύπου το έχω, οι πληροφορίες είναι ακριβώς όπως το έστειλε η εταιρεία!! Ακόμα και τα αστεράκια μπροστά από τα σημεία προπώλησης, έτσι ηταν ακριβώς στο Δελτίο!! Και οι πλήροφορίες, τα πάντα!!! Μην μας δουλεύεται, το φαν κλαμπ είμαστε, ότι έρχεται σε σας έρχεται και σε μας! Να λέμε αλήθειες εδώ, όχι ψευτοδικαιολογείες! Η εταιρεία σας πληροφόρησε και το ξέρετε πολύ καλά ΟΛΟΙ σας!
ΑΘΗΝΑ (35 Ευρώ)

  • PUBLIC: Καραγεώργη Σερβίας 1, Πλατεία Συντάγματος. Τηλ: 210 3246210
  • TICKET HOUSE: Πανεπιστημίου 42, εντός στοάς τηλ: 210 3626540
  • MONSTERVILLE: Θεμιστοκλέους 53, Πλατεία Εξαρχείων. Τηλ: 210 3304407

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (30 ευρώ)

  • PUBLIC: Εμπορικό Κέντρο Mediterranean Cosmos (επίπεδο 0), 11ο χλμ Ε.Ο. Θεσ/κης-Νέων Μουδανιών. Τηλ.: 2310.472.633
  • PMW – Πάτσης: Τσιμισκή 41. Τηλ: 2310.231.805
  • ALONE Metal Store: Γ. Θεοχάρη 2. Τηλ: 2310.266.772

Για θημησέ μου σε ποιο σημείο είπα ότι δεν γίνονται μεγάλες συναυλίες?? Μονο για τον Ροθ και τους ilikeytrains μίλησα! Δεν θέλω να τσακωνομαστε αλλα σου απαγορεύω να βγάζεις από το μυαλό σου πράγματα τα οπόια δεν ανέφερα! Πόσταρε τώρα αυτά για τα οποία με κατηγορείς! Αλλιώς πες συγνώμη!

Τι κακό σε αυτό το φορουμ να μην παραδέχεται κανεις το λαθος του?! τεσπα βαρέθηκα να ασολούμαι, εγω πέρασα τέλεια και περιμένω να δω κριτική απο το site σας για τη συναυλία! θα υπάρξει πιστεύω… σε άλλα έχουν ήδη ανέβει :wink:

Astria σοβαρέψου. Σιγά τον καλλιτέχνη και σιγά τα ωά . Δεν ήρθε και ο ozzy osbourne…Ανέβηκε στα live dates και εκτός αυτού προωθήθηκε και από το φόρουμ του ρόκινγκ η συναυλία όσο δε πάει. Έλα τώρα…
Μη συγκρίνουμε τον ULi με τους Judas Priest. ΕΛΕΟΣ!!!

Ρε (Βασιλακη)καϊλα που χουν καποιοι…

Τα πραγματα ειναι απλα.Οταν πχ διαβαζεις μια εφημεριδα για καιρο και απο ενα σημειο και επειτα βρισκεις οτι εισαι ελλιπως ενημερωμενος για τα γεγονοτα,πολυ απλα διαβαζεις αλλη εφημεριδα.Βεβαια εχουμε ολοι μας μια κακια συνηθεια να θεωρουμε το καλυτεροτερο(sic)αυτο το μεσο που θα πει την ειδηση οπως την θελουμε εμεις,με αποτελεσμα να βγαζουμε μερικες φορες βιαστικα συμπερασματα,μια και δεν ξερουμε-με αποδειξεις κτλ-με ποιες διαδικασιες φτανει μια ειδηση να δημοσιευτει απ το καθε μεσο και απο τι φιλτρα περναει.Κι οπως λοιπον δεν παιρνεις τηλεφωνο στο Mega να πεις ποσο μαλακες ειναι που βγαζουν μπροστα το Πασοκ στις δημοσκοπησεις,αλλα αλλαζεις καναλι,οποιος εχει προβλημα με οσα γραφονται εδω η αλλου,απλα και δημοκρατικα,αλλαζει πηγη ενημερωσης.
Βεβαια θα με πειραζει ελεεινα αν ειχα κερδος απ την προβολη μιας ειδησης και δεν προβαλονταν οπως επρεπε απ τα μεσα στα οποια την ειχα στειλει ή παρουσιαζοταν διαστρεβλωμενη.Αλλα αυτο ειναι-νομιζω-αλλου παπα του Ιουδα ευαγγελιο…

Στο φόρουμ προωθήθηκε πολύ, δεν είπα το αντίθετο, ίσα ίσα το ανέφερα μάλιστα! αλλά χάρη στο φαν κλαμπ προωθήθηκε στο φόρουμ!
Όσο για το “σιγά τα ωά”, τι να πω…ο καθένας λέει οτι νομίζει και έχει το δικαίωμα να λέει τη γνώμη του! δεν θα απαντήσω σε αυτό… Ειναι περιττό…Θα αφήσω τους συντάκτες του ρόκιν να πουν τη γνώμη τους, γιατί μπορεί να επιμένουν σε κάποια πράγματα και να είναι άδικα αυτά που λένε, αλλά αν μη τι άλλο πιστεύω οτι γνωρίζουν απο μουσική…

Όσο για τον Ozzy, τι να πω… Ξέρεις, δεν αρκεί μονο η φήμη ενός καλλιτέχνη, παίζει σημασία και το ήθος του! και γω δεν κάνω είδωλο ανθρώπους όπως τον ozzy…είναι στείο να τον αναφέρεις . σε παρακαλώ με τον συγκρίνεις με τον Ροθ , δεν έχουν σχέση σε πολλά πράγματα! δεν θα πω παραπάνω. Είπα, περιμένω γνώμη απο αλλού …

το πως έρχονται λίγα συγκροτήματα ανά χρόνο, όντως το είπε άλλος χρήστης. Για αυτό μπορώ να απολογηθώ έσφαλα. Τα υπόλοιπα όμως τα έζησα real time και διαβάζοντας όλα όσα γράφονταν και στο φόρουμ σας και όσες κατηγορίες ανυπόστατες ρίχνατε (και έριχνες τότε και τώρα) στο ρόκινγκ επειδή σας είπαν πως είναι “πολέμιος των Σκόρπιονς”. Και δε θα κάτσω τώρα να ψάχνω ποστ. Δόξα τω Θεώ υπάρχουμε κάποιοι παλιοί χρήστες που τα θυμόμαστε.

Επειδή τα μισά που γράφεις, εγώ δε τα γνωρίζω (χαίρομαι που με θεωρείς παντογνώστη και με βάζεις μέσα στους “όλους” που τα ξέρουν), θα σου απαντήσουν οι αρμόδιοιι συντάκτες (αν δε το έχεις καταλάβει, επειδή το ρόκινγκ είναι όντως μεγάλο site δεν κάνουν όλοι οι συντάκτες τη δουλειά όλων, αλλά ο καθένας είναι υπεύθυνος για συγκεκριμένα πράγματα, άρα ναι, όταν κάποιοι από αυτούς που κάνουν συγκεκριμένη δουλειά λείπουν (π.χ. γιατί παρακολουθούν συναυλίες στο εξωτερικό) τότε ναι, μερικοί τομείς εκ των πραγμάτων δε λειτουργούν στο 100%).

Εμένα με εκνευρίζει αφάνταστα το ύφος με το οποίο πόσταραν οι Astria kai sixstingsting. Ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του και φυσικά τα παράπονα του. Αλλά όχι και έτσι. Είπαμε. Λες και βγάζουμε λεφτά από τη φάση…

3-4 συναυλιες απο ξενα group που μαζευουν 800-1500 ατομα …και αφορουν τον κοσμο που ακουει ροκ γενικα,δες τις συναυλιες στο ημερολογιο και 8α καταλαβεις τι θελω να πω.δεν ειμαστε στην AΓΓΛΙΑ :stuck_out_tongue:
επειδη ο Uli ειναι ενας απο τους 50-100 καλυτερους Κιθαριστες , εχει παιξει με G3,εχει επηρεασει πολλους γνωστους κιθαριστες(malmsteen,kirk hammet…)και εχει γενικα μια σεβαστη ιστορια ,του αξιζε κατι περισσοτερο απο μια αναφορα στα Live που ισως μπηκε καθυστερημενα.

Δεν έγραψε κανείς από το ρόκινγκ πως καλύψαμε 100% την συναυλία. Εξηγήσαμε και το λόγο. Παρουσιάστηκε μια δυσλειτουργία. Ναι. Από αυτό το σημείο όμως, μέχρι να κατηγορείς ολόκληρο το site για αντιεπαγγελματισμό, ελλιπή ενημέρωση και δόλο υπάρχει τεράστια απόσταση. Επίσης δεν είναι τυχαίο πως και στο παρελθόν είχαμε ανάλογη συμπεριφορά από τους συγκεκριμένους χρήστες. Μου θυμίζετε karja kurunen…

Είσαι πολέμιος είσαι και φτηνός. Για αυτό σε έχω ακόμα στο φόρουμ :lol:

Εντιτ: Να τα μεταφέρω όλα σε κάποιο άλλο τόπικ, γιατί εδώ μέσα μιλάμε για μουσική? Οι ενδιαφερόμενοι απαντήστε και με την πρώτη ευκαιρία θα αναλάβει κάποιος μοντ να τα στείλει στο κουτί παραπόνων που ανήκουν…

Το αν βγάζεται λεφτά είναι δικό σας θέμα και προσωπικά αδιαφορώ. Δεν έθιξα τετοιο θέμα. κανέναν δεν κατηγορούμε, απλά απαιτούμε μια “συγνώμη” και όχι να ζητάτε και τον λόγο για λάθη δικά σας! Ελεος δηλαδή! Τι εγωισμός είναι αυτός!

8O8O8O8O8O8O

Ποιο φόρουμ διαβάζω τη τελευταία ώρα?:-s