Εξεταστική

Ε-Ε-'Ερχεται!!!
Και προβλέπω να μας παίρνει ο διάολος πάλι…
Όπως και να έχει μέχρι τέλος Φεβρουαρίου θα είμαστε σε κατάσταση συναγερμού. :?

Τωρα γιατι το ανοιξες αυτο το τοπικ…??
Προβλεπω να γινεται χαμος…Τι θελεις και μου το θυμιζεις γαμω το κερατο μου…

Ασ’τα να πανε.Εχω παρα πολλα μαθηματα να δωσω.Πως θα την παλεψω να δω.
Εχω κουραστει φετος,δεν αντεχω αλλο.

Ακου εκει 2 μαθηματα εξεταστικη.Βαρβαροι.

Μέχρι 13/3. Τι χαρά! :smiley:

:expressionless:

Ελπίζω να περάσω έστω και ένα, έτσι για την εμπειρία. :lol: Πρώτη εξεταστική βλέπεις. :stuck_out_tongue:

Το σοκ της 1ης εγώ το έπαθα το καλοκαίρι.
Θα επιζήσεις

Συλλυπητήρια :stuck_out_tongue:
Πότε ξεκινάτε όμως?Λογικά πιο μετά…

Ναι, 18/2 με 13/3.
Θα αντέξω! :blink:
Και τα υπόλοιπα(όλα;:-s ) το Σεπτέμβρη.

Ποιο Σεπτέμβρη !?!?!??

1 μήνας φτάνει για όλα …

εγώ που την άλλη τετάρτη εξετάζομαι σε 3 εργαστήρια ??? (+1 την επομένη …) #-o #-o #-o #-o

Το θέμα δεν είναι (τόσο) χρονικό φίλος. :stuck_out_tongue:

τι είναι το εξεταστική?

ναι τώρα πρόσεξα την παρενθεσούλα … #-o #-o #-o

ναι,ούτε εγώ,οχι δεεε:-k

To 21 φαντάζει μέρα με τη μέρα πολύ κοντινό…

Με τους μοδεράτορες πρέπει να ανήκουμε στην ίδια φυλή. Ούτε εγώ γνωρίζω την κυρία. :stuck_out_tongue:

21 αρχίζω πρόγραμμα δεν έχει βγει 2 μαθήματα δίνω και μετά πτυχίο…το ένα το έχω δώσει 4φορές…#-o
ευχηθείτε όλοι καλή επιτυχία μπας και το κάνω το θαύμε και μετά ανήκω στην φυλή του καρβού :smiley: :smiley: :smiley:

4 Φλεβαρη αρχιζουμε εμεις…
Βασικα εγω δεν εχω αγχος, εκτος απο 1 σχεδιο που θελω να τα παω καλα.Χαλαρουιτα!:roll:

Σε εμας εχει αλλαξει το προγραμμα σπουδων και γινεται της κακομοιρας με τις μεταβατικες
διαταξεις.Ατυπες εξεταστικες και δεν συμμαζευεται.

Ξεκινάω εγώ 28 του μήνα (ήταν να ξεκινήσω 21, αλλά πήραμε μια εβδομάδα αναβολή). Ήθελα να περάσω όλα τα μαθήματα για ΄των δύο πρώτων ετών μέσα στα δύο πρώτα έτη για να δώσω κατατακτήριες και να αλλάξω σχολή γιατί με είχε ξενερώσει απίστευτα η βασική προοπτική που είχα σαν μηχανικός παραγωγής/διοίκησης, αλλά χθες έμαθα ότι η διοίκηση δεν είναι ο μόνος κλάδος απασχόλησης αποφοίτων του τμήματος και ησύχασα, οπότε πλέον είμαι εντελώς χαλαρός.
Ήμουν στο τσακ να χάσω το δικαίωμα εξέτασης σε τρία από τα 6 μαθήματα, αλλά τελικά τη σκαπούλαρα…
Τρία μαθήματα είναι αυτά τα οποία νομίζω ότι μάλλον δεν θα περάσω, η Ανάλυση 1 και η γραμμική άλγεβρα, γιατί απλούστατα σε αυτά τα μαθήματα δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος και η Γενική Φυσική γιατί γενικά δεν τα πάω καλά με τις φυσικές, δεν μπορώ να μπώ στη λογική της (και βαριέμαι να κάθομαι να λύνω ασκήσεις που είναι απαραίτητο για αυτά τα 3:p ). Κατά τα άλλα ένα μάθημα, τα συστήματα διοίκησης για μηχανικούς στην ουσία τα έχω περάσει από τις μονάδες που πήρα από τις εργασίες και πλέον μου αρκεί να γράψω ένα 2 για να περάσω (που νομίζω ένα διωράκι να κάτσω να διαβάσω το 2 θα το γράψω, τι διάλο…)

πάντως ο τίτλος, μου θυμίζει πολύ “κολεξιόν - Χειμώνας 07-08” :stuck_out_tongue:

Πφφ εξεταστικη.Μαλον τπτ δεν θα κανω αλλα ποιος χεστηκε.χαλαρα

:lol: χαχα σωστά!

Εμένα αυτό το τόπικ δε με αφορά σε αυτή τη φάση, ωστόσο ας πω μια “καλή επιτυχία” σε όλα τα παιδιά που δίνουν εξετάσεις. “Καλή επιτυχία” λοιπόν. (:stuck_out_tongue: )

Α, και χαλαρώστε λιγάκι ε. Δεν είναι οι εξετάσεις στη σχολή το τέλος του κόσμου, δεν πάτε σχολείο πια.