Εξεταστική

Ωραια πραματα…28 αρχιζω…

Αντε τελευταια εξεταστικη (ελπιζω)…Μετα θα δινω κανα δυο μαθηματα μεχρι να παρω το πτυχιο…
ΠΤΥΧΙΟ…???..Ωραια μου ακουγεται…

Μας κρύβεις χρόνια…;; :stuck_out_tongue:

8O Ακόμα και μες στο forum μας κυνηγάει αυτή η εξεταστική!!!
Δεν με βλέπω καθόλου καλά …θα την παλέψουμε κ ό,τι βγει!..προέχει η φοιτητική ζωή (ε?)
Αλήθεια πόσο εύκολο είναι να στρωθείς το Σεπτέμβρη για διάβασμα…?

Eγώ ξεκίνησα σήμερα διάβασμα… Άντε, και του χρόνου…

εγω ολο ξεκιναω ολο και ξεκιναω και ποτε δεν ξεκιναω…αντε και 15 αρχιζω…

Αλοε πολυτεχνειο πας γιατι μονο αυτους τους αχρειους εχω ακουσει να ξεκινουν 18 Φλεβαρη!:stuck_out_tongue:
Α!και κατι αλλο,ειναι κανεις απο ΑΣΟΕΕ??

Πωωω εξεταστική??? Ηταν η καλύτερη περιοδος όταν ακόμα ήμουν στην σχολή!

τοσα χρονια τα ιδια και τα ιδια ολο το χρονο ειμασταν αμελετητα…Ποιος ν αρχισει τωρα?

Αφου ρε είχαν τριπλή εξεταστική.Τελευταίοι τελείωσαν.

:? :?

Ναι, άσ’τα να πάνε… και όλο τον Ιούλιο θα γράφουμε. Γιεα. :slight_smile:

Δε νομίζω μωρέ να σας τραβήξουν τόσο πολύ πάλι.
Αν δε γίνουν δλδ καταλήψεις και εχουν συμπληρωθεί οι minimum ώρες τότε πιστεύω θα είστε οκ.

Μπα, μέχρι 15-20/7 σίγουρα. Μακάρι όχι, αλλά τι να πω. [-o<
Και τώρα έχουμε αργήσει και μας τρέχουν στα μαθήματα. :expressionless:
FHLIUSWTNWIT:GJSN:JGN" :-# :evil:

Καλά δεν είστε οι μόνοι που αργείτε, οπότε μην ανησυχείς.
Δε ξέρω, πέρσυ με τις καταλήψεις κι όλα αυτά και σας πήγαν Ιούλιο, τώρα χωρίς καταλήψεις δε νομίζω.

φυτό γαρ!:stuck_out_tongue:

τωρα θα μιλησω σαν παππους… τι γκρινιαζετε για την εξεταστικη ρεεεεεεεε??? (καλα εγω να δειτε γκρινια οταν σπουδαζα)…σοβαρα ομως τωρα… παιδια μακαρι τα μεγαλυτερα αγχη και προβληματα στη ζωη να ειναι oi εξεταστικες… δεν θελω να φαινομαι μελοδραματικος αλλα ετσι ειναι…εξεταστικη και παλι εξεταστικη…

Άλλα μου έλεγες για τεκτονική όμως:p

μα το γραφω παραπανω οτι γκρινιαζα και γω πολυ…εχεις να φας καλα τεκτονικη…θα το θυμασαι αυτο που σου λεω…χαχαχα

Ξεκινάω στις 4 και δεν έχω διαβάσει σχεδόν τίποτα!Το αρχαίο κείμενο θα το υπαγορεύουν και τη μία φιλοσοφία τη δίνω προφορικά…γιούπι…:frowning:

Καλό μας διάβασμα…