Εξεταστική

Τέλος σήμερα η πόρνιηηηηηηηηηηη

Έδωσα 6 παίζει να τα πέρασα όλα. Δεν έχει βγει τίποτα ακόμα!
Επειδή ξέρω πόσο σας ενδιαφέρει θα σας κρατάω ενήμερους

Προφανως και μας νοιαζει.

ΜΠΟΥΚΑΛΙ! 8)

Έχω περάσει μόνο σε 1 μαθημα στανταρ (με καλό βαθμό όμως) και στανταρ μενουν 2 για σεπτεμβρη. Για τα υπολοιπα περιμένουμε αποτελέσματα, και το τελευταίο το δίνουμε αύριο. Μια πατατα αποδειχτηκε η εξεταστικη, το μονο μαθημα που δε διαβασα το περασα. :lol:

Βασικά, αυτή η εξεταστική να πάει στο διάολο και να μην ξανάρθει…

Silent θέλω να πιστεύω ότι τον Ιούνιο του 2014 θα την έχω τελειώσει (στο 6ο έτος δηλαδή)

Κι εγώ τότε λέω, αλλά έναν χρόνο αργότερα. Είμαι τέταρτο τώρα. :slight_smile:

Άντε, μακάρι!!!

ΤΕΕΕΕΛΟΟΟΟΣ

Το σημερινό έχει αρνητική βαθμολογία και κοόρτες και είναι το ποιο ηλίθιο μάθημα που παίζει να διδάσκεται πανελλαδικώς αλλά στ αρχίδια μας νιώθω ελεύθερος σαν πουλί

Ξεκινήσαμε να παίρνουμε μπρος για την σερί τριπλέτα Θεωρίας Πολιτισμού-Γλωσσολογίας I-Ιρλανδικού Θεάτρου ξεκινώντας από Τετάρτη. Κι ο θεός βοηθός. \m/

[SPOILER]Αποδοτικό διάβασμα με Primordial, ποιος να μου το λεγε. :-k[/SPOILER]

Τώρα το είδα ρε, αγγλική φιλολογία, λολ.

^ Σε ζηλεύω.

γραφεις εργαστηριο…πηγαινεις καλα.σου λεει το μουνακι νταξει το περασες παμε φορτζα θεωρια και βλεπεις σημερα σε εκοψε και εργαστηριο και θεωρια με 2…θα αρχισω να πηγαινω και γω σχολη ομως με κολαν και ξωβυζα γαμω τους πορνογερους μου εκει μεσα

Δηλαδή περνάνε τα μαθήματα με την αξία τους; :lol:

κλασσικα πραματα…ειδικα αυτο με τα κολαν εχει παραγινει:lol::lol:

σημερα τελευταιο μαθημα,ελπιζω να κλεισουμε πανηγυρικα

ρε τραγικα πραματα…την ωρα των εργαστηριακων εξετασεων να ερχεται ενα κωλοζωο μεταπτυχιακος σε καθε γκομενα στην αιθουσα και να ακολουθει διαλογος μπροστα μου -ε αυτο δεν ειναι ετσι,μηπως ειναι αυτο???για δες το?αυτο ειναι?αντε διορθωσε το…και του λεω εξω μετα ξερω γω δυσκολα ηταν ρε,ε να διαβαζες ρε μαλακα.ε αντε γαμησου

αστα να πανε.Εχουμε συμφοιτητρια που πριν κανει ερωτηση στις εξετασεις κατεβαζει τα τιραντακια της…

H λύση είναι μια και ονομάζεται bukkake

Αύριο τελευταίο μάθημα. Κατά πάσα πιθανότητα πάει για Σεπτέμβρη αλλά δεν με νοιάζει. Γιατί είναι τελευταίο μάθημα. Τελειώνει ο βραχνάς ρε πούστη. :slight_smile:

Βέβαια παραδίδω 2 πρότζεκτς καπάκι αλλά ψιλά γράμματα.

παίρνεις πτυχίο ρε θηρίο?

Στο τρίτο έτος; Δύσκολα. :stuck_out_tongue:
Εξεταστική ο εν λόγω βραχνάς, χειρότερο πρόγραμμα ever και με ξέσκισε.

τονίστηκε πολύ το “τελευταίο μάθημα” και μπερδεύτηκα. άσε που νόμιζα ότι ήσουν 4ο. ντάξει ηρέμησα τώρα, αποκατέστησες και το όνομά σου γιατί σε πέρασα για φυτό :stuck_out_tongue:

τελειώνω και εγώ αύριο με 2 μαθήματα. καλές πιθανότητες στο ένα και καλές πιθανότητες για αντιγραφή στο άλλο :smiley:

Εγω ουσιαστικα τελειωσα σημερα(μενει μονο μαθημα επιλογης την Παρασκευη, κλαιν)και επιτελους μετα απο μια απαισια εβδομαδα θα κοιμηθω σαν ανθρωπος!!!