Εξεταστική

TΕΙ Βασανιστηριων & Σαδισμου Αθηνας - Τμημα Ψυχολογικης Πιεσης απ’ οτι φαινεται

Φαντάζομαι ότι είναι 11 μαθήματα μαζί με τα χρωστούμενα που θέλει να δώσει :stuck_out_tongue:

Όχι… είναι με μαθήματα μεγαλύτερων εξαμήνων… μεγάλο story :stuck_out_tongue: Αλλά και χωρίς αυτά 8 είναι του εξαμήνου μου μονο

21 Ioυνίου τελειώνω.Αυτο

ακομη υπαρχουν σχολες που τελειωνουν πριν τις 25?

Καλά είσαι

Εγω δυο μαθηματα λεω να δωσω, και τελιωνω απο τις 18…
Ηρεμια…!:stuck_out_tongue:

Έλα να γίνουμε πολλοί. Αντί να δώσω κανένα χρωστούμενο από τα χιλιάδες, η αναβαθμολόγηση με μάρανε.

Εμείς με ~1 μήνα κατάληψη πήγαμε 2 βδομάδες πίσω, ξεκινάμε 24/6 και τελειώνουμου 12/7
Πάει το μισό καλοκαίρι [-X

Επίσης 11/7 ορκίζεται φιλαράκι Αθήνα οπότε αν μου κάτσουν μαθήματα τις τελευταίες μέρες θα τα κάψω κιόλας [-X

Είναι η εποχή που πνίγεσαι περισσότερο απ’ ότι έχεις νιώσει ποτέ τελευταία, και “δεν πρόκειται να σηκώσεις κεφάλι για τις επόμενες μέρες”.

Είναι η εποχή που “τυχαίνει” να βρίσκεσαι στο ίντερνετ και κατεβάζεις περισσότερους δίσκους απ’ ότι θα κατέβαζες σε ένα τετράμηνο, μέσα σε μία μέρα.

Είναι η εποχή που αποφασίζεις ότι θες να τους φτιάξεις και να τους ταξινομήσεις ΟΛΟΥΣ μονομιάς, “για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο μετά”.

Είναι η εποχή που ενώ έχεις άπειρες νέες μουσικές για να ακούσεις, καταλήγεις να ακούς κάτι καινούριο αλλά ΑΛΛΟ απ’ αυτά που κατέβασες. ([U]κλικ[/U])

Είναι η εποχή της εξεταστικής.

Καλωσήρθες.

ρε φιλε αυριο θα διαβασω σοβαρα,το υποσχομαι.

Ρε μήπως με παρακολουθείς??? Πού τα ξέρεις αυτά??? :lol:

:stuck_out_tongue:

Κάθε μέρα το ίδιο πράγμα…

Γιατι σας αρεσει να τελειωνετε νωρις;;; :-k

Εμενα μου πεσαν ολα στο διαστημα 3-18/6 και τρεχω και δε φτανω. Μαζι με το ταξιδι που ειχα και κατι αλλαγες στο προγραμμα εξεταστικης, γαμηθηκε ο Διας.

Αν ας πουμε πηγαιναμε λιγο πιο πισω, δε θα 'μενε χριστος απεραστος.

Κοίτα σε σχέση με τον περσινό εφιάλτη που δινα βιολογία ΙΙ 12 ιουλίου με 40 βαθμούς και σε αναγνωστήρια και βιβλιοθήκες έπαιζε κυρίως ιατρική και όλοι οι άλλοι κάνανε μπανάκια στα σύβοτα, καλύτερα να κάψεις 1-2 μαθήματα πραγματικά

19 Ιουλίου -ξαναλέω- εμείς και δεν έχουμε καν τελειώσει κλινικές και μαθήματα. :frowning:

αυτο ηταν

δε ξαναμενω σπιτι για διαβασμα

Εγώ έχω ξεχάσει πόσες μέρες έχω να βγω, αλλά δε θέλω κιόλας, σιγά. Μόνο που δεν έχω διάθεση για κωλοδιάβασμα, πάλι δύο το κόβω να δίνω, με πίστη όμως (σε ένα θαύμα) έως τον Σεπτέμβρη θα φτάσω τα 14, 15 περασμένα (σε όλα τα έτη)… Είμαι καλή, το ξέρω! :stuck_out_tongue:

28 Ιουνη, δεν ειναι κακο.

Βεβαια αδυνατω να διαβασω, δεν ξερω τι συμβαινει.