Εξεταστική

Τί να λέμε τώρα ρε… Μιλάμε η εξεταστική αρχίζει από 1 έως και 5 Ιουλίου… Ευτυχώς Ολλανδία δεν έχει τον καύσωνα όμως… Και μετά…

ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΡΑΠΗΔΕΣ ΡΕ…ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!

3 βδομάδες εξεταστική, 9 μαθήματα
[B]3 βδομάδες[/B] και τις τελευταίες 3 μέρες που πρέπει να φύγω έχω 4 μαθήματα γαμώ τη γκίνια μου γαμώ
Καλό Σεπτέμβρη

Στην μάπα σου, καριόλα Catherine Earnshaw. 8)

αντε αντε που ολο σου φταιει η εξεταστικη και σε κανα χρονο θα σου παραδωσουν το κλειδι της σχολης :stuck_out_tongue:

Πιθανώς, αν περάσουν τόσα χρόνια που θα κάνω περισσότερο για επιστάτης παρά για φοιτητής.

Καλωσήρθες κι εσύ λοιπόν μικρέ στο τρελό σύμπαν της εξεταστικής. :lol:

Μην αγχώνεσαι, δεν πρόκειται να τα καταφέρεις φέτος να διαβάσεις. Από του χρόνου και αν.

Συμβαίνει σε όλους!

Για ένα “αν” και ένα “ίσως” ζω… πφ. :?

συνειδητοποιώ ότι άμα περάσω αυτά που θα δώσω τώρα, το σεπτέμβρη φεύγουν άνετα τα υπόλοιπα και μπαίνω 4ο έτος με κανένα, άντε ένα μάθημα. πράγμα που σημαίνει ότι έχω ξεφορτωθεί βιολογίες βιοχημειες παθοφυσιολογίες φάρμακα μικρόβια υγιεινές και τέτοιες παπαριές και μου μένουν μόνο κλινικά για πτυχίο. ΚΑΥΛΑΑΑΑ

Πραγματικα, μαλακιζομαι εντονως, κανω οτιδηποτε αλλο εκτος απο αυτο.

Εν τω μεταξυ, οι μεγαλυτεροι ή οσοι εχουν τελειωσει μου λενε ακριβως τα ιδια με σενα, ενω παραλληλα βλεπω διαφορους να εχουν πεσει με τα μουτρα στο διαβασμα και να το εχουν παρει πατριωτικα και σκεφτομαι που βρισκουν την ορεξη. Περιεργο πραγμα η εξεταστικη.

θα γινουν κανονικα εξετασεις αει σημερα?

Αυτό το εξάμηνο δεν μαζεύεται απλά…προσπαθώ αλλά δεν

1 μάθημα ακόμα και τέλος η εξεταστικη.
Γαμημένο εαρινό εξάμηνο, δε μπορώ να συγκεντρωθώ με τίποτα, αλλά πιστεύω πωφς φέτος τα πήγα καλά

δεν ξερω τι γινεται με τους πιο παλιους…αλλα εγω πρωτη φορα που δινω καλοκαιρι με τοση ζεστη δεν την παλευω με τη καμια…και ακομη εχουμε δωσει μονο ενα μαθημα:?

Πανω κατω σε παρομοια φαση.

Παμε αυριο για το 0/1, δυναμικα.

χαχαχα σε νιωθω…εγω εχω ήδη το 0/1 και παω πέμπτη για 0/2 :stuck_out_tongue: και εσυ ιουλιου τελειωνεις?

Κανονικα ηταν για 28 Ιουνη, αλλα μας εβαλαν 4 Ιουλη το Δικαιο που αναβληθηκε την προηγουμενη βδομαδα. Οχι πως θα πηγαινα τοτε, σιγα μην παω τωρα.

χαχαχα…καλά είσαι τότε …εμείς τελείωνουμε 4 ιούλη:?

αντε μεχρι την πεμπτη να τελειωνει το μαρτυριο τοσο διαβασμα λιγες φορες εχω ριξει…

Η εαρινή εξεταστική του χρόνου ανακοινώθηκε ότι θα ναι 19 μέρες. 8 μαθήματα ιατρικής σε 19 μέρες. Έχει τρελαθεί ο κόσμος

Κι εκεί που χρωστάς μάθημα δύο χρόνια και λες επιτέλους να πας να το δώσεις, το έχεις χέσει κάτι μέρες και κάθεσαι και ξενυχτάς παίρνοντας το βιβλίο απ’ την αρχή γράφοντας σκονάκι στο κινητό, και πας για να δώσεις. Μόνο και μόνο για να ανακαλύψεις ότι τα θέματα απ’ την τελευταία φορά που έδωσες έχουν γίνει μάλτιπλ τσόις, ΧΩΡΙΣ ερώτηση ανάπτυξης και ΧΩΡΙΣ αρνητική βαθμολογία. Και δεν χρειάζεται καν να ανοίξεις το σκονάκι. :’)

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!