Εξεταστική

Αυτά είναι τα τυχερά… 8)

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Δευτέρα 1-Ιουλ-2013 : Linear Algebra (THE HAUNTED - TU DELFT: 1-0)
Τρίτη 2-Ιουλ-2013 : Physics II (THE HAUNTED - ΤU DELFT: 1-1)
Τετάρτη 3-Ιουλ-2013 : Design & Construction (THE HAUNTED - TU DELFT: 1-2)
Πέμπτη 4-Ιουλ-2013 : Elements I (THE HAUNTED - TU DELFT: 1-3)
Παρασκευή 5-Ιουλ-2013 : Programming&Scientific Computing (THE HAUNTED - TU DELFT: 2-3)

Προβλέπεται και γαμώ τα match! :lol:

Τελικα μαλλον εγινε το 1/1 σημερα. Απροσδοκητα.

Μέσα στη φετινή εξεταστική βρήκα να αρχίσω να εκδηλώνω για πρώτη φορά αλλεργίες. Χθες κάηκε όλη μέρα γιατί και με το σκύψιμο πάνω στο βιβλίο έτρεχε ποταμάκι πάνω στις σελίδες.

και μετά τον όλεθρο και το διασυρμό της δευτέρας μπρούμε να πούμε ότι σήμερα περάσαμε μάθημα:lol::lol:

Τέλος εξεταστικής. Ήταν ζόρικη, μου γάμησε την ύπαρξη αλλά την ξεκώλιασα

Έφυγε και ψυχολογία κομαντο και μάλιστα με βαθμάρα. Όσο σκέφτομαι ότι το πρωί παραλίγο να μην πάω να δω τι παίζει τρελαίνομαι.

Άμα φύγει και πληροφορική έτσι τότε έχω αποφύγει όλο το ΤΕΛΕΙΩΣ άχρηστο διάβασμα της σχολής!!!

η ψυχολογία έχει κάποια χρήσιμα πράγματα (ελάχιστα αλλά υπάρχουν)
το πιο άχρηστο μάθημα είναι η πληροφορική σε στυλ που μας έβαζαν να κάνουμε διαγράμματα, συν τα εργαστήρια που μας έλεγαν [SPOILER] πώς να κάνουμε copy paste σε έγγραφα, ντροπή :oops: [/SPOILER]

Μακαρι να ειχαμε περισσοτερα Πληροφορικης μεις, τα ειχα περασει ευκολα και με βαθμους.

Καλά για τι σχολές μιλάτε εσείς τώρα; Εγώ ιατρική είμαι :stuck_out_tongue:
Επίσης το μάθημα λεγόταν “ιατρική ψυχολογία” και ήταν τελείως ηλίθιο, έτσι όπως διδάχθηκε τουλάχιστον. Η ιατρική πληροφορική το ίδιο

για τα ίδια μαθήματα μιλάω και για το ότι τουλάχιστον όσον αφορά ιατρική ψυχολογία με άλλο τρόπο διδασκαλίας έχει πολλά να προσφέρει. Αλλά αν έχεις έναν όγκο πραγμάτων να διαβάσεις για άλλα σημαντικότερα μαθήματα αρκείσαι στις “sos” ερωτήσεις που βγαίνουν σε 2 μέρες :stuck_out_tongue:

πληροφορική, δε το συζητώ… η ύλη του γυμνασίου

Ξεκινάω Τετάρτη
6 μαθήματα, 2 τη βδομάδα, τα 3 προφορικά :hippy:

ΞΕΚΙΝΑΣ τέταρτη;;; Τραγικό. Εμείς τελειώνουμε παρασκευή.

Maria Jane ιατρική είσαι;

Απάλευτος ο συνδυασμός ζέστης και εξεταστικής

Wtf. Εμείς τελειώνουμε 5/7 ΠΡΩΤΗ φορά στα χρονικά και είμαστε και ευτυχισμένοι. (Συνήθως τραβάει μέχρι 13-16/7).

+∞

Διημεράκι Ματαλα, μολις γυρισ…ωωωπ λαθος θρεντ

Καλη επιτυχία σε οσους δινουν:!:

Στα τρένα.

ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ.

Οντως Φατσα, πολλη καγκουριά έπαιζε γενικα

καλές επιτυχίες!!!άμα περάσω ένα τελευταίο πάω για πτυχίο.απάλευτος μήνας…

σωστος