Εξεταστική

παρομοίως8)

Πόσο αστείο είναι να χρωστάς 4 μαθήματα για πτυχίο τα οποία τα 3 είναι τα πιο δύσκολα της σχολής (Building physics, Sustainable physics, Structural Architecture) και το ένα γελοίο (το μόνο που είχα σίγουρο) και να περνάς τα 3 δύσκολα (τα οποία τα 2 με 8 ) και να σε κόβει στο γελοίο ενώ σε έχει πρώτα ξεφτιλίσει;

[B]ΤΕΣΠΑ ΤΕΛΟΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟ ΚΟΥΦΑΛΕΣ! :D[/B]

Πάνο έχεις τα δικαιώματα αλλά δε σε ρωτάω…

confirmed

Τελευταίο μάθημα περάστηκε! Εκτός απροόπτου τέλη σεπτεμβρίου ΠΤΥΧΙΟ! :D:D:D

0/3 μέχρι τώρα \:D/

ΡΕ ΔΕ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩ ΠΑΛΕΥΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΑΜΩ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕΕΕΕΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩΩ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΦΥΓΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ…ελπιζω…

σε πολύ κακή φάση μας έπιασε αυτή η εξεταστική. τουλάχιστον ας κάνουμε καλή αρχή αύριο μην πάει τσάμπα το κωλοδιάβασμα…

Ήταν βράδυ. Αργά. Δίπλα μου μερικά στυλό. Πιο δίπλα σημειώσεις για Βυζαντινή Αρχαιολογία. Πίκρα. Βιβλία γκουμούτσες (ευτυχώς έχουν πολλές εικόνες). Πιάνω το στυλό. Συνειδητοποιώ πως έχω ξεχάσει πως γράφουν. Πως είναι γενικά η γραφή. Σα να πήγα ξανά πρώτη δημοτικού.
“Το μολύβι το πιάνουμε έεετσι…”
"Να, δίπλα από το κυκλάκι, αν κολλήσουμε ένα μπαστουνάκι βγαίνει το “α” "

Μια βδομάδα δεν έχω ανοίξει ούτε κατάλογο από φαστ-φουντάδικο.:blink:

μπορείς να γράφεις στο rocking όμως. ποιος τα χέζει και τα πτυχία και τις μαλακίες…

Να πάνε να γαμηθούνε και τα πτυχία και όλα. Θα γίνω ψαρού. Θα αναλάβω τη βάρκα ξανά και θα πάω για γαρίδα, σκουμπρί, πλακί (αυτό με τη ντομάτα στην πλάτη), γαύρο, σαρδέλα, μαρίδα, τσιπούρα, γοφάρι, λαυράκι στα 40 ευρώ το κιλό. Να τ’αφήσω; Πρέπει να διαβάσω. Όχι. Ναι. Πρέπει. Ουσιαστικά αυτή τη φορά. Όχι μαλακίες…

να σου συγυριζω το σπιτι αμα με ταιζεις και μου δινεις στεγη?

Θα τελειωσει η πουτανα που θα παει…

αυτο παντως που σε καθε εξεταστκη σου ερχεται ορεξη να κανεις τοσα πραγματα που δεν τα κανεις αλλιως ειναι το κατι αλλο…:stuck_out_tongue: αρχιζω και πιστευω οτι τις μονες φορες που καθαριζω και σκουπιζω ειναι σε εξεταστικες…:lol::lol:

Και πάντα η τηλεόραση έχει κάτι ενδιαφέρον να δεις!

και παντα υπαρχει μαι στοιβα βιβλια που ολο το χρονο βαριεσαι να τα διαβασεις και ξαφνικα τα θυμασαι…αλλα και μια σειρα που επειγοντως πρεπει να την τελειωσεις :stuck_out_tongue:

και πάντα τα χειρότερα αλκοολίκια θα γίνονται μέσα στην εξεταστική.

Θα βαλω τους γονεις μου να διαβασουν αυτο το θρεντ.

για να καταλάβουν οτι οι λόγοι που δεν περνάς τα μαθήματα είναι σοβαροί?

για να καταλαβουν οτι δεν ειμαι ειδικη περιπτωση