Εξεταστική

λές στους δικούς σου να διαβάσουν το παρόν θρέντ… :stuck_out_tongue:

η χειροτερη περιοδος για τον φοιτητη…διαβαζεις δε διαβαζεις,ειναι οτι πιο ψυχοφθορο εχουν να σου προσφερουν τα φοιτητικα σου χρονια

Πιθανη συζητηση στη γραμματεια της σχολης μου

  • Ρε μαλακα, ανακοινωθηκε για την Τριτη απεργια ΓΣΕΕ-ΑΔΕΔΥ, να βγαλουμε καμια ανακοινωση για το αν θα δωθουν τα μαθηματα εκεινης της μερας κανονικα ή αν θα πανε για αναβολη?

-Αραξε ρε ψηλε. Κανε κανα τσιγαρακι.

-Κομπλε. Παμε παλι πορτες ή ασσοδυο?

Οποιαδηποτε ομοιοτητα με αληθινα περιστατικα ειναι εντελως συμπτωματικη.

Πουτάνα όλα με τις απεργίες. Απ’ τα 4 ήδη τα 2 έχουν πάει για οκτώβρη και μάλλον θα πάνε και τα άλλα δύο. Μ’ αρέσει που θα κοβα και το κάπνισμα 27 σεπτέμβρη μετά το τελευταίο μάθημα :stuck_out_tongue:

η ιδια υποσχεση στον εαυτο μου, ακριβως ομως :’)

Μια χρονιά είπα να διαβάσω κι εγώ όλη την χρονιά να καθαρίσω μαθήματα τον Σεπτέμβρη. Άντε χεστείτε. :frowning:

Για αλλη μια φορα ενω ειχα 2 βδομαδες ξυσιματος καταφερα να αρχισω διαβασμα τελευταια μερα.
:dunno:
καποτε πρεπει να αλλαξει αυτο…

[SPOILER]. [/SPOILER]

μπααααα το 90% και βάλε των μαθημάτων στη σχολή, έτσι τα πέρασα :lol::lol::lol:8)8)8)

Ειναι γαματο εγω αυριο κανονικα δινω μαθημα ομως υποτιθεται οτι με τη “συμβολικη” αναστολη λειτουργιας δε θα γινει εξεταστικη. Κανενας ομως δε το εχει διευκρινησει επισημα. Δηλαδη ο καθε καθηγητης κανει οτι θελει, αμα θελει δινουμε αμα θελει δε δινουμε.
Δηλαδη εχει φτασει 10 το βραδυ και δεν ξερω αν θα δωσω μαθημα αυριο στις 8.:hippy:

μια απτα ιδια και γω…οι ομορφιες της ελληνικης πραγματικοτητας

Δεν ξέρω αν είμαι απίστευτα τυχερή ή αποκαρδιωτικά γκαντέμα, αλλά τις μέρες που δίνω μαθήματα κλείνει η σχολή. Και αυτός ο γαμω-Σεπτέμβρης (όπως και κάθε Σεπτέμβρης) είναι η ευκαιρία να μαζέψεις τα ασυμμάζευτα.

Ο πρώτος είχε καταλήψεις και η “εκδίκηση” των μουνόπανων καθηγητών ήταν 9 μέρες εξεταστική. 9 ΜΕΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ!!! “9”!!!:blow::blow:
Ο δεύτερος είχε καλό καιρό. :hippy::–
Ο τρίτος έχει αναστολή λειτουργίας.

Σου γίνονται μετά τα νεύρα κρόσια; Κλονίζεται το είναι σου; Ψάχνεις κάνα ηρεμιστικό στο ντουλάπι;

[SPOILER]ΤΙΣΚΑΤΑΝΑΠΑΡΩ;;;!!! :blow::blow:[/SPOILER]

Βλέπεις το πτυχίο να σου λέει [I]“τα λέμε αύριο…”[/I]

6 χρόνια στο ΤΕΙ το ίδιο γινόταν, θα έχουμε αύριο μάθημα, θα γράψουμε αύριο, θα είμαστε αύριο ανοιχτά ???
προσωπικά άραζα και έπαιζα στο PC και τελικά οι βλακ…εεεε ήρωες που πήγαιναν πρωί ενημέρωναν στο forum του τμήματος και τους άλλους :lol::lol::lol:

τζακ-ποτ ήταν μια φορά που το ΤΕΙ ήταν κλειστό από τον πρόεδρο και ανεβάζει κάπου 12 τα μεσάνυχτα ότι από αύριο ανοιχτά. Κάπου 1 τα ξημερώματα και ενώ αράζαμε (μπεκρουλιάζαμε) σε ένα παιδί από τη σχολή που είχε γενέθλια, σκάει τηλ. και το μαθαίνουμε με αποτέλεσμα σε 5 λεπτά το πάρτι να διαλυθεί γιατί όλοι (πλην 2 δίναμε) την επόμενη από κάτι δίναμε … :lol::lol::lol:

δεν τελειωνει η ατιμη…δεν τελειωνει

Αυριο υποτιθεται πως γραφω… διαβαζω Gantz… [-X

πωωω σε νιωθω και εγω αυριο δινω…αλλα εχει αναβληθει και ενα μαθημα και ακομη δεν εχει βγει ημερομηνια

εχω τελειωσει εδω και μιαμιση βδομαδα μπιτσιζ

1/11 \:D/

ηλπιζα οτι θα οτι θα λες κατι για την 1η Νοεμβρη

και επιτελους χθες τελειωσαμε εξεταστικη:lol::lol::lol:

Έχω αρχίσει να το συλλογιέμαι…: [I]κλικ[/I]