Εξεταστική

Oι Ελληνες φοιτητες κινητοποιουμαστε απο το μισος για τον καθηγητη, δε τα θελουμε αυτα τα ξενικα

http://mag3399.wix.com/light-a-candle
Άντε να δω τι θα κάνω αύριο

ειναι το καλυτερο σαητ ολων των εποχων.

[SPOILER] δεν το ειδα/ακουσα oλο, γινεται screamer στο τελος? θα γαμουσε να γινοταν screamer[/SPOILER]

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

24 ώρες άυπνος με 4-5 καφέδες και ένα ρεντ μπουλ και ήταν από τα χαλαρά διαβάσματα που χω κάνει τα τελευταία δύο χρόνια αλλά ευτυχώς έφυγε με βαθμάρα μάλλον η ουρολογία.
Το πολύ πολύ να μαι σα γιαγιά στα 30

Αν εξαιρέσουμε το γιατρό από πάνω, τους υπόλοιπους σας ζηλεύω φρικτά που είστε ακόμα φοιτητές.

Ακόμα και την εξεταστική σας ζηλεύω ρε αρχίδια.

Σου δίνω εγώ 5 ώρες ρε, απ’ τις δικές μου - απ’ αυτές που κοιμάμαι δηλαδή.

Μη ζηλεύεις πάντως, γιατί θα μας γίνει η κωλοτρυπίδα ΝΑ μέχρι να πάρουμε πτυχίο, όποτε το πάρουμε τέλος πάντων. :stuck_out_tongue:

τι 4 ρε γαμιόλη όταν σου έχω γράψει 6?!?!?!

6ο έτος φτάσαμε ρε παπάρες και αντί το 4 να γίνεται 5 γίνεται το ανάποδο ΓΑΜΩΤΟΧΡΙΣΤΟΚΑΙΤΗΜΠΑΝΑΓΙΑΣΑΣ

7 σελίδες του έγραψα σήμερα. ΕΝΑ ΠΕΝΤΕ ΣΤΑ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΑ ΙΣΟΤΟΠΑ ΤΟ ΑΞΙΖΩ

ΤΕΛΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! FREEDOOOOOOOOOM!!!

Κι εγώ τέλος χτες, παράλληλα με εξάμηνο και με νέα εξεταστική τον επόμενο μήνα αλλά δεν βαριέσαι. Λεφτεριά. collapses on bed

Εξεταστική σε 1 μήνα για 2,5 βδομάδες (πάσχα θα κάνουμε 3 μέρες) και μετά πάλι σε 1 μήνα για 3,5 βδομάδες. Γιεα. \m/

Oυφ! Μετα απο ενα μηνα της δυσκολοτερης εξεταστικης so far,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!

παιδια οποιος μπορει ας του ριξει ενα συμπληρωμα…ενα μικρο ερωτηματολογιο ειναι για την πτυχιακη της αδερφης μου.

Πουτάνα εξεταστική, έρχομαι να σε μακελέψω:!:

“Δουλεια”, ζεστες και εξεταστικη μαζι ειναι πολυ χαρντκορ. Καλο κουραγιο σε οσους δινουμε μεχρι μεσα ιουλη.

Ο καύσωνας προ των πυλών και η ύλη δεν τελειώνει, μπάτσοι, γουρούνια, δολοφόνοι:!:

Μα μεσα ιουλη να διαβαζεις Αναλυση, Διαφορικες και Γραμμικη;;; Και ενω εχεις δωσει ηδη μια Φυσικη. Βαρυ.
Αυτοι οι αναρχοαπλυτοι φταινε :p:p:p

Άντε να έρθει να βγούμε και από το σπίτι και μετά διάβασμα!!! Ποιός να μου το έλεγε ότι θα περίμενα 3 φορές τον χρόνο την άφιξή της για να “ανασάνω” λίγο…:slight_smile:

Και εμείς που τελείωσαμε τι καταλάβαμε;