Αγαπημενο σκανδαλο

Σε λυπήθηκα. Και επειδή το ίφριτ σε αγαπά. Αλλά την επόμενη φορά θα είναι τζιχαντ.

Oπως εχει πει και ο Τρισμεγιστος Χλαπατσας…
ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ …ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!!8O 8O :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

θα ανεβω αυριο και το ανακαλυψω μονος μου!!θα ρωτησω οποιον ξερω και στην αναγκη θα ρωταω τους περαστικους στην Εγνατια!!δεν θα μου γλυτωσει αυτη η φραση!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nα το πειτε στο Θεριο τι ειναι παιδια,που ειναι εμπιστος και κραταει μυστικα!

Τελικά άνετα Ζαχόπουλος… Αν ισχύουν αυτά που ακούγονται… Οι θεσσαλονικείς ίσως ξέρουν, τι είχε βγει βρώμα για τον Καραμανλή στη θεσσαλονίκη…

οτι ο Καραμανλης πηγαινε με αντρες??:-k :-k 8O 8O

Ντάξει, σε μερικούς ίσως ακούγεται αστείο/γελοίο, αλλά ακούγονται πολλά για το τι περιέχει το αμοντάριστο υλικό…

Και φυσικά στο Mega το έχουν δει σίγουρα το dvd…

εμ,αυτό είναι το θέμα,δε θα καταλάβει κάποιος ακόμα κι αν του το πεις:wink:
είναι κάτι ανώτερο

Το μνουχο και το σουπ σουπ ειναι ανωτερα ιδανικά…Υπέρτατες αλήθειες…

Το λενε όλοι

Οι πάντες ξέρουν για τον Καραμανλή αλλά κανείς δεν μιλάει! (Ισως καλύτερα)

Υποκλοπες!!!Πρεπει να μιλουσαν για 3 μηνες στην τηλεοραση για τουτο

Και η σηψη και παρακμή στον πολιτικο και κοινωνικό βίο καλά κρατεί…

πόσα ακόμα sold out προβλέπετε να κάνει η εφημερίδα “το πρώτο ΘΕΜΑ” ?

O tempora O mores…

Πολλά αν δεν προλάβουν να την κλείσουν.

600.000 δεν πούλησε με τον Ζαχόπουλο?:-k

Θα ρωτήσω ένα φίλο μου που δουλεύει εκεί που κάνουν τις συσκευασίες. Αλλά νομίζω ότι μου είχε πει ότι βγάλανε 300 χιλιάρικα την κυριακή και επανακυκλοφόρησαν άλλα 150 χιλιάρικα την δευτέρα. Πάντως δεν είμαι σίγουρος. Θα ρωτήσω και θα σας πώ.

Aναλογως τα dvd…ετσι κι αλλιως ειναι πολυ πιο σημαντικα απ τα περιεχομενα της φυλλαδας,τα οποια διαβαζει εν τελει η μειοψηφια των αγοραστων.Γιατι αν πισω απ το Θεμα δε βρισκοταν 2 δημοφιλεις τηλεοπτικες περσονες θα ειχε πιασει πατο εδω και καιρο…

Στη δίκη της Siemens στη Γερμανία, παραδέχτηκε ο Σίκατσεκ πως η Siemens λάδωνε και τα 2 κόμματα…

http://www.skai.gr/master_avod.php?id=82794

http://www.skai.gr/master_story.php?id=82802

Γιατί στην Ελλάδα ξέρουμε από καλό λάδι… (και ηλιέλαιο)

Αφού κάνουμε και εξαγωγές!

Ζα-χοπουλος!Ζα-χοπουλος! Πιστευω μ’ εκφραζει περισσοτερο. Και οσο να ναι το χω προσφατο στο μυαλο μου και το εζησα εντονα(εμπειρια ζωης).