Ποιο ήταν το 1ο σας ποστ?

ΠΑΟΚ! Τι αλλο…

Ειλικρινα δε θυμαμαι…πρεπει να ταν προς iron maiden κατι λογικα δε ξερω

τι ακουτε τωρα…απ οτι θυμαμαι ειχα κανει τη βλακεια να κανω quote γιατι δεν ηξερα απο που απανταω#-o τι ζωοοοον:p

Δε θυμάμαι, αλλά μάλλον κάτι σχετικό με Neurosis πρέπει να’ταν…

νομιζω οτι πρεπει να ταν αυτο που ελεγες οτι τους ειδες!!!
:x:evil:

και σε ρωτησα αν παιξανε το stones from the sky…

Ναι σωστά αυτό πρέπει να ήταν…:slight_smile:

εκτός αν είχα κάνει κάνα άλλο πιο πριν τύπου “μου τη σπάει… η φασολάδα” και δεν το θυμάμαι. :stuck_out_tongue:

Oχι όχι. Το βρήκα!

DIE KRUPPS ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Καλό ποδαρικό με θρεντ συναυλίας που τελικά ακυρώθηκε!:stuck_out_tongue:

Γκαντέμης είπες?

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4358

ιστορικη μερα
01-07-07

τωρα ειδα οοτι γραφτηκα στισ 27 -06 αρα δεν παιζει να ειναι το πρωτο μου ποστ…

τες πα

Χμμμ στο Introduce ειχα κανει!:smiley:

Εγώ πάλι ποτέ δεν συστήθηκα γιατί όταν πήρα είδηση την συγκεκριμένη κατηγορία είχα ήδη εκατοντάδες posts… #-o

To πρώτο μου ποστ πάντως αν θυμάμαι καλά πρέπει να ήταν σε ένα θρεντ για τον Robert Johnson. 8)

Στο θρεντ των μεταλλικα http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=158105#post158105
Ηταν και γρεεκλις8):roll:

o manos ειχε συστη8ει στα 1000 ποστ!!!:lol:

:lol:
Ούτε εγώ είχα συστηθει…
Να ανοίξω θρεντι τώρα να με καλωσορίσετε??? :p:p:p:p:p

Ναι ρε και γω αυτο ειχα κανει:p

αα ουτε εγω το ειχα κανει αυτο#-o γενικα τις πρωτες μερες ημουν ψιλοχαμενη.μονο στα δημοψηφισματα εγραφα:p

εγώ θυμάμαι έψαγνα αν ξέρει κανείς τίποτα για τους Kivimetsän Druidi,αν θα έβγαζαν full album…τελικά το έβγαλαν πριν λίγο καιρό…


Now playing: Flogging Molly - What’s Left Of The Flag
via FoxyTunes

Σκέφτομαι να κάνω ιντροντιούς.

ουτε εγω ειχα κανει στο ιντροντιους γτ δεν το ειχα δει.το πρωτο ποστ μου ηταν αυτο

borei na eimai ligo mikros all mesa se ena diastima 9 minwn oi queen eginan to agapimeno mou sigrwtima ki exw mathei arketa gi aytous akougantas vinilia pou exei o pateras mou alla kai dika mou cd diavazontas afierwmata kai psaxnontas sto internet.kata ti gnwmi sas pio album aksizei pragmatika na agorasw

το πρωτο μ ποστ ηταν αυτο

Hey παιδες…καλως σας βρηκα…για Θεσσαλονικη ξερει κανεις τι ωρα αρχιζει η αποθεωση?

τ ειχα ποσταρει στ θρεντ για το live των Firehouse…