«Αυτοσαρκασμός» και φανμποηλίκι

Δε θα αναφερθώ συγκεκριμένα σε μπάντες αλλά σε κάστες και…ιδιώματα…

Όλα αυτά τα κόπρανα που ακούτε μεγάλη μερίδα εδώ μέσα, δε σημαίνει πως είναι και ROCK music επειδή έχουν κιθαριστική ενορχήστρωση (ο Θεός να την κάνει εν-όρχι-τέτοια)

Κάπου έχει χαθεί το παιχνίδι από τα αποδυτήρια…:-k

Για βάλε υπότιτλους όταν λες “κάστες” και “ιδιώματα”…

Mάλλον εμείς πρέπει να βάλουμε υπότιτλους στον τίτλο του τοπικ. :lol:

Μην αγχώνεστε, δεν χρειάζονται υπότιτλοι.Κατάλαβα και πολύ καλά το σκοπό-νόημα του topic.

Μη δίνετε σημασία.Ό,τι θέλω λέω εγώ…

Μην του δώσει κανένας σημασία ε. Αγνοήστε τον. Αρκετά με το φλέημ στα μουσικά.

:lol:
Οι υπότιτλοι αρχίζουν από “karja_kurunen” και συνεχίζουν μέχρι τώρα δυστυχώς…

Ουπς.
Φέηλ. :roll::roll:

O james maynard keenan MJK Maynard και γενικά όπως τον έχετε ακούσει A.k.a κτλ κτλ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ

επαναλαμβάνω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ.

λολ. Τεσπά… Καλή φωνούλα έχει τύπος αλλά είμαι περίεργος να μάθω αν όντως κάνει τόσο καλό κρασί… επίσης περιμένω την βιογραφία του για να καταλάβω απο τι ακριβώς έπασχε η μάνα του. Τέλος, είναι όντως επίσημος sponsor του Ντι-εμ-τι ή είναι φήμες αυτά τα πράματα;

<3 TOOL for ever and ever. The only stable relationship in my life… :slight_smile:

Αχ αχ! επίσης:
Ο Roger Water εχει χάσει σχεδόν εντελώς τη φωνή του,
ο Anselmo ειναι ΤΌΣΟ καιδι που νομίζω θα τον μαζευουν καμια μέρα με τα κουταλάκια απο κανα live των down…

καταρχας εχουν δηλωσει ανοιχτα οτι ειναι φιλοι των λεγομενων ‘ψυχεδελικων’ οπως κ το οτι εκαναν χρηση(κ οχι καταχρηση) καποιων απο αυτα οταν ηταν νεωτεροι

επισης το 3rd eye ειναι απλα ενας υμνος στα λεγομενα ψυχεδελικα (lsd/πεγιοτ/μεσκαλινη) με εμμεσες αναφορες σε αυτα στους στιχους του συγκεκριμενου τραγουδιου

κ εχουν δηλωσει οτι το aenima γραφτηκε με περιστασιακη καταναλωση ‘μαγικων’ μανιταριων

dmt παραγεις κ εσυ καθε φορα που ονειρευεσαι στον υπνο σου.αν σε ενδιαφερει παραπανω το θεμα βρες το εξης βιβλιο

dmt the spirit molecule καθως κ αρθρα-ομιλιες του terence mckenna

κ μη ξεχνας οτι το πιο χαζο ναρκωτικο,το οποιο ω τι απροβλεπτο,τυγχανει να ειναι νομιμο με τις ευλογιες του κρατους, ειναι το αλκοολ.μακραν.

think for yourself,question authority που ελεγε κ ο μεγαλος dr. timothy leary

και ναι ο danny carey δεν ΕΙΝΑΙ εξωγηινος

:lol::lol::lol::lol:

Thank you for this thorough, enlightening analysys master A.

+1 internet to you.
You win The Tool-master’s degree of the century :smiley:

Think for yah-self, question athoritiez maaan.
(jamaican-pot, 3rd eye, translation)

Tο τι εχει ειπωθει εδω μεσα δεν περιγραφεται! Well done guys! :smiley:

on topic now:

  • Διαβαζοντας στιχους των Nevermore θα χρειαστει τουλαχιστον μια φορα να ανοιξω λεξικο και τις καινουριες λεξεις που θα μαθω αποκλειεται να τις θυμαμαι μετα απο 1 ωρα (θα σκισω τα πτυχια μου λεμε).

  • Οι Whitesnake ειναι μονο για πορωμενα κοριτσοπουλα ή για pole dancing, αλλα αμα παιξει στο ραδιο ριχνω μια δυο ματιες γυρω μου να σιγουρευτω οτι ειμαι μονη μου και το δυναμωνω.

  • Δεν θελω-Ι repeat-δεν θελω ποτε να ξαναδω (και να ξανακουσω) τον Ozzy σε live.

  • Nαι, το λεω, γουσταρω Mustaine φωνη, συνθεσεις, ολα αλλα ειναι μπιτι βλαμμενο ρε γαμωτο.

Διαβαζουμε το αρχικο ποστ οι καινουργιοι ε !
Δεν αναφερομαι σε σενα Frau.

Αυτός ο Tobias βρε παιδί μου, να φόραγε λιγότερα ποικιλόχρωμα ρούχα κλπ μια χαρά θα ήταν…:roll::roll::roll:

Λοιπον επειδή παράγεινε το κακό με αυτούς που κάποτε μου έμαθαν να ακούω μουσική

http://www.youtube.com/watch?v=1XLMxIq3kfo

Λίγο από meshuggah και σύγχρονο μέταλ - λίγο από τα δικά σου τρέιντμαρκ - και ιδέες που τις έχουμε ακούσει 100000 φορές, δεν σε εκσυγχρονίζουν και δεν σε κάνουν “μέσα στα πράγματα”.
Και να πω ότι δεν έχετε ακούσει Rush των 80ς, που είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα για το πως συμπλέει μια υπερμπάντα με την εποχή της, χωρίς να χάνει την μοναδικότητά της

O Blackie είναι ΡΟΜΠΟΤ!!

οι κινήσεις του και τα λόγια ανάμεσα στα τραγούδια είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ίδια στις δύο τελευταίες του περιοδείες

Ο Jimmy Page είναι ανύπαρκτος έξω από τους Zeppelin.

Ο Γκίλμορ για να σταυρώσει σωστό στίχο πρέπει να επιστρατεύσει την γκόμενά του,τα παιδιά του,την πρώην γκόμενά του,τον μηχανικό του και δύο σάντουιτς

Πόσο αγαπώ τους Muse μόνο η ψυχή μου το ξέρει, αλλά αν συνεχίσουν έτσι του χρόνου τους βλέπω στη Γιουροβίζιον.

Ο Ben Harper είναι τόσο άγνωστος στην Ελλάδα, που εύκολα θα έπειθα οποιονδήποτε ότι πρόκειται για Αυστραλό συγγραφέα ή στέλεχος του ΔΝΤ.