Ολυμπιακός #2

Λογικά ναι, αφού βάλατε και γκολ.

1 Like

έπρεπε να κράξω πρώτα :grin:

ενταξει ολα καλα, εφυγε η υποχρεωση απο πανω μας πωπω. τι θα παθαιναμε εαν τρεχαμε λιγο η βαζαμε το ποδι στη φωτια. χωρις σεντερ φορ χτες ημαρτον.

…Σφαιρόπουλε παραιτήσου…

Πότε ξαναπαίξαμε με Πάο και το χασα??? :dizzy_face:

Νταξ για μπάλα τι να πεις, αστειότητες εδώ και πολλά χρόνια. Τα ρούχα να στεγνώνουν, η μύτη να μην είναι μπουκωμένη τέτοιο καιρό έχουμε και ιώσεις πολλές, υγρασία στην θάλασσα, προσοχή στις μεταφορές

1 Like

Αυτόν τον Μπόγρη γιατί τον πήραμε?!!

1 Like

για γούρι :stuck_out_tongue:

3 Likes

Φέρτε την Κοκκίνου στο γήπεδο μπας και παίξει τπτ. :joy:

αμα ερθει αυτη θα παιζουν ολοι κατι τουλαχιστον :joy: :joy:

Εχουν χωρισει εδω και καιρο :stuck_out_tongue:.

Ναι το ξέρω, για να αφοσιωθεί στην καριέρα του!! Χαχα

2 Likes

Αν και εδω και 2 χρονια ειμαι απολυτα ξενερωμενος με τον ποδοσφαιρικο Ολυμπιακο και το πως εχει καταντησει την ομαδα ο Μαρινακης, δεν βλεπω καν τα ματς, θελω να ομολογησω οτι χαρηκα πολυ με την επιστροφη του Μιραλας που ειναι μεγαλη λατρεια…

2 Likes

και να που να νοσταλγουμε τον Αγραβανη λοιπον. εριχνε καμια και μας ενιωθαν λιγο στην ρακετα. τωρα, περαστε κυριοι, ειμαστε ανοιχτα. ο μακλιν ειναι πολυ καλο σεντερ επιθετικα, αμυντικα ομως δεν ειναι ουτε χαντερ ουτε μπιρτς. και ενας τετοιος λειπει. το κακο εγινε νομιζω στην μεταγραφη του τομπσον, που ενω ειναι καλος παιχτης και δεν τον βαζουν να παιξει να παρει ρυθμο αλλα και δεν τον αλλαζουν μπας και παρουμε ενα ψηλο. γιατι απο τη στιγμη που διωξαμε τον λοτζεσκι και εχεις 2 τριαρια ελληνες και εχεις παρει 4αρι (Τιλι) για να βοηθησει τον Πριντεζη, ε καλυτερα εναν ψηλο ακομα.
δυστυχως το στοιχημα μπογρη δεν βγαινει, καλος χρυσος, τα δινει ολα, αλλα δεν μπορει σε αυτο το επιπεδο.
ενω φαινοταν καλος ο σχεδιασμος φαινεται να χωλαινει με τον τραυματισμο του Τιλι, που θα εδινε ανασες στον Πριντεζη και θα βοηθουσε αμυντικα και στο 5. ακομα και να γυρισει δεν θα μπορει να δωσει κατι αμεσα στην ομαδα οπως και να’χει. επισης ο ρομπερτς στην αμυνα ειναι σοφτ πολυ, η συγκριση με χακετ σε αυτο το κομματι δειχνει τον δευτερο να μοιαζει αζαια τομας μπροστα του.

2 Likes

φίλοι συγγαυροι μην ανησυχείτε θα στρώσουν τα πράματα

τον διώξαμε τον ένοχο τον Μαρμαρινό :joy:

το να διωξεις τον σφαιροπουλο επισης δεν λυνει καποιο προβλημα. το θεμα ειναι να λυσει τα προβληματα της η ομαδα εσωτερικα. χτες προσπωπικα δεν με πειραζε να χασουμε οπως κι εγινε οσο το να δειξουμε μια αλφα αντιδραση. αυτη την δειξαμε τουλαχιστον καποιοι απο τους παιχτες οχι ολοι. το εγκλημα γινεται με τον τομπσον, τον βαζει σκορπια διλεπτα και τριλεπτα, δεν βρισκει ρυθμο ο ανθρωπος κι αν θα την πληρωσει καποιος θα ειναι αυτος. για να μην παρεξηγηθω, ο τομπσον δεν επρεπε να ειναι στον ολυμπιακο καν, εφοσον επαιρνες ενα ψηλο ακομα. απο τη στιγμη που τον παιρνεις ομως, αστον να παιξει ρε γμτ. αφου τραυματιας ηταν ο παπαπετρου.

1 Like

Και εγω δεν ειμαι υπερ της απομακρυνσης Σφαιροπουλου, αλλα πρεπει να ενισχυθουμε οπωσδηποτε, ειδικα στους ψηλους εχουμε μεγαλο θεμα… Τον τελευταιο μηνα παμε απο το κακο στο χειροτερο αλλα ειμαι σιγουρος οτι η ομαδα θα βγαλει αντιδραση και θα στρωσει η κατασταση. Αλλα η διοικηση θα πρεπει να παρει αποφασεις και να βαλουν το χερι στην τσεπη και ταυτοχρονα να δουλεψουν ολοι μαζι εντος της ομαδας για να βελτιωθουν στα αδυναμα σημεια μας.

Δεν είμαι καν Ολυμπιακός αλλά με το να διώξετε τον Σφαιροπουλο θα κάψετε και τις οποίες ελπίδες έχετε για το κάτι παραπάνω φέτος

1 Like

Είναι απίθανο πώς αυτή η ομάδα μένει απροστάτετυτη από τον τύπο και παρασύρονται διάφοροι. Αν διάβαζε κανείς μόνο τα άρθρα από την αρχή της χρόνιας μέχρι σήμερα (και τα εκάστοτε σχόλια από κάτω) θα νόμιζε ότι ο Ολυμπιακός παλεύει για οκτάδα και οι βάζελοι κοντράρουν την ΤΣΣΚΑ για την πρώτη θέση.

1 Like
4 Likes