Ολυμπιακός #2

Ούτε σε κενό τέρμα δεν μπορείτε να βάλετε γκολ. Λουστείτε τα τώρα, καλά ξεμπερδέματα στις δικαστικές αίθουσες. Θα γελάσουμε πολύ με αυτά που θα ακούσουμε εκατέρωθεν (γιατί δε νομίζω ότι το ζήτημα θα τελειώσει έτσι απλά και εύκολα, θα ακούσουμε πολλές ομορφιές).

Ποιον κοινό εχθρό ρε φαντασμένε; Κοινός διασκεδαστής μπορεί… εχθρός όχι. Εχθρός είσαι με ομάδες όπως η Λάρισα και ο Πανιώνιος

Εμείς από τις 4 το πρωί για εισιτήριο δεν στηθήκαμε ούτε για να δούμε τον Μέσι και εσείς στηθήκατε μπας και κάνετε φιέστα με το πτώμα του Ολυμπιακού που φέτος είχε την πιο εύκολη νίκη εντός έδρας μαζί σας.

Το ξέρατε από την αρχή ότι ο Ολυμπιακός έψαχνε την παραμικρή ευκαιρία για να φύγει από το γήπεδο και να μπει στο πούλμαν για Αθήνα και σας έπιασε κότσο. Το χειρότερο είναι ότι πιαστήκατε κότσο με την δική σας τακτική στη Λεωφόρο

Έχει Μασούντ ο ΠΑΟΚ;

Για στερημένους είναι πολύ μεγάλη η χαρά. Το 1997 όταν το πήραμε μαθηματικά έκλαιγε με λυγμούς όλη η Θ7. Για κάποιον που “έχει σιχαθεί την μπάλα και το ελληνικό ποδόσφαιρο” (όλοι πλην Ολυμπιακών δηλαδή και καλά…) δεν λέει πολλά ενδεχομένως. Αλλά εγώ ξέρω ότι θα χεστούν από την χαρά τους, όποιοι κι αν είναι αυτοί και καλά θα κάνουν.

νο1 εχθρος των αγκαλιασμενων ποκιτων ο ΠΑΟΚ

Το μόνο που ενδιαφέρει πραγματικά είναι το αν θα παίξει μπάσκετ ο Μπόμπι Μπράουν :slight_smile:

Κατά τα άλλα , κλάην.Α ρε Γεωργάτο…

3 Likes

Ο Παναθηναϊκός είναι ο κλασικός μας αντίπαλος και από εκεί και πέρα παραδοσιακά μας ενδιαφέρουν τα ματς με ΑΕΚ και εσάς. Έτσι ήταν ανέκαθεν. Έτσι θα είναι για πάντα. Μέχρι εκεί, ΟΛΑ τα άλλα είναι φαντασιώσεις σας, όλοι μας δεν θέλουμε να το πάρει ο αιώνιος παραδοσιακός αντίπαλος (στην περίπτωσή σας είναι ο Άρης, κανείς άλλος, κανένας “ΠΟΚ” παρά μόνο για τα καρκινώματα που δημοσιογραφούν ταΐζοντάς σας εχθρούς) - τουτέστιν είτε το πάρετε εσείς, είτε η ΑΕΚ, είτε ο Ατρόμητος, για μένα κάνει ακριβώς το ίδιο.

Και βασικά το ξέρετε.

1 Like

Να προσπαθούν με το στανιό να τους δώσουν το πρωτάθλημα, να τους έχουν όλους πιασμένους, όμως όλους, και να βρίσκεται ένας βλάκας να σου κάνει χαλάστρα. Τι περνάνε και αυτοί οι υπουργοί! Άντε τρέχα τώρα να τους γλιτώσεις!

φαίνεται Vic

Btw, φαντασιωση ειναι επισης και το οτι οι περισσοτεροι εχουμε σιχαθει το ελληνικο ποδοσφαιρο “και καλα”. Και το ξερετε. Και τους λογους ξερετε, εδω μεχρι και πολλοι δικοι σας εχουν σιχαθει :smiley:.

Ο ΠΑΟΚ στη συγκεκριμενη περιπτωση λουζεται αυτα που εκανε περσι στη Λεωφορο, αυτο ειναι η αληθεια. Ας προσεχε. Ηθελε να κανει τον εξυπνο, γνωριζοντας ποιοι πανε στο γηπεδο του.

Ναι Παντελή, θυμάμαι όλους αυτούς που είχαν αποκηρύξει το πρωτάθλημα και το ελληνικό ποδόσφαιρο τι έκαναν και τι έλεγαν την χρονιά του Πατέρα και του Σισέ. Το σιχαίνεστε κλπ μέχρι να το πάρετε. Δεν πειράζει, δεν επιμένω.

Ror, όπως αγαπάς. Έχω φίλους αγαπημένους ΠΑΟΚτζήδες και ΑΕΚτζήδες και ειλικρινά θα χαρώ με την χαρά τους. Εν προκειμένω, πρέπει να το καταλαβαίνεις και εσύ ότι μόνοι σας βγάλατε τα μάτια σας. Αν όχι, δεν υπάρχει προκοπή. Μια ζωή ο ΠΟΚ θα φταίει.

2 Likes

ειδικα με τον αεκτζηδων λιγο παραπανω να φανταστω
και μεις εδω συμπαθουμε τον ηρακλακο ειναι η αληθεια

Φίλε μου, σε εκπροσωπεί ο Κόλκας, ο Μίνος και η Μετροσπόρτ; Αν ναι, καταλαβαίνω γιατί μου δείχνεις ένα εξώφυλλο εφημερίδας σαν επιχείρημα. Αν όχι, να ξέρεις ότι και οι περισσότεροι άνθρωποι δεν ταυτίζονται με Τσουκαλάδες, Νικολακόπουλους και Σάββες. Εμένα δεν με εκφράζουν γενικά αυτοί.

Συγκυριακά τι γίνεται κάθε χρονιά καληνύχτα, να σου βάλω και εγώ την φωτό που ποστάρουν πικραμένοι βάζελοι με τους ΠΑΟΚΤζήδες που εύχονται στο εντιμότατον σωματείον του Ολυμπιακού να’χαμε να λέγαμε.

τελος παντων βαρεθηκα
για να συνοψισουμε
3-0 υπερ ΠΑΟΚ και -3 στον ολυμπιακο
προστιμο και ποινη κεκλεισμενων των θυρων στον ΠΑΟΚ για ριψη αντικειμενου(το οποιο δεν οδηγησε σε διακοπη του αγωνα για την οποια ειναι αποκλειστικα υπευθενος ο ολυμπιακος)
οτιδηποτε αλλο ειναι σκανδαλο

υ.γ. αεκ γερα και παρ’το στα χαρτια

Λολ, ποιος τα λέει αυτά; Αυτά σας λένε στα ραδιόφωνα; Σας πουλάνε σανό και αγοράζετε. Είναι πάρα πολύ σαφής ο κανονισμός και είναι γνωστό το φύλλο αγώνος και η έκθεση της αστυνομίας, δηλαδή τέλος (*). Να δούμε τι θα γίνει και με τον γιατρό σας βέβαια, δεν έχει ξεκαθαρίσει το θέμα ακόμη:

Μπόνους και (*):

Το αρθρο του Ερπετοπουλου το βαζεις για να ενημερωθουμε η’ για να γελασουμε;

Επισης, η χρονια του Πατερα και του Σισε ηταν πριν 10 χρονια, χτες δηλαδη :joy:. Πριν καν υπαρξει Μαρινακης.

Η ΑΕΚ σου φταιει ρε Ρορ καημενε. Εχετε τους πιο ηλιθιους οπαδους διαχρονικα. Οση εξυπναδα υπαρχει εξαντλειται στα συνθηματα

Όχι, το έβαλα για να έχεις την ευκαιρία να τον πεις “ερπετόπουλο” να κάνουμε κέφι.

Γιατί πριν 15 χρόνια δεν είχατε σιχαθεί το ελληνικό ποδόσφαιρο, περιμένατε τον Μαρινάκη. Τότε βλέπατε με ενδιαφέρον τα ματς και δίνατε συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό. Γιατί άμα το παίρνατε εσείς τώρα θα το παίζατε υπεράνω και θα το σνομπάρατε ως ελεεινό. Γιατί οι υγιείς σας φίλαθλοι μποϊκοτάρουν τον Τράκη ως σιχαμένο στο μπάσκετ. Γενικά, όλοι οι 'Ελληνες φίλαθλοι είναι αξιοπρεπείς εκτός του Ολυμπιακού, γνωστά αυτά.

Εντωμεταξύ το 2010 δεν ήταν ο Μαρινάκης που δίδασκε ήθος; ούτε 8 χρόνια πριν…

έντιτ: Από ιούνιο του 10 ο Βαγγέλας. Συγγνώμη, τότε σιχαθήκατε την μπάλα, σωστά…

Κοιταχτε παιδια εγω θα συμφωνουσα οτι το ρολο χαρτιου δεν κανει τιποτα αλλα ο Σταυρος ο Κολκας τα εχει πει απο το 2014:

Γενικα τα double standards και οι κωλοτουμπες σε αυτην την χωρα ειναι απολαυστικα παντως. Μπαλα δεν βλεπουμε αλλα οτι περναμε καλα περναμε.

5 Likes