Νέες κυκλοφορίες 2017

Ποιος να του το λεγε στα '80s-'90s και να τον πίστευε. #νηφάλιος

Δεν ξέρω για σας, εγώ πίνω MΙLKO πάντως.

1 Like
6 Likes

milko + τυρόπιτα = το αποπάνω

3 Likes

Χαχαχα και μετα κοπανα απο την ταξη να βρεις καμια καθαρη τουαλετα. Ειχα συμμαθητη που το παθαινε συχνα, cult σκηνικα…

2 Likes
1 Like

Τωρα που εισαστε πιο straight edge, μαστα !

1 Like
2 Likes

Πάμε για καλό δίσκο πάλι. Μου άρεσαν και τα δύο κομμάτια.

1 Like


3 Likes

Με μια πρωτη ακροαση ειναι γαματο. Θα πεσει πολυ λιωσιμο το ΣΚ. Remember Remember the 5th of Converge. Bonfires και The Dusk in Us.
Πολυ γουσταρω τη κατευθυνση που εχει παρει πειραματιζοντας με νεους ηχους κρατωντας ομως τον Converge κορμο. Αγαπημενα προς το παρον : I can tell you about pain - Murk & Marrow - Trigger ( τι μπασαρα ειναι αυτη?).
Το πακετακι Broken by Light & Cannibals σπαει τυμπανα επισης.

2 Likes

Καλά όταν μπήκε το πρώτο κομμάτι, το a single tear, που είναι σαν ένα Aimless Arrow νο2, άναψα λαμπάδα και φώναζα “ΑΞΙΟΙ, ΑΞΙΟΙ” μόνος μου στο σπίτι.

2 Likes

Τσεκάρετε!!

εβγαλε νεο δισκο ο Asaf Avidan και δεν μιλαει κανεις σας

Τον Δεκέμβριο κυκλοφορούν τον πρώτο full length δίσκο τους οι Major Denial. Αξίζει να το έχετε κατά νου όσοι σας αρέσει το μελωδικό, λυρικό progressive metal.

Πρώτο δείγμα:

1 Like

Αυτό μου το έστειλε η μικρή μου αδερφή για άποψη και μιας και το άκουσα το μοιράζομαι. Είναι η νέα μπάντα του Jesper Stromblad και είναι αναγνωρίσιμος από χιλιόμετρα. Βασικά σαν παλιοί In Flames με εμπορικά φωνητικά (που ταιριάζουν περισσότερο στην μουσική if you ask me), οπότενες αν έχουν λείψει σε κανέναν αυτοί οι In Flames, μάλλον θα γουστάρει.

1 Like

Το έχω εδώ και καμιά βδομάδα αλλά δεν το έχω ακούσει ακόμα, βέβαια το πρώτο δείγμα στα φωνητικά δεν με εξίταρε κιόλας αλλά οκ θα του δώσω αφτιές μιας και είμαι φαν των In Flames (ναι ακόμα)

Συμπαθητικό το Cyhra και ωραία φωνή ο Jake E.