Νέες κυκλοφορίες 2017

Ψιλοπαπαρίτσες τα καινούργια από Electric Wizard,Godflesh,Ufomammut,Royal Thunder,With the Dead,At the Drive-In,Queens of the Stone Age και Foo Fighters!!

Αν και είναι κυκλοφορία του 18 λήκαρε ήδη το νέο Summoning…

gamaei to cavalera παρεπιπτόντως, εδώ και λίγες μέρες δεν βγαίνει από το playlist, από το arise είχε να γίνει αυτό.

Λες ε; Μακάρι, κάτσε να το τσεκάρω…

2 Likes

Εχει δικιο ο matia . με δυο ακροασεις αντιλαμβανεσαι οτι παιζει κατι καλο εδω . soundtrack για πορειες, “εκδρομες” και γυμναστηρια …κοινως για εφηβους :stuck_out_tongue_winking_eye:.

Το Queens of the Stone Age εμένα δε μου φάνηκε και τόσο κακό. Έχει συγκεκριμένη, ελαφριά κατεύθυνση και στις πρώτες ακροάσεις φαίνεται λίγο βαρετό, αλλά τελικά βρήκα πολλά κομμάτια που λένε.

1 Like

Πιεσα πολυ τον ευατο μου να μου αρέσει ο συγκεκριμένος δίσκος μιας και λατρεύω τους QOTSA αλλά δεν με άγγιξε.Το Villains στις πρώτες ακροάσεις δεν κατάφερε να μου αφήσει κάτι στο μυαλό,έστω κάποιο κομμάτι να με ταρακουνήσει λίγο,κάτι που μου συμβαίνει πρώτη φορά ακούγοντας έναν δισκο από τους QOTSA και εκει ψιλοαπογοητεύτηκα!!

το queens είναι καλό και το κράζει κόσμος wtf.

Και το Royal Thunder δεν είναι άσχημο.

Ασαλιωτο … περασε πολυ στο ντουκου.

Ενδιαφέρουσα κυκλοφορία!

1 Like

To εξώφυλλο μου θύμισε τους earthside

1 Like

Τι αηδία είναι το καινούργιο του Tate…πραγματικά συμφωνώ σε όλα με την κριτική…μιλάμε για χάσιμο χρόνου.Δεν το παρατάει σιγά σιγά και αυτός? Για να μην γυρίσει όπως όπως πίσω και βγάλει τα γεράματα του παίζοντας reunion shows.

Βγήκε σήμερα νέο EP με 6 τραγούδια από The Dear Hunter

1 Like

σένιο

Και από το τρου μέταλ σε κατι οχι και τόσο τρου… Ναι είναι διασκευή σε Offspring…

2 Likes

αυτο το υπεργαμηστερο επος το βαλαμε ;

1 Like

Τσέκ-Τσέκ αξίζει

3 Likes

πάντως το καλύτερο χιτάκι που παίζει τελευταία είναι αυτό

3 Likes