Νέες κυκλοφορίες 2017

Φρέσκο Rage… Όπως πρέπει!

2 Likes

not bad, αλλα το προηγούμενο θαρρώ το πρώτο το σινγκλάκι γάζωνε, τούτο, ετσι κ έτσι…

1 Like

Γενικά το προηγούμενο ήταν αξιοπρεπέστατος δίσκος και το My Way ήταν όντως καλύτερο, με προβλημάτισε λίγο ότι αποφάσισαν να βγάλουν δίσκο τόσο γρήγορα, ελπίζω να είναι στα στανταρ του προηγούμενου.

double post γιατί τώρα μου σκάνε όλα της nuclear blast :stuck_out_tongue:

αδυνάτισε ο Hansi και λίγο και η φωνή του μαζί, ωραία εκτέλεση όμως

To προηγούμενο ψιλο@#$μούσε βασικά. Το myway καλό, αν και το δεύτερο ήταν πολύ καλύτερο και γενικά δεν έκανε κοιλία το δισκάκι κάπου… απλα εδώ κάπου δεν μου κολλάει καλα το ρεφρένι. για να δούμε τι θα δούμε. Πάντως τίμιο group.

εγώ το βρήκα πολύ καλό το Rage

2 Likes


Εμένα με ενθουσίασε από την άλλη γιατί βρήκα πολύ 90’s αύρα.

1 Like

Είναι ολοκαίνουρια κυκλοφορία. Sorry που χαλάω το thread ποστάροντας αυτό το πράγμα, το διάβασα χτες στο Luben. Μιλάμε για ένα ελληνικό τραγούδι που μέσα σε 9 μέρες έχει ξεπεράσει τα 4 εκατομμύρια views. Από μια τραγουδίστρια άγνωστη που δεν ξέρει κανείς πώς ξεφύτρωσε. Δηλαδή οι Metallica που είναι παγκοσμίου φήμης μπάντα, τα views αυτά δεν μπορούν να τα πιάσουν. Δεν μιλάμε καν για όλες τις υπόλοιπες μπάντες που είναι λιγότερο εμπορικές από τους Metallica. Με λίγα λόγια, όταν ένα ελληνικό τραγούδι κάνει περισσότερα views από δημοφιλέστατους διεθνείς καλλιτέχνες και σχήματα.

Ειναι #1 στα trending βλεπω. Και ειναι και μονοπλανο!

εμενα μ’ αρεσει αυτο

1 Like

Μόδα είναι θα περάσει… γλυκιά πάντως

Πάμε για νέο Gangnam Style!

Δισκάρα το Trapped! Κατα τα άλλα προς τι τόση έκπληξη; Το προηγούμενο δεν το είχες ακούσει;;

Όχι. Αυτό μου είπαν και άλλοι… και πραγματικά διαπίστωσα το λάθος μου ακούγοντας το προχθές.

http://www.irishmetalarchive.com/wp-content/uploads/2017/04/Old_Season_-_Beyond_The_Black_2017.jpg

Νέος δίσκος από Old Season και με νέο τραγουδιάρη.

Ένα τραγούδι που 'χα ακούσει ήταν γαμώ.

Εξαιρετικό το νέο Valor , σε σημεία αδιανόητο

Κυκλοφορεί Ιούνιο αλλά έχουν κάποιες λίγες κόπιες στα λαηβ τους

Σήμερα παίζουν στο An btw

Ο οποίος λέγεται John Bonham :relaxed:

Και ο οποίος είναι μεγάλη φωνή γενικά. Είχε πάει και στο Voice of Ireland πριν κάποια χρόνια και είχε φτάσει στα ημιτελικά.

Διαφορετικό ύφος η μπάντα πλέον, ίδωμεν.