Νέες κυκλοφορίες 2017

Οι γνωστοί (άγνωστοι) υποδεχόμαστε νέο δίσκο από Jim Matheos και μπαίνουμε σε mood αναμονής.
Θα έχει και Kevin Moore μέσα.

1 Like

Κομματάρα από τον Liam. Δεν το περίμενα τόσο καλό για να είμαι ειλικρινής. Όπως γράφει και το ίδιο το rocking στην κεντρική, το τραγούδι φέρει όλα εκείνα τα στοιχεία που τον καθιέρωσαν ως frontman των Oasis.

2 Likes

tonight I’m your only friend.

1 Like

Βγήκε και επίσημα το 2ο (και το καλύτερο) chapter απ’ το νέο King Gizzard :smiley:

2 Likes

i second that.

Καλό χωρίς να είναι και κάτι το ιδιαίτερο βέβαια.

1 Like

εμενα μου αρεσε αρκετα.Ωραιος καθαρος ηχος , ομορφες κιθαρες , groovy Και πιασαρικο.

Οτι πρεπει για αυτοκινητο , ραδιοφωνο (οχι βεβαια στο ελληνικο, που τετοια τυχη).

1 Like

Πιασάρικο είναι σίγουρα. Και εμένα μου αρέσει. Απλά δεν με πήρε κατευθείαν απ’ τα μούτρα όπως συνέβη στο πρώτο single που κυκλοφόρησαν οι Stone Sour για παράδειγμα πριν μερικές μέρες.

1 Like

οκ γουστα ειναι αυτα , δεν μπορω να διαφωνησω σε κατι. Απλα σκεψου οτι βγαινουν ωραιες Hard Rock δουλειες και ας πουμε ακους στο ραδιοφωνο το νεο κομματι των Stone Sour (ειτε αυτο ειναι το Song 3, fabuless ή το Tea) και στα καπακια το απο πανω του Alice Cooper . Και γαμω δηλαδη!
Υπαρχουν ωραιες δουλειες απο τα “καλα” και “μεγαλα” ονοματα και καλο θα ηταν να τους δινουμε ευκαιριες (προφανως και εσυ δινεις , γενικοτερο ειναι το σχολιο).

Μεγαλο συν για μενα.

1 Like

Νεο κομματι απο τους Porjected , γκρουπ με μελη των Sevendust , Alter Bridge, Tremonti.
Το προηγουμενο μου αρεσε παρα πολυ και αυτο εδω δειχνει επισης να ειναι στο σωστο δρομο.

Τωρα εδω στην Ελλαδα ποσοι μπορει να γουσταρουμε κατι τετοιο … μαλλον ειμαστε λιγοι.

Βγήκε ο νεος δισκος της Lorde
απο τα singles το Liability παει κατευθειαν στα αγαπημενα της χρονιας αλλά τα υπολοιπα δεν μου ειπαν και πολλα

Σεπτεμβριο

2 Likes

Το γρηγοροτερο κλικ σε συνδεσμο εβερ.

Βγηκε αμαν !

1 Like

Προβλέπεται λιώσιμο !

Φρέσκοι σίγουρα!

2 Likes

πρωτη εντυπωση με ενα μονο ακουσμα. Ωραιο αλλα οχι τοσο εντυπωσιακο οσο το ντεμπουτο !!

Εγώ το έχω στο ρηπήτ με τιγκαρισμένη ένταση και περνάω υπέροχα. Μόνο χιτάρες πάλι έφτιαξαν πάλι.

το εχω ακουσει μια φορα . Δεν το μειωνω καθολου. Οντως φτιαχνουν κομματια groovy που ολα θα μπορουσαν να ειναι χιταρες. Ειπα απλα οτι το πρωτο ισως μου εκανε λιγο περισσοτερο θετικη εντυπωση αλλα πανε και ηδη 3 χρονια.

Επισης πολυ ωραιος ηχος . Καθαρος και μπασαρισμενος οσο χρειαζεται.