Νέες κυκλοφορίες 2017

Για Rage χαίρομαι ιδιαίτερα με αυτό που λες, γιατί μου άρεσε το προηγούμενο και στα 90s ήταν λατρείες.
Για Accept μην με στεναχωρείς πάρε τον χρόνο σου, δεν μπορεί να μην είναι στην χειρότερη γαμάτο!

λοιπόν…δεν το λέω για κακό, αλλά το koolaid στην αρχή θα σου φέρει στο μυαλό αυτό

οι Accept “κλέβουν” τους A7X, που είχαν κλέψει τους Accept

γαμάτο είναι μωρέ…για το πόσο γαμάτο συζητάμε εδώ…μην μου ανησυχείς :stuck_out_tongue:

1 Like

Σεπτέμβριο νέος Benjamin Clementine

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19702320_1529791430385287_534239903953023989_n.jpg?oh=67ea18c85dfb29e179ca92a37c5a9c7d&oe=59D2648A

Εξαιρετικό doom metal με φωνητικά αλά Bruce Dickinson σε σημεία!
Αλλά τι περιμένεις όταν το intro ονομάζεται The Plague Within :stuck_out_tongue:

3 Likes

O Τραγουδιαρης των malison rogue ειναι. (To ίδιο και ο τυμπανιστιρτζης). Καλό και το πρώτο τους.

Πάνω που θα λέγα τι ωραίο είναι το Below. T’ Accept και Rage, τ άκουσα απο φιλαράκι. Rage καλούλι, το Accept το κατώτερο απο τα τορνιλικά, που εμένα δεν μου πολυαρέσουν, δεν μου έκανε κατι τζίζ αμεσα.

Θα τσεκαριστεί και το πρώτο!

Οι Vulture Industries βγάζουν νέο δίσκο και το κομμάτι που βγήκε στην δημοσιότητα As the World Burns τους δείχνει αλλαγμένους μουσικά κάτι που βρίσκω καλό καθώς το 90% αρκτουρους δεν μπορεί να σταθεί για πάντα . Για να δούμε

*Το κομμάτι ειναι απο αυτά που λέμε grower

Ενδιαφέρον πολύ το Below…θα παίξει σίγουρα το καλοκαίρι

1 Like

καινούριο Cradle Of Filth, το προηγούμενο ήταν πολύ καλό, αλλά κι αυτό από ότι ακούω είναι μια χαρά

Δεν κακό , κολλητική μελωδία .

Ωραια κοπελιτσα , μεγαλος βοθρος ! Amott παντα πολυ καλος ,ασχετα αν παντα τον προτιμουσα στους Spiritual Beggars (και Carcass εννοειται).

Νεο Prong !!

Και κάτι για να καυλώσει το forum. Φρέσκο πράγμα, σπαρταράει χοχοχο!

1 Like

Επιτέλους! Δίσκος της δεκαετίας και το κομμάτι τα σπάει… Δεν το άκουσα

1 Like

Αγέραστος!

https://www.youtube.com/watch?v=NlEcM53kj_I

1 Like

Το καινούριο Puta Volcano είναι πολύ ωραίο:

1 Like

Χτες επαιξαν πολυ ωραια στο New Long Fest, ηταν μαλλον οι καλυτεροι που ειδα.

2 Likes

Εμφανισιακά σίγουρα ήταν οι καλύτεροι :wink:

2 Likes