Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Άλλοι πουλάνε τα εισιτήρια τους, άλλος τα χαρίζει, τι στο καλό, επιδημία έπεσε σε αυτό το live? Τους βλέπω τους GYBE να παίζουν μόνοι τους στο τέλος!

Τριχιλιαρο ειχε ρε, τι μονοι τους, πατεις με πατω σε ηταν.

Θα ήταν αυτοί που πήραν τα εισιτήρια εκείνων που τα πουλούσαν - χάριζαν!

Φανταστικοί οι pestilence. Ο κόσμος λίγος, λίγοι και καλοί που λέμε αλλά η συναυλία απολαυστική. Έπαιξαν περίπου 70 λεπτά , κάποιοι έλεγαν μια ώρα έκαναν λάθος έχω το συνήθειο να κοιτάω το ρολόι όταν αρχίζει μια μπάντα και όταν τελειώνει και οι pestilence άρχισαν 10:30 και τελειωσαν 11:40. Πολύ γεμάτο σετ με όλα τα κλασικά κομμάτια των τεσσάρων πρώτων δίσκων τους. ΑΨΟΓΗ η εκτέλεση των τραγουδιών, πολύ καλός ήχος , πολύ κεφάτο συγκρότημα . Άκουγα από άλλους , εγώ δεν είχα πάει , οτι η προηγούμενη εμφάνιση τους στην Ελλάδα ήταν φιάσκο με mameli μεθυσμένο κ.λ.π Ε, λοιπόν καμία σχέση, σήμερα/χτες, ήταν άψογοι και 100% επαγγελματίες. Από τις πιο headbangikes συναυλίες που έχω πάει. Όσοι λάτρεις του thrash/death δεν ήρθαν, έχασαν. Μόνο μειονέκτημα το ότι έπαιξαν μόνο ένα καινούργιο τραγούδι από τον ,πολύ καλό (και μίλια καλύτερο από τα προηγούμενα μετά reunion άλμπουμ τους) νέο δίσκο τους.

Οι Acid Death πώς ήταν;

Πολύ καλοί, με καλό ήχο, πολύ καλό στήσιμο και συμπαθέστατοι. Δυστυχώς δεν είναι από τις μπάντες που γνωρίζω ιδιαίτερα , αλλά ήταν αξιοπρεπέστατοι και πολύ καλύτεροι από κάποιες άλλες ελληνικές μπάντες που έχω δει στο ρόλο του Σαπόρτ κατά καιρούς.

ανακοινωθηκαν Leprous για Αθηνα 8 Σεπτεμβριου!ελπιζω και Θεσσαλονικη

Για να δούμε, θα τους αφήσει το αθηναϊκό κατεστημένο :stuck_out_tongue:;

Ίδια μέρα με Q5 που σαπορτάρει ο δάσκαλος μου με τους Valor

μαλακία

Ωραία ανακοίνωση λογικά θα πάω να τους δω κι ας μη κόβω φλέβα . Είναι πολύ ενδιαφέρουσα μπάντα

και God Is an Astronaut 5/10 και 6/10 σε Θεσ/νικη και Αθηνα

Το “Σάββατο” σχεδόν δε χρειάζεται να αναφέρεται πια.

Απο τις καλυτερες εμφανισεις στο Roadburn φετος! Προτεινω ανεπιφυλακτα ! Japanese psychedelia.

07.12 GR - ATHENS - FUZZ CLUB

Fri. 07.09.2018. Sofia (BG) / Mixtape 5
Sat. 08.09.2018. Athens (GR) / Fuzz Club
Wed. 12.09.2018. Bratislava (SK) / Majestic

Αυτά λέει το πρόγραμμα στο σάιτ τους. Έχουν κενό μετά την Αθήνα.

Mars red sky στο temple tτον Ιουνιο
μπανταρα, μακαρι να μαζεψουν περισσοτερο κοσμο απ οτι την προηγουμενη φορα στο sixdogs

Ξέρεις πόσο καιρό είναι γνωστό αυτό; Κάνα δίμηνο και βάλε. Δεν έχω δει ούτε μία διαφήμιση και δεν έχω δει και απολύτως καμία πληροφορία για τα εισιτήρια. Πότε περιμένουν οι μπαγάσηδες να το διαφημίσουν, πραγματικά απορώ.

Με δώρο το μαχαίρι για να κόψεις τις φλέβες σου :stuck_out_tongue:

Είπε ο με avatar Paradise Lost. :grinning:

(στον οποίο την είπε ο με avatar My Dying Bride :joy:)

Ναι αλλά με το παλιό logo :stuck_out_tongue:

Heavy Loadddddddddd σημερα,μεγαλη αγαπη