Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Νομίζω κάπου είχα διαβάσει ότι οι αριθμοί των εισιτηρίων δεν αντιστοιχούν απαραίτητα σε αυτά που έχουν φύγει. Δηλαδή το ότι εσύ πήρες το #209 δε σημαίνει απαραίτητα ότι έχουν φύγει 208 εισιτήρια πιο πριν.

1 Like

Σημαίνει όμως ότι έχουν τυπωθεί 208. Είναι λίγο περίεργο να μην είναι τα πρώτα 200 νούμερα τα φτηνά :stuck_out_tongue:.

Το εχω πει εγω να ανοιγουμε topic με τις συναυλιες οταν ανακοινωνονται…

οπως τα θεωρησε η εφορία.

Algiers αυριο θεσσαλονικη και μεθαυριο αθηνα. Ευτυχως που μπηκε η συνεντευξη στην κεντρικη γιατι χαμπαρι δεν πηρα

  • new album
1 Like

GBH και γαμώ σήμερα στο Tres (που για ένα φεγγάρι ήταν και Club 22 αν θυμάμαι καλά, Μαυρομιχάλη είναι). Όλο λέω ότι έχω μεγαλώσει λίγο γι’ αυτά, αλλά τελικά την πάλεψα.

2 Likes

1 Like
5 Likes

Καλο.

1 Like

Να μαστε καλα και θα ειμαστε εκει

1 Like

ωραία νέα

1 Like

Παρα πολυ ωραια νεα και δεν το περιμενα.

kai phil campbell and the bastard sons erxode teli augoustou.

http://www.gagarin205.gr/phil-campbell-and-the-bastard-sons/

Επικίνδυνο live αυτό. Πόσο κόσμο θα έχουν για headliners και ειδικά Αυγουστιατικα? Πάντως το 15αρι είναι καλό, για 20 ταμείο χλωμό…:thinking:

@Greektrooper man ama milas gia tou phil campbell tin band to live I dunno. alla WTF einai telos augoustou 8a xoun gurisei ap tis diakopes.

Κανουν mini τουρνε Ελλάδα οπότε τους φέρνουν από Αθηνα. Προσωπικά ξενερώνω για Gagarin καλοκαιριάτικα . Το μεγάλο τους live πάντως θα είναι Θεσσαλονίκη στο street mode fest.

Pestilence στο Αν τελη Απριλιου.

9 Μαρτίου
Sleepin Pillow @8Ball

16 Μαρτίου
1000Mods @Principal