Έχει πέσει λίγο ξεραϊλα... ορ γουατ;;;;

Κάτι σαν αυτό τον διάλογο ξεκινάει από το συνέδριο της ΝΔ και φτάνει…

Blues Pills αν κάποιος είναι να μην πάει είναι λόγω μέτριου δεύτερου δίσκου και όχι λόγω έλλειψης εμπειρίας trunksan. Από το 2011 έχουν γαμηθεί να παίζουν live και ο μπασίστας τους ήταν παλιότερα και στους Radio Moscow.

Σιδερωνω πουκάμισα εδώ και 10 χρόνια που φοράω καθημερινά λόγω δουλειά…can’t beat that

1 Like

Εγώ ήμουν τραπεζικός και έχω μια ντουλάπα γεμάτη κουστούμια, τα οποία πλέον φοράω μονο για κανα γάμο. Έχω ρίξει κ εγώ πολύ σίδερο.

Πλέον μπορώ να πηγαινω στη δουλειά σαν λέτσος και γουστάρω!

Περί blues pills: ΟΚ.

1 Like

Εσύ γλίτωσες… :wink:

Περί Blues Pills: Περιμένω να κάνουν πιο heavy τα καινούρια τραγούδια στο live και ελπίζω να έχουν βελτιώσει και τον χρόνο παραμονής στο πατάρι γιατί την προηγούμενη φορά είχαν παίξει πολύ λίγο.

Βλέπω ότι παίζουν 15 κομμάτια, έναντι 11 που είχαν παίξει την τελευταία φορά. Οπότε φρονώ ότι θα φτάσουν περίπου στα 90 λεπτά και θα πιάσουν τη βάση.

Για το σιδέρωμα παιδιά χρεώνετε με την ώρα ή με το κομμάτι;

Καλή φάση τότε, καλά θα είναι…να είχε και κανα 3ευρω η μπύρα σούπερ θα ήταν, ευτυχώς δεν έχει σαπόρτ και δεν θα ξεπαραδιαστώ

Σιδερώνω ΜΟΝΟ πουκάμισα και τίποτα άλλο, είναι όντως η πιο μαλακισμένη δουλειά που υπάρχει στο σπίτι

Long live Murica, βαζεις τα πουκαμισα στο laundromat στο τεραστιο στεγνωτηριο που τα γυριζει γυρω γυρω, και βγαινουν 90% σιδερωμενα, τα φορας και ισιωνει πανω σου οτι δεν ηταν ισιο. Και αμα δεν ισιωσει… σταρχιδια σου κιολας

Κατα τα αλλα, για να ειμαστε και ον τοπικ, καμια ξεραιλα εδω περα. Χαμος γινεται.

Τον Απριλιο θα επισκεφτω ενα φιλο για Πασχα στο Connecticut και θα χασω Kreator και Obituary Μεγαλη Παρασκευη (αν ειναι δυνατον).

Το εδω πέρα προφανώς είναι east coast?

ΝΥ το μουνί.

1 Like

Κι απο αυτο εχει απειρο εδω περα, αλλα ειναι ολες τρελες

1 Like

Τόσο sex & the city που έχουν δει θα έχουν πάθει πλύση εγκεφάλου και γίνανε τυρομούνες σαν την Κάρυ Μπράντσο

1 Like

Άσχετο αλλά είδα θερμοκρασία ΝΥ και έλεγε 17 βαθμούς αύριο και -3 το Σάββατο

Από το Conecticut γνωρίζω τον Chris Tsanjoures, ΕλληνοΑμερικάνο, πρώην κιθαρίστα της Hardcore μπάντας “It Prevails”.

…λες να βγούμε γνωστοί::::

Μπα δεν ισχυει. Γενικα οι γυναικες ειναι τρελες παγκοσμιως, αρα δεν αποτελει εξαιρεση εδω περα. Αλλα καμια σχεση με sex and the city, αυτο ειναι ενα ποσοστο πληθυσμου ψευτικων ανθρωπων. Για καθε τραπεζιτη και χρηματιστη μουνοπανο που βρισκει την ευτυχια πηγαινοντας σε κοκτεηλ παρτι με κοκαινη, υπαρχει και μια καριολα που θελει το τακουνι της και το διαμερισμα της στο Upper East Side για να νιωσει ευτυχισμενη. Ευτυχως οι δικοι μου κυκλοι απεχουν παρα πολυ απο αυτο.

-7 και Σαββατο και Παρασκευη, και δεν εκπλησσομαι καθολου

Χαχ, μπα ο δικος μου φιλος ειναι παλιος συμφοιτητης και τον ξερω 15 χρονια πλεον

Ελληνιστί πως γράφεται αυτό; Τσαντζούρης; Για μια στιγμή νόμισα ότι θα έγραφες πως ξέρεις τον Chris Tsangarides…

2 Likes

Πίνε με μπρίο! Εδώ έχουν βγει τα κοντομάνικα!!

1 Like

Προφανώς και το έγραψα χάρη αστεϊσμού, αλλά υπάρχει (αρκετός) κόσμος που θεωρεί την Κάρυ Μπράντσο ίνδαλμα και γαμάτη προσωπικότητα. Ο ορισμός της ματαιοδοξίας και τυρομουνίασης. :stuck_out_tongue: Μια τέτοια γκόμενα είναι ικανή να σε στείλει στο τρελάδικο…εύκολα.

1 Like

Ο Τσαγκαρίδης είναι Εγγλέζος.

Το όνομα είναι ΄Τσατσούρης. Το Tsanjoures πάντως ακούγεται σαν Ινδικό πιάτο, όχι Ελληνικό επώνυμο.

Καθαρά Δευτέρκα κ Κυριακή της τυρινής πήγα για μπάνιο. Την Δευτέρα ομολογουμένως είχε λίγο κρύο, όταν έβαζα τη μάπα μου στο νερό πόναγα.

Μπα, μια τετοια γκομενα δε θα με εστελνε πουθενα, γιατι θα την εβρισκα ντεκαυλε απο την πρωτη στιγμη. Μια 25αρα Καλιφορνεζα χορευτρια ομως που σε βαζει στο σπιτι της επι ενα μηνα καθε 3-4 μερες και μετα δε μπορει να βρεθει μαζι σου για δυο βδομαδες, ναι, αυτη σε βαζει…

Τυχαιο παραδειγμα!

1 Like