Έχει πέσει λίγο ξεραϊλα... ορ γουατ;;;;

Ενα τρολλαρισμα πάμε να κανουμε και μας το χαλάει ο Ντρενης.

1 Like

Πάρτε καρδουλες ρε

Άσε που την απάντηση σου την είδα αφού αποφάσισα να δείξω πόσο large τύπος είμαι .
Χαχαχαχαχαχα.

Αααα και το nick name είναι d από το όνομα renie από το επίθετο μην σας χεσω.

Ντρένης ο Αγαπούλης

Τα είπαμε αυτά. Δεν έχει like σαν το φου μπου εδώ . Οπότε καρδουλες all the way .

Κάτι σαν τον ozzy ένα πράγμα . I love you all .

Την φωνή να προσέξεις και τα reality

Στα live είμαι λι-λι-λι-λιγο κ@λυτ£ρ0$ … γιαυτό παίρνω και κορυφαί-φαι-φαι-φαιους κιθαρίστες μαζί μου .

Έτσι Sharon;

Γιατι δεν μας λεσ την αποψη σου? Οχι σε εμενα στους υπολοιπους. Ξεβρακωσου

Χαχχαχαα που ζουμε, ειναι 1996 και βλεπω ονειρο οτι ζουμε στο 2017?

Ρε αγορι μου, περα απο οποιοδηποτε τρολλαρισμα που εμφανως ριχνεις, εχεις καποιο προβλημα στον εγκεφαλο? Αληθεια ρωταω, απο ενδιαφερον. Παιζει καποιο θεμα και χρειαζεται μηπως να δεις καποιον ειδικο?

Ετσι απο απορια, πιστευεις πραγματικα οτι θα μπορουσα ποτε να “ξεβρακωθω” επειδη θα εχω διαφορετικη αποψη με εναν κολλημενο μεταλλα που νομιζει οτι βρισκεται 20 χρονια πισω και διαβαζει Metal Hammer στην τουαλετα? Πλακα εχεις φιλε μου.

Δηλαδη το 2017 σε οποιον αρεσει ο Dio ειναι κολλημενος μεταλλας? Παω να ακουσω Helloween με Deris για να ειμαι προοδευτικος οπως εσυ

Πείτε μου οτι δεν είμαι ο μόνος που δεν έχει ιδέα περί ποίου λόγου γίνεται κουβέντα;;;

Τι θες να σου εξηγήσουμε ;

Το περιεχόμενο της διαμάχης σας. Βασικά τον λόγο για αρχή.

Αυτοί οι 2 έχουν ανοιχτούς λογαριασμούς από άλλα threads και ήρθαν να τα λύσουν εδώ. Όχι τίποτα άλλο αλλά μάς χάλασαν τη συζήτηση για το rap χαχα! Στην προκειμένη δεν φταίει ο quintom, ο άλλος τον προκαλεί.

Εγώ δεν έχω διαμάχη .

Αλλά ας τα πάρουμε λίγο από την αρχή . Ο prophesy έχει και άλλους λογαριασμούς εδώ μέσα και έχει κάνει ολόκληρη μανούρα ότι θα κάνουμε κωλοτουμπα για το Hardwired των Metallica και γενικότερα είναι κάτι Metallica vs Maiden ( πιο βαρετό πράγμα δεν υπάρχει ) , ο Quintom λέει ότι οι Maiden ήταν καλό συγκρότημα αλλά δεν κόβει και φλέβες και τους βαριέται , ο άλλος φορτώνει , αρχίζει μετά τις χοντράδες, ο quintom κιόλας προτιμά τους Helloween με τον Deris σε σχέση με τους Helloween με τον Kiske , κάπου επίσης βαριέται ή τέλος πάντων δεν του λέει και πολλά ο Dio σαν φωνή , χωρίς να σημαίνει ότι δεν το σέβεται και ο prophesy πουλάει λιγάκι εξυπνάδα σε όποιον δεν δέχεται το μετσαλ στερεότυπο και λέει τα δικά του .

Εεεεεεεεεεε δεν θέλει και πολύ ο quintom απαντάει , αν σχολιάσω εγώ είμαι δικηγόρος , αν πει την γνώμη του ο shadowing κάνει το ίδιο σχόλιο και με τα άλλα προφίλ και πάνω κάτω αυτά .

Βαρέθηκες; λογικό .

1 Like

Όρεξη που την είχες να το γράψεις όλο αυτό!

Περνάει η ώρα . Τώρα για το post που έκανες για τα πως φτιάχνουν την μόδα με τα τραγούδια στην Ελλάδα πάνω κάτω έτσι είναι . Είναι 4-5 επιχειρηματιες που κάνουν το παιχνίδι. Εδώ πλήρωναν κάποτε πιτσιρίκια για να κάνουν και καλά σαματά στα μαγαζιά , ότι και καλά ο τάδε τραγουδιστής έχει φανς που πάνε σχεδόν κάθε βράδυ να τον δουν και δημιουργούν " εξέδρα " .

… τους πελάτες μου δεν ξέρω!!!

1 Like

Έχω δουλέψει και εγώ σε τέτοια πράγματα . Και δουλεύω στη τηλεόραση . Έχουμε και άλλους που έκαναν κουμάντο τύπου Πουνεντηδες κτλ . Εδώ κάνει κουμάντο ο Μενιος Φουρθιωτης.
Ακόμα και έτσι βγάζουν πολλά λεφτά . Δεν το συζητώ για τα λεφτά που βγάζουν με τις αρπαχτές στο εξωτερικό. Γερμανία - Αμερική - Καναδά - Αυστραλία .

Κ εγώ εκεί που δουλεύω δίνουμε πράγματα στην TV