Πάτερ Κλεομένης

Θα ειναι και στο Rockwave αραγε?

1 Like

Η νεολαία “σατανιασμένη”! :joy:
Μη χειρότερα να λέμε…

ετσι για να υπαρχει ολοκληρο το βιντεο

Πιστεύω πως όσα ψωμιά κι αν του στείλει ο Χριστός, τα δικά του ψωμιά είναι μετρημένα του Κλεομένη. Σύντομα είτε θα φάει κάποιο καλό βρωμόξυλο, είτε θα τον μαζέψουν.

2 Likes

Ναρκς και Εβραιομασωνίλα μόνο και Ροττινγκ Κραίστ. O τύπος είναι Amish, αντιστοιχο ?
Εκει με metal church πέθανα ! Και LOHAN ! Ιλλουμινάτι, πετρελαιά, αποστασία και σατανίλα φουλ :smiley:
ΠΡΟΧΟΣΗ !

1 Like

Όντως τώρα το είδα :smile:…από το άγχος του ούτε κατάλαβε τι έγραψε.

1 Like
2 Likes

Μια χαρά τα λέει για τη μπάλα ο πάτερ. Στις 10 εντολές λέει κάπου “Δεν θα υπάρχουν για σένα άλλοι θεοί εκτός από μένα”. Οπότε όταν έχει κάποιος για θεό διάφορες ομάδες ή παίχτες παραβιάζει την εντολή. Άρα είναι μούφα χριστιανός, δεν πα να κάνει 50 νηστείες το Πάσχα :cold_sweat:

@pantelis79 ΛΙΩΣΕ…

2 Likes

Έλα μωρέ ένα αμορφωτο μαλακισμένο είναι. Ούτε καν χριστιανοταλιμπαν τύπου αμβρόσιος. Πέραν της πλάκας έχω κόψει ότι σε κάτι Γεωργίες,Ουκρανίες κλπ τέτοιοι τύποι μαζεύονται πολοί και κάνουν χοντρά σκηνικά βλ. συναυλία ΤΙΑΜΑΤ. Ο καυμένος ο Edlund μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης νόμιζε ότι η ορθοδοξία (σε επίπεδο φανατισμού) σε αυτές τις χώρες μπορεί να συγκριθεί με την Ελλάδα. Αμ δε…

Εχετε κανει θεους σας τις ομαδες, σατανιασμενοι!

Προσεξτε μη γινετε πουστηδες απο το φθοριο! Ποτρ ξανα εμφιαλωμενο νερο! Ποτε ξανα οδοντοκρεμα!

1 Like

μαθε να διαβάζεις πάτερ. πλύσου και μην βάζεις σε κινδυνο τους επιβάτες του τραμ βαζοντας μαλακίες στις γραμμές.

1 Like
2 Likes

Εντάξει γραφικός κτλ αλλά σε ένα βιντεο που μιλάει για το πόσες φορές παστεριώνεται ένα προϊόν(γάλα χυμοί κτλ) αφού έχει λήξη είναι αληθινό

Αν δεις στα σχόλια από κάτω, κάποιος εξηγεί ότι ο αριθμός στον οποίο αναφέρεται ο φαντασιόπληκτος Κλεομένης είναι ο αριθμός της μηχανής από την οποία προέρχεται το γάλα.

2 Likes

ειχα διαβάσει ενα αντίστοιχο αρθρο γιαυτο που λέει ο Κλεομένης. Τεσπα μπορει κ να ειναι λάθος.Αλλα γνωρίζω απο πρωτο χερι ότι το γαλα με κακάο πχ ειναι ουσιαστικα γαλα το οποιο έχει λήξη και το γεμίζουν ζαχαρη για ν φύγει η μυρωδια…off topic το τελευταίο.Το μπανιο πάντως με το σαπουνάκι όλα τα λεφτά

Τον έχω ανακαλύψει εδώ και μερικούς μήνες και έχω εντυπωσιαστεί.
Κατά τη γνώμη μου είναι τρολ και τα κάνει για να δείχνει το καραγκιοζηλίκι των διάφορων ζηλωτών της θρησκείας.
Το ανησυχητικό είναι ότι δεν στέκεται απλά στην κριτική ή την σάτιρα αλλά κάνει και ξεκάθαρα παράνομες πράξεις όπως βανδαλισμοί και προώθηση θρησκευτικού/φυλετικού μίσους.

Ο Πατήρ Κλεομένης ήταν στην συγκέντρωση των “παραιτηθείτε” και ο πατέρας μου με πήρε τηλ να με ενημερώσει ότι έπιασε κουβέντα μαζί του (ο πατέρας μου είναι ερασιτέχνης ψάλτης οπότε θα είχε ενδιαφέρον η κουβέντα τους) και ότι τον έχει τραβήξει και βίντεο. Δεν έχει κάτσει να μιλήσω με τον πατέρα μου ούτε έχω δει το βιντεάκι, θα το δω και θα σας πω τη γνώμη κάποιου ο οποίος τον έχει γνωρίσει από κοντά.

2 Likes

Δεν εχω καταληξει αν ειναι τρολλ. Παντως πιστευω οτι οι μερες της δρασης του ειναι μετρημενες, θα φαει συντομα κανα βρωμοξυλο. Γυροφερνει και τα Εξαρχεια, αλλα δε νομιζω να εχει βρεθει ακομα εκει.

to luben εγραψε πως ο τυπος ειναι φανταστικος χαρακτηρας φοιτητη της καλων τεχνων, οπως η Αννα Γουλα παλαιοτερα.