Νέες Κυκλοφορίες 2019

Τωρα που τελειωνει ο Νοεμβρης ειπα να κανω την αρχη

Dream Theater - Distance Over Time 22/02/19

Within Temptation - Resist 01.02.19

Avantasia - Moonglow 01.02.19

Swallow The Sun - When A Shadow Is Forced Into The Light 25.01.19

image

Soilwork - Verkligheten 11.01.19

Evergrey - The Atlantic 25.01.19

Soen - Lotus 01.02.19

Rotting Christ - The Heretics 15.02.19

Legion Of The Damned - Slaves Of The Shadow Realm 04.01.19

Malevolent Creation - The 13th Beast 18.01.19
image

και απο κει και περα… AC/DC, Alter Bridge, Amon Amarth, Anthrax, Asking Alexandria, Avenged Sevenfold, Body Count, Bring Me the Horizon, Children Of Bodom, Darkthrone, Death Angel, Deftones, Exodus,Fleshgod Apocalypse, Helloween, King Diamond, Killswitch Engage, Korn, Lamb Of God, Limp Bizkit, Mastodon, Megadeth, Ministry, Mushroomhead, Napalm Death, Of Mice & Men, Papa Roach, Queensryche, Rammstein, Red Hot Chili Peppers, Rob Zombie, Septicflesh, Slipknot, Testament, Tony Iommi, Tool, Venom Inc, While She Sleeps….

3 Likes

La Dispute - Panorama (22 Μαρτίου)

1 Like

Νέο άλμπουμ από Hexvessel 15 Φεβρουαρίου με τίτλο : All tree

Ελπίζω το σερί να συνεχιστεί.

3 Likes

Σε μια από τις πολύ πρώτες παρουσιάσεις που θα βρείτε εκεί έξω, η άποψή μου για το νέο άλμπουμ των Soen εδώ.

1 Like

Παίζει να έχουμε και νέο Mastodon…

1 Like

Μεγάλη συντροφιά το “Lykaia” από τότε που το άκουσα για πρώτη φορά. Καταπληκτικός δίσκος.

Τα προηγούμενα τους ποτέ δεν με τρέλαναν αλλά το έβλεπες ότι κάτι υπήρχε εκεί και αυτό το κάτι έσκασε σε όλο το μεγαλείο του στο “Lykaia”.

Ελπίζω το καινούργιο να είναι στο ίδιο επίπεδο και με την κριτική που έκανες είμαι αισιόδοξος.

Παρότι υπάρχει ένα t.b.a. πράγμα που δεν είναι ξεκάθαρο αν θα κυκλοφορήσει το '18 ή το '19, το φορτώνω εδώ, γιατί όπως και να 'χει θα πάρει τους μήνες του για να αφουγκραστεί από πλευράς μας.

3 Likes

Συμφωνούμε για τις προηγούμενες δουλειές των Soen οπότε είναι πολύ πιθανό να συμφωνούμε και για τη νέα. :slight_smile:

Το νέο Mother Of Millions θα βγει το 2019, προς άνοιξη πιθανότατα.

1 Like

περιμενω με ενδιαφερον τα νεα Dream Theater και Evergrey…απο εκει και περα αναρωτιεμαι αν τελικα μεσα στο 2019 θα κυκλοφορησουν τα νεα Psychotic Waltz και Pain of Salvation…


ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΑ αδιαφορο

Η μπάντα έχει πεθάνει, κομμάτι μηδενικού ενδιαφέροντος.

Τα έγραψε παραπάνω ο φίλος που άνοιξε το thread για τις κυκλοφορίες που αναμένουμε μέσα στο 2019. Εγώ απλά βρήκα αυτή τη φωτογραφία και είπα να την ποστάρω εδώ.

3 Likes

Αντε καλή χρονιά να έχουμε με υγεία

Απ τα παραπάνω χαλαρά αναμένω Gojira και μετά τρέφω ένα ενδιαφέρον στο προς τα που θα κινηθούν οι A7X

Α, δεν πρόσεξα τους Mastodon. Στουντιακα έχουν σίγουρα πολύ ενδιαφέρον

1 Like

Καλη χρονια σε ολους!

Απο αυτα μονο Rammstein περιμενω, και εχω μια καποια περιεργεια για Tool και Megadeth.
Τα αλλα ολα μου ειναι πλεον αδιαφορα.

1 Like

Chelsea Wolfe (?)

Εκ του Revolver: “the musician is set to break even more hearts and raise even more hairs with her forthcoming new acoustic album, the unofficial follow-up to 2012’s excellent Unknown Rooms . We can’t wait.”

2 Likes

περιμενω

Νομιζω confirmed
La Dispute
Chelsea Wolfe
Rival Sons
Hexvessel
Mutoid Man
The Raconteurs
Le Butcherettes
Lana Del Rey
Opeth
Red Hot Chili Peppers
Karen O & Danger Mouse

Πιθανα
Matt Elliott
Swans
James Blake
Broken Bells
Tool
Adele
Childish Gambino
King Woman

3 Likes

Κυκλοφόρησε και το νέο άλμπουμ από τους Mono

MONO - Nowhere Now Here

3 Likes

2 Likes