Αποτυχημένα πεσίματα

Οποιος το κλειδωσει την καταρα μου να χει.

Ε μετα το ποστ σου, νομιζω θα ναι τουλαχιστον χαζος καποιος να διακινδυνεψει να το κλειδωσει. :Ρ

Χαχχααχ φανταζεσαι Σοφι-κ πανω απο τσουκαλι που βραζει…
“Φτερα νυχτεριδας και νυχια παρθενου ποντικου. χιε χιε χιε”
:stuck_out_tongue:

Εχει τοσο εξελιγμενη μεθοδο που δε χρειαζονται καν αυτα. Μονο το μυαλο…

εδιτ: πειτε κανενα αποτυχημενο πεσιμο να γελασουμε!

Ποσες ωρες μου δινεις πριν παθω ενα τραγικο ατυχημα, μετα το τελευταιο μου ποστ? :frowning:

μια φορα που σκονταψα, εβαλα το χερι λαθος καθως επεφτα και στραμπουληξα το δαχτυλο μου

ροκινχαχα

Off Topic: Πέρυσι το καλοκαίρι είχα πιάσει γκόμενα την αδερφή ενός καλού φίλου, του Α.(*) Ήταν το καλύτερο καλοκαίρι της ζωής μου μαζί της, όμως χωρίσαμε κάπως άσχημα. Τώρα, ένα χρόνο μετά, έγινε το εξής σκηνικό:

Δύο φίλοι μου, ο Μ. και ο Ρ. είχανε πάει στο σπίτι του Α. Εκεί συνάντησαν την αδερφή του και την χαιρέτισαν. Μετά από λίγο, την άκουσαν να λένε στο τηλέφωνο -ήρθαν κάτι παιδιά, αλλά δεν είναι μαζί τους αυτός, και ξενέρωσα-

Τα ‘‘παιδιά’’ μένουν κάγκελο. Έρχονται και μου λένε τα καθέκαστα, και όσο κι αν δεν θέλω να το πιστέψω, ο ‘‘αυτός’’ μάλλον είμαι εγώ.

-Δεν θέλω να το πιστέψω, διότι η αδερφή φίλου είναι καταπώς φαίνεται περίεργη περίπτωση, και φοβάμαι ένα πιθανό reunion.

-Θέλω να το πιστέψω, διότι αυτή η κοπέλα σημαίνει πολλά για μένα. Έχω περάσει αξέχαστα. Α, θέλω να ικανοποιήσω και το ψώνιο μου.

-Δεν θέλω να το πιστέψω, γιατί έχω ήδη κοπέλα.

-Θέλω να το πιστέψω, γιατί μπορώ να την διώξω.

Βοηθήστε με, συμφορουμίτες. Προσκυνώ γονυπετής.

(*Ονόματα δεν αναφέρω για ευνόητους λόγους.)

On Topic: Αυτό το καλοκαίρι, με ένα φίλο στην παραλία. Μία όμορφη κοπέλα γύρω στα 20 κολυμπά μόνη δίπλα. Οπότε χώνεται το παληκάρι. Της λέει:

-Το όνομά σου;

Και τον κοιτάει σαν να είναι κανένα σκουλήκι, λέγοντάς του:

-Δεν έχω όνομα.

Πόνος…

Εγώ λέω να ζμπρώξεις.

Εγω παλι λεω αν ειναι περιεργη η περιπτωση γιατι ειναι αδερφη φιλου, και παιζει να χαλασει παλι το πραμα, μεινει με την κοπελα που εισαι τωρα αν ειναι καλη κοπελα και περνατε καλα. Κριμα ειναι η κοπελιτσα… :stuck_out_tongue:
Ασε που παιζει να μην ελεγε εσενα και να μεινεις ξεκρεμαστος :lol:

Χοχοχο, έπεσες μέσα στις σκέψεις μου, Άλουκαρντ. Δεν ξέρω, ντρέπομαι που θα το πω, η κάβλα μερικές φορές ξεπερνά την λογική… Ψυχικά αδύναμος γαρ ο Πάνος.

Πάνο ότι κ να κάνεις, το φορουμ θα σε στηρίξει

από την άλλη αν είσαι καλός φίλος με τον αδερφό, παίζει να παίξετε μπουνιές

Kανε ντου σε οποια γουσταρεις πιο πολυ και μην ακους κανεναν8)

Ναι αλλά άμα με την άλλη είναι καλό σαικς?
Άσε που το παλικάρι είπε ότι θέλει να ικανοποιήσει το ψώνιο του, οποτε αυτή θα ναι και ωραία.
Μπορούνε λοιπόν να παίξουν μπουνιές και μετά να συμφιλιωθούνε. :stuck_out_tongue:

Απ’ότι βλέπω η πλειοψηφία προωθεί την εκδοχή να χωθώ με χίλια. Κάτι θα ξέρετε παίδες.

Α, και ευχαριστώ για την στήριξη του φόρουμ. Σχεδόν κλαίω.

(Υ. Γ. Συγγνώμη για το doublepost).

αν έχεις κ χίλιους φίλους κ δε σε χαλάει να χάσεις κ έναν, χώσου

Πέρα από την πλάκα, άμα είναι να παιχτεί μαλακία με το φίλο σου, άστο το θέμα, δε λέει…

Γιατί να παιχτεί όμως μαλακία με το φίλο σου?