Αποτυχημένα πεσίματα

Aυτό έλειπε να έφευγε με τα λεφτά! Αν πήγαινε να φύγει με τα λεφτά θα του λεγα “τα λεφτά που τα πας;;”. Το πιο γελοίο ήταν οι φίλοι του που παρακολουθούσαν απο το μπαλκόνι “κρυμμένοι” πίσω από την τέντα…

E τι που τα παει ρε εσυ δεν του τα 'δωσες.:stuck_out_tongue:

Ναι ρε, τρόπος του λέγειν… :stuck_out_tongue:

Παντως αυτο με το πεσιμο σε κοπελες που πας και τους μιλας και σε κοιτανε λες και θα τους πεσει ο κωλος να σου πουν ενα γεια, εχει καταντησει αηδια. (Δε μιλαω για την madshroom, για να μην παρεξηγηθω). Μιλαω για περιπτωσεις που καποιος ερχεται ωραια χωρις στυλακι, οπως περιεγραψε ο ελρικ, για να συστηθει και να πιασει κουβεντα ομοφα και τρωει ενα ακυρο απο δω μεχρι το Βλαδιβοστοκ με ασχημο τροπο. Δηλαδη σιγα το εγκλημα μωρη πατσαβουρα, που ηρθε και σου εδωσε σημασια ο αλλος και θα τον μειωσεις κιολας λες και σου μολυνει τον αερα. Απ’τη μια λενε οτι οι αντρες δεν κυνηγανε τοσο πια και οταν πας να τους μιλησεις στο παιζουν high class δυσκολες γκομενες.

Θα συμφωνήσω με τα λεγόμενά σου!!! Ισχύει αυτό πέρα για πέρα. Κάτι τέτοιες περιπτώσεις είναι μεγάλη αδικία κατά τη γνώμη μου. Προσωπικά το εκτιμώ πολύ αν έρθει κάποιος και μου μιλήσει χωρίς το στυλάκι του γκόμενου του “γαμάω και δέρνω”. Και κάτι τέτοιες κοπέλες που το παίζουν high class είναι τέρμα ηλίθιες διοτι συνήθως πιστεύουν ότι μπορούν να έχουν όποιον θέλουν.

Και το πιο γελοίο όλων είναι, όταν απορρίπτουν τα καλά παιδια, που τις πλησιάζουν για να που μία κουβέντα οι άνθρωποι και στην πορεία μπλέκουν με κάτι σαβουρογκόμενους!

Επί τη ευκαιρία, μου ‘‘ταιριάζει’’ το νέο αβατάρ; Θέλω την γνώμη σας. :lol:

Και αυτό σωστό. Τέτοιου τύπου κοπέλες δεν έχουν καν χαρακτήρα. Και ναι σου ταιριάζει:

Γκούφυ: Χτυπάει το τηλέφωνο! Χτυπάει το τηλέφωνο! Που να το έχω αφήσει; Λες να είναι μέσα στο φυστικοβούτυρο;;

Αυτό να το εκλάβω ως κοπλιμέντο;;; :naughty::lol:

Nαι, τον αγαπάω τον Γκούφυ!!!

It’s unlike you. Καλύτερα κάτι τέτοιο:

:stuck_out_tongue:

Eδώ είσαι

:stuck_out_tongue:

Silent Winter τι το θελες γλυκιά μου και το είπες για το άβαταρ;;; Τον γκούφυ κράτα…

Σήμερα σε μια καφετέρια,στο διπλανο περιπου τραπέζι :

-ΑΥΤΟΣ: Καλησπέρα,να σε κεράσω έναν καφέ?
-ΕΚΕΙΝΗ: Τυφλός είσαι? πίνω ήδη
-Α : Ε καλα…μπορει να θες δεύτερο
-Ε : Ασε με ρε,έχω δουλειές αύριο και δεν θα κλείσω μάτι με τον δεύτερο

ο τύπος έφυγε έτσι :-s

.

Και το άβαταρ δεν ταιριάζει με το όνομα [-X

Θες κατι πιο τρου,ενα ξεραμενο δέντρο ίσως

Τυπισσα κατηγοριας που περιεγραψε ο Alucard, δλδ ενα “οχι ευχαριστω”(ή και ενα δευτερο) δεν αρκουσε;
Ουστ μωρη σαπια.

[SPOILER]

[/SPOILER]
Κι εγώ… Έχω ταυτιστεί μαζί του… :oops:καρδούλες

[SPOILER]

[/SPOILER]
Χμμμμ… :p:lol:

:stuck_out_tongue:

[SPOILER]

[/SPOILER]
ΧΜΜΜμμμμμμμ…

Εσύ μου την ‘‘μπαίνεις’’ τελευταία; Ή είναι η ιδέα μου;…Τη μία με ποστάρεις στις ατάκες, την άλλη λες ότι μου ταιριάζει ο γάιδαρος…καλάάάά!! :p:lol:

[SPOILER]

[/SPOILER]
Σ’ ευχαριστώ κουκλίτσα μου, αυτό θα κάνω…

[SPOILER]

[/SPOILER]
Σωστόόόςςςςς! Αυτό το σκέφτηκα κι εγώ, αλλά είπα να δώσω μία χαρούμενη νότα!

πέσιμο μαζί με ένα φιλαράκι μου σε γκομενάκια:

καθόντουσαν 3 μαζί σε μια γωνία του μπαρ και πάμε και καθόμαστε εγώ δίπλα στη μια ακριανή κι ο φίλος μου δίπλα στην άλλη. μιλάω εγώ: “κορίτσια, σας κάναμε την κυκλοτική κίνηση της μάχης του μαραθώνα” λέει ο “στόχος” μου στη φίλη της: “α καλά με τη μάχη του μαραθώνα δε πάνε πουθενά” ξαναλέω εγώ:"α δε σάρεσε δηλαδή??? αντί να εκτιμήσεις που είμαι μορφωμένος κι έχω φαντασία θα προτιμούσες να σου ρθω με 3 σφηνάκια και να σε ρωτάω από πιο πλανήτη είσαι εσύ μωρό μου???"
ε και κάπου εκεί πιάσαμε τη κουβέντα :lol::lol::lol:

ήταν η κλασική - βαμενη - ξανθιά με τα χοντρά μπούτια(παρόλο που σαν σύνολο είναι λεπτή) , με το σορτσάκι,γυαλί και μπιχλιμπίδια με γλώσσα 13χρονου κοριτσακίου στο φεισμπουκ

Χαχαχαχαχα γαμάτος!!! Μ’ άρεσε αυτό!! Πετυχημένο!!!