Αποτυχημένα πεσίματα

αγαπημένο του κομμάτι το pleasure slave? :stuck_out_tongue:

γτπ γκομενες…σε συζητηση μου λεγε φιλη επειδη πηγαινα και γνωριζα κοπελες στα μπιτσομπαρα “-εγω σιγα μη κατσω να ασχοληθω με ατομο που ηρθε να με γνωρισει στο τραπεζι μου”.ε τραβα στο γραφειο συνοικεσιων Ο ΤΕΛΗΣ να σου βρει γκομενο ο καλυβατσης μωρη φελουκα
επισης τραγικο να γνωριζεις κοπελα και να παιζει με κινητο κτλπ…οκ κοπελιά μπορει να μη γουσταρεις.δεν ηρθα να σε πιασω γυναικα…και συ μπορει να μη μου αρεζες το πρωι με ΦΩΣ αλλα πιασε μια κουβεντα.ετσι για το γαμωτο.

Μπα μωρέ αγκαλίτσας είναι και αυτός, όπως όλοι μας. Λέμε, λέμε μεταξύ σοβαρού και αστείου αλλά στο τέλος…;p

εσείς είστε αγκαλίτσες, εγώ είμαι true warrior of steel :stuck_out_tongue:

Έλα σίγουρα υπάρχει μέσα σου ένας αγαπησιάρης αρκουδίνος (από ατσάλι). Επίσης το πέσιμο σου στη προηγούμενη σελίδα είναι από τα πιο γαμάτα που έχω ακούσει ποτέ μου.:lol::lol::smiley:

Όσο για το τύπο που ξέσπασε πολύ καλά έκανε. Δε κάνει να τα κρατάς αυτά μέσα σου. Πείτε του έστω μια κουβέντα γαμώτο, του τύπου “δεν ενδιαφέρομαι φίλε”, τουλάχιστον δεν θα μείνει με την αμφιβολία ο άνθρωπος. Μαλακισμένες.

Εισαι θεος :lol::lol::lol:.Μωρη φελουκα τρομερη ατακα κλαιω :lol3::lol3::lol3:

Σοβαρά, κλαίω! Και τα δύο, γαμάνε!

Καλά papardelas έγραψες με την ατάκα!:lol::lol:
Λοιπόν θα σας πώ αποτυχημένο πέσιμο την δεκαετία του 1920, στην προγιαγιά μου που ήταν μεγάλο αλάνι.

Περνάει ένας τυπάς έξω από το σπίτι, ήταν η προγιαγια μου έκανε κάτι δουλειές, της λέει αυτός το κλασσικό "Ζαχαροπλάστης είναι ο μπαμπάς σου?"
Και απαντάει αυτή: “Όχι σαμαράς, και φτιάχνει σαμάρια για σας τα γομάρια”

True story.

Δικό μου αποτυχημένο πέσιμο μια μέρα που ήμουν στο ωδείο, το πρόσωπο στο ύψος μου (1,75) καστανή, γλυκιά φάτσα και με ωραίες αναλογίες (γαμώ τα γούστα έχω ο πούστης:p) που όμως σκάει μύτη με ένα τύπο 2 φορές το μεγεθος μου. Εκεί λέω θα παίξω πιθανότητες 50% να ΜΗΝ είναι γκόμενος της αλλά ξάδερφος,αδερφός, μπατζανάκης κλπ. οπότε πάω και της πιάνω λίγο τη πάρλα μετά το μάθημα και της κάνω “να σου πώ θα θελες να πάμε για κανα καφέ?” και μου απαντάει ευγενικά “αμα το ακούσει αυτό το αγόρι μου εκεί έξω θα μας σκοτώσει και τους 2!” και εγώ “Α το αγόρι σου είναι? συγνώμμη δεν το ξερα”. Βλέπω τον τυπά να κοιτάζει με ένα βλοσυρό βλέμμα και νιώθω το θάνατο να πλησιάζει οπότε τη κάνω όπως είμαι:lol::lol:

Εγω εστιαζω στο οτι δεν ηρθε μαζι σου για καφε επειδη “ΑΜΑ το ακουσει αυτο το αγορι της θα σας σκοτωσει και τους δυο”…που σημαινει οτι δεν ηρθε για καφε εξαιτιας της ντουλαπας 2.10 με κατι μπρατσα σαν αρνισιο κεφαλακι που ηταν μαζι της και οχι επειδη δεν γουσταρε την επιμεταλλωμενη μεταλλικη μεταλ φατσα σου…που σημαινει οτι κατα βαθος μπορει να γουσταρε κι αυτη το πιτσι πιτσι…που σημαινει οτι αν δεν το συνεχισες εισαι false και καθ’ οτι εγω δεν μπορω να συζητησω με false ατομα, αποχωρω :smiley: (αυτο το τελευταιο με φωνη Bajevic)

Και να σου πω και κατι? Πες οτι σε τραμπουκιζε ο τυπος. Ακομα και να τις ετρωγες, τουλαχιστον ειχες τα cojonas να φερθεις αντρικεια και να πας στα ισα!!!

Κοίτα τα παραπάνω μπορεί να τα λές για πλάκα (καθότι η κοπέλα αρνήθηκε ευγενικά:)), αλλά δεν ήθελα να δημιουργήσω φασαρίες σε ωδείο, ήμαρτον να πούμε. Λίγος σεβασμός στο χώρο. Όσο για το τραμπουκιλίκι, ο τύπος αρκέστηκε σε αγριεμένα βλέμματα και στη μπηχτή “πάμε για καφέ? ε? θέλεις?” (του το χε πεί αυτή) με δικιά μου απάντηση “:lol: ναι εντάξει μεγάλε”. Δεν υπήρχε λόγος να ασχοληθώ περαιτέρω. Αυτό θεωρείται ότι δεν έχω αρχίδια?!?!

Νταξει για πλακα τα λεω!!! Παντως αυτοι οι ντουκαραδες macho τυποι ειναι για γελια ωρες ωρες “πισω και σ’ εφαγα πουστη” δηλαδη νταξει ρε ψηλε μη γαμας πολυ κατουρα και λιγο :smiley:

Εμενα με ψιλοτραμπουκιζε γκομενος συμμαθητριας μου (3-4 χρονια μεγαλυτερος) επειδη δεν του εδινα τσιγαρο γιατι μου τελειωναν…εχουνε τρελο υφακι ωρες ωρες και χρειαζονται μπουκετα!!!

Α και δεν ειπα να κανεις φασαρια στο ωδειο!!! φωναξε εμενα και τους υπολοιπους true του φορουμ (ελρικ ΚΕΝ γρακχος και τα ρεστα) να παμε με σπαθια και τσεκουρια εκει που αραζει με την παρεα του να τον γαμησουμε τον πουστη!!! :stuck_out_tongue:

Ρε πούστη,εγώ γιατί δεν την έπεφτα ποτέ από εδώ κι από κει?Άμα δεν τύχαινε να την γνώριζα την άλλη και να μου “προέκυπτε” κάτι δεν πήγαινα να της την πέσω.Είμαι φλώρος?:stuck_out_tongue:

Ναι :stuck_out_tongue:

Περα απο πλακα, ειναι στον καθε ανθρωπο αλλα κυριως στις περιστασεις. Μπορει απλα να μην σου ετυχε η περιπτωση, ξερω γω.

@Imperium…Καλα ρε, σε τοσα πιτ χωμενος δεν εμαθες να παλευεις? Τι σοϊ θρασας εισαι? Τς τς τς [-X

Martian ψευτης,απλα προσπαθει να καλιεργησει σκληρο προφιλ στο φορουμ:p

Οχι πες που διαφωνεις ρε, σε ακουω :Ρ. Με διαβαλλεις δημοσιως, ντροπη σου!

Ειμαι καταπτυστος,το ξερω!:stuck_out_tongue:
Tωρα περα απο την πλακα,ισχυει αυτο που ειπε ο Martian,απλως πιστευω οτι ειναι λιγοι αυτοι που την πεφτουν στα ισια χωρις να ξερουν την γκομενα(εκτος αν τα’χουμε κοπανησει πρωτα:p)

γω το εξασκησα και το ξεπερασα αυτο το καλοκαιρι στα μπιτσομπαρα.το κολπο ειναι να τις βλεπεις ολες ιδιες και ανα 3-4 λεξεις να λες “μανα μου”

Ειλικρινά ξέρω γω λες και η κοπέλα είναι κανα βλαχοζώον που θα τον πεί "αχ νι χτύπα τουν αλύπητα άντρα μ’ "

[Μιγιάγκι]Η σωματική δύναμη χρησιμοποιείται σε εκείνους που πειράζουν ανθρώπους που αγαπώ, ποτέ άσκοπα.8)[/Μιγιάγκι] Plus in mosh pits its good friendly violent fun (Exodus) :wink: Να πείραζε καμια φίλη μου να του λεγα feel the endless pain ρε ντουλάπα! Ευχαριστώ για τη πλακίτσα μάγκες:D

το ιδιο και εγω! και μαλλον τεινω στο οτι: ΝΑΙ. ειμαστε φλωροι! :stuck_out_tongue:

Μελαχροινη που καθοσουν στην αλλη μερια του πασο χθες το βραδυ στο Αζτεκ(Λαρισα) αν διαβαζεις το φορουμ στειλε μου πμ!ειμαι ο τρου ροκας, μελαχροινος μακρυμαλλης με το μπλουζακι των Purple! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]γιατι κολωσα να της μιλησω κλασικα… #-o[/SPOILER]