Μοναξια

αυτο που περιγραφεις το κανω συνεχεια εγω… οταν καποιος κανει κατι που δεν μου αρεσει του το επισγμαινω. αν το ξανακανει καηκε… σκληρο ξερω αλλα ειναι οι κανονες μου αυτοι οποτε η τους δεχονται η τα κουβαδακια τους κι αλλου (αν ειναι σωστος καποιος γιατι να το παρατησω αλλωστε?)

Αυτό ακριβώς.Ποτέ μην ανέχεσαι την μαλακία που δέρνει κάποιους.Είναι καλύτερα να τους διαγράψεις.Και η μοναξιά είναι σχετική.Κάποιες φορές μπορεί να γίνει εποικοδομιτική και ανανεωτική,απλα πολλοί φοβούνται να την τολμήσουν

Ναι αλλα εγώ δεν ξέρω τί έκανα. Κανονικά δεν πρέπει να το λες;

Μοναξια:ελλειψη στοιχειωδους “ενασχολησης” απ’τον περιγυρο σου(πχ.5 ατομα μεσα σ’ενα σπιτι και αναρωτιεσαι αν εσυ 'η εκεινοι πεθαναν)…
η μοναξια ειναι και αποτελεσμα της μαζοποιησης…οσο πιο πολυ απεχεις απ’την μαζα(με οποιονδηποτε τροπο)τοσο μεγαλυτερο γινεται αυτο το κενο…το βαρος στον θωρακα…οι 4 τοιχοι…
εγω παντως,προτιμω να βαλω 4 τοιχους γυρω απ’το σωμα μου,παρα γυρω απ’το μυαλο μου :wink:

δυστυχως μοναξια αισθανομαι πολυ συχνα τον τελευταιο καιρο κ ειλικρινα ειναι απαισιο συναισθημα.:(ειναι επειδη εφυγε για σπουδες η κολλητη μου κ εγω ειμαι αναγκασμενη να καθομαι κ να ξαναδινω:? αλλες φορες αισθανομαι οτι δεν με καταλαβαινει κανεις κ αυτο μαλλον ειναι το χειροτερο:(

Εγω δεν ειναι οτι νιωθω μοναξια…απλα εχω μαθει να ζω μονη μου…και καμια φορα αισθανομαι μοναξια επειδη εχω διπλα μου ανθρωπους…

Στεκει?:?

οχι:p κ εγω ειμαι μοναχικη,δεν μ αρεσει να ανοιγομαι ευκολα αλλα δεν θα την παλευα αν ζουσα ολομοναχη:?

Mια απ τα ιδια:(:frowning:

ασεε:) η βασικη μου εξοδος ειναι τα φροντηστηρια:p κ ο καιρος περναει τοοοσο αργα:wink: αξιζει ομως γιατι η φοιτητικη ζωη τα σπαει:D

‘‘Δυστυχως’’ αυτο ειναι το μονο που μας παρηγορει τωρα και μας δινει ‘‘δυναμη’’…:(:frowning:

εε ναι βεβαια.εχω επιθυμησει το σχολειο γιατι με εχει φαει η βαρεμαρα μεσ στο σπιτι:? χαλια η κατασταση μου:(

Μοναξιά ψιλο-sucks.
Μοναχικότητα rules όμως.

Μονννααααξιαααα μου ολαααααα
Μοοοναααξιααα μου τιποτααα!!

Σοφα τα λογια αυτα καλε μου σαμαν!

η μονάξια είναι κάτι το όμρφο όταν την επιλέγεις και κάτι το άσχημο όταν σε επιλέγει…:stuck_out_tongue:
δυστηχώς τον τελευταίο καιρό συμβαίνει το δεύτερο…έχω μια αμυδρή ελπίδα να αλλάξει αυτό αλλά και πάλι…αλλίως και πάλι θα περιμένω…φαντάζομαι καπότε θα γυρίσει ο τροχός

ks9, what will be, will be.
Όλοι τα περνάμε αυτά κατά περιόδους. Σε 3 μήνες ούτε που θα το θυμάσαι, that’s for sure :stuck_out_tongue:
Ίσως να σε επέλεξε εκείνη, αλλά μπορείς να φερθείς σαν να την επέλεξες εσύ :wink:

hah i know m8 απλά τώρα είναι σημαντικό και όταν γύρω μου συμβαίνουν μόνο άσχημα πράγματα δεν ξέρω πόσο ακόμα μπορώ να αντέξω…αλλά θα ζήσω:p

oχι, όλα είναι φριχτά ψέματα, μην πιστεύεις τίποτα

ναι ναι τα σπάσε η είκονα αλλά δεν το λέμε :stuck_out_tongue:

Bλάκα κσέννια ετσι απανταμε

Και απο Φράηντεη δεν θα’σαι μοναχουλης, θα σου κανω παρεουλα, εντριβες στη μυτόγκα :smiley:

Shaman σε προλαβα

[SPOILER]
[CENTER][SIZE=“4”]GAY ALERT[/SIZE]

[/CENTER][/SPOILER]

ξενία:(

αν έχει εντριβές στη μυτούλα μου να το σκεφτώ :blush: