Εσύ τι μουσικό όργανο παίζεις;

:stuck_out_tongue: πλακίτσα έκανα για την κατσαρίδα. :twisted: Απλώς ήταν τόσο teza η εμπειρία για τους γύρω μου… :lol:[/quote]

Μάλλον το παίξιμό σου είναι πιο επιβλαβές και από την ραδιενέργεια :slight_smile:

Μην μαθευτεί παραέξω γιατί θα με μαζέψει η greenpeace! :slight_smile:

Εγώ παίζω drumms και νομίζω πως είναι πολύ βασικά για κάθε Μέταλ τραγούδι. Το πιατίνι γενικά προσδίδει έναν άλλο ήχο σε όλα τα τραγούδια. Φανταστείτε κομμάτι χωρίς drumms. Θα είναι μάπα, όπως κ χωρίς ηλεκτρική!!!

Απλώς της προηγούμενης γενιάς δεν καταλαβαίνουν ότι το Μεταλ είναι τέχνη! Η μπαγκέτα είναι λατρεία, όπως η κιθάρα που είναι θρησκεία. 8) :D/

τεχνη ειναι κ πολλα αλλα! τοσα που ουτε τα εχεις φανταστει!

Θα παρω κιθαρα το Σεπτεμβρη.

Κιθάρα και πλήκτρα8)

α και λίγο μπουζούκι και μπάσο…

Καταραμενοι κιθαριστες…ειναι παντου!!! :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:
Κι εγω σαν τον/την (συγχωρεστε την αγνοια μου) azza, παιζω drums 5 χρονια και θελω να μαθω και μπασο

Κιθάρα
Πιάνο
Ταμπουρά
Κάτι λίγα απο μπάσο
και κάτι ψιλά απο άλλα

Drums… 8)

guitar ρεεεεεε .ολα τα αλλα οργανα ειναι για να τη συνοδευουν τη κοπελιά!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΜΠΑΣΟ!!!
Βασικά δε παίζω… μαθαίνω (από τον Οκτώβρη που μας πέρασε)
4string love :smiley:
Αν μου δυνόταν η ευκαιρία στο μέλλον ή είχα ταλέντο θα μάθαινα και drums, σαξόφωνο, κιθάρα (ακουστική κατ’ευθείαν) και φλάουτο
Υ.Γ. Για κακή μου τύχη είμαι αριστερόχειρας…

Μονο;;;;:stuck_out_tongue:

synth
αλλα τα τελευταια 2+ χρονια το Roland ειναι διακοσμητικο στο δωματιο μου
απετυχα σαν μουσικος και τα παρατησα:p

Κιθαρα ρεεε.Παιζω 4 χρονια και οσο παιρνανε τα χρονια πωρωνομαι ολο και περισσοτερο.

Βασικά κιθάρα. Ξέρω και κάτι λίγα από μπάσο, αλλά τώρα θα πάρω δικό μου για να εντρυφήσω ακόμα περισσότερο σε αυτό. Ήθελα να μάθω φλάουτο και βιολί, αλλά από τη στιγμή που είδα ότι χρειάζονται δάσκαλο αποκαρδιώθηκα γιατί έχω πολλές ασχολίες και δεν μπορώ να δουλεύω με στανταρ ρυθμούς. Κρίμα…:frowning:

Πιάνο αλλά αν μπορούσα να διαλέξω τώρα θα διάλεγα κιθάρα!
Τότε ήμουν μικρό και δεν ήξερα!#-o
Μπορεί να πάρω την απόφαση και να μάθω στο μέλλον…

Και εγω το ιδιο εκανα(πιανο για 8 χρονια, και συνεχιζω), αλλα τωρα παιζω και ηλεκτρικη. Οταν τελειωσω το σχολειο, θα ξεκινησω και ντραμς:band:

Εγώ βασικά μπασάκι παίζω λόγω του βάθους του…αλλά προσωπικά μαρέσει να να κουρδίζω,να φτιάχνω ήχους με μεμβράνες και όλα τα “τεχνικά” στα τύμπανα…εξ’ου και το ψευδώνυμο…:stuck_out_tongue:

Εγώ παίζω λίγο βιολί :smiley: αλλά σκέφτομαι να μάθω στα γεράματά μου :stuck_out_tongue: κιθάρα :smiley: !

για πειτε οι νεοι? :slight_smile: