Εσύ τι μουσικό όργανο παίζεις;

[-X Είμι ροκάς και προλετάριος. Επίσης 18 χρονώ.:wink: Με άλλα λόγια, δεν έχω λεφτά. :lol: :lol:

:lol3: :lol3: :lol3: Θεικο ποστ.Πραγματι δεν παιζεσαι φιλε.

Φχαριστώ. Αλλά είπαμε, η κιθάρα, όχι εγώ.:lol:

Πραγματικα φιλε δεν παιζεσαι :lol: :lol:

Χαίρομαι που ανεβαίνω στη φορουμική εκτίμηση.:slight_smile: Πότε γίνομαι μοδεράτορας;:expressionless:

εαν μας ανοιξουν subforum για μουσικους θα σε προτεινο για “υπευθηνο”:lol: :stuck_out_tongue:
αλλα για μοδερατορ θελει πολυ δουλεια κ πολυ θαυμαστικο!:wink:

Εάν μας ανοίξουν subforum για άμπαλους μουσικούς, δέχομαι.:thumbup: Με μουσικούς σκέτους,πάλι, εγώ δεν έχω καμία σχέση. :lol:

:lol: :lol:

Κιθάρα!

πλήκτρα, αν και αξίζουν κυρίως σε jazz κομματάρες…
για να φτάσεις εκεί όμως, τρως στη μαπα πολυ κλασικο(οχι οτι δεν εχει κ τα καλα του, αλλα ξενερώνεις)
τελικά,
---------it’s a long way to the top, if you wannna rock’n’roll-------
:stuck_out_tongue:

σε jazz λες ε…μαλλον δεν εχεις ακουσει τα σωστα πραγματα… οχι δεν ειναι για jazz. αν εχεις και μπαντα η pc για να γραψεις (και εδω μπορεις να γραψεις ολα τα υπολυπα σε midi,πραγμα τελειο!!) και εχεις και εμπνευση και ορεξη δε βαριεσαι.

αρχιζω την τεταρτη ηλεκτρικη λεμε…

Κρουστά…

Κλασσικη κιθαρα παιζω και σπουδαζω …O:)

Πήρα μια ακουστική κιθάρα για να μάθω να γρατζουνάω! Πολύ δυσκολότερο το άθλημα από ότι το φανταζόμουν. Θέλει πολύ εξάσκηση να ανοίξουν τα δάχτυλα ε? Σαν να έχουν αγκύλωση τα νιώθω :frowning:

Λοιπον, παίζω ηλεκτρικη κιθαρα(4 χρόνια),πληκτρα(8 χρόνια), μπάσο(2 χρόνια),περισι ξεκίνησα να τραγουδάω και τώρα εχω βαλει τον αδερφο μου να μου μάθει και ντραμς:D

ηλεκτρική παίζω 3 χρόνια κ πάω σταθερά για 4 χρόνο!hehe

Κιθαρα (ακουστικη) ενα χρονο!!
Και μεταλλοφωνο!! (αν πιανετε :p)

εδω και λιγο καιρο κιθαρα…:roll:

ασχετο…εγω θελω να μαθω βιολι κ φλαουτο ρε γμτ… :-({|=:)