Το θρεντ της γκαντεμιας

Με βαση μια προσφατη εμπειρια μου ειπα να ανοιξω αυτο το θρεντ:p Ηταν να παω στον Πλιατσικα λοιπον και πανω που φτανω στην εισοδο καταλαβαινω οτι εχασα το εισητηριο. Πως το εχασα το πουστικο??? Λοιπον αναφερατε οτιδηποτε σχετικο. Ξεσπαστε:p
Αν υπαρχει παρομοιο ας πεσει λουκετο

Οταν μου ειχες πει να του μιλησω ειχε φυγει … Γκαντεμω…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

ήταν να πάω βόλτα στο ρίο, κάπου το 1999 και τυχαία παίζαν οι πυξ λαξ εκεί και η παρέα μου ψήθηκε να πάμε. ούτε το ότι μπήκαμε μέσα τζάμπα δεν ήταν ικανό να ισορροπήσει το ξενέρωμα. Το μόνο καλό ήταν ότι ήταν ο ΒΒ Τακ στην κιθάρα από τους Tsopana Rave (που προσκυνάμε και αγαπάμε) και έπαιξε το “Δώς μου δυο κατοστάρικα”.

Εσυ φταις που μου ειχες πει να σου πω και καλη τυχη:p Πληρωνε τωρα:p
Αυτο πηγαινε στην Chili

Εμ, ήθελα υποστήριξη…:-s Γιατι οταν ειχα βγει στο δεκαπενταμελες περσυ κι επεσα και στραμπουληξα το ποδι μου?? Εκει να δεις …

Ρε αχαριστο εγω ανελαβα ομως ολο τον προεκλογικο σου αγωνα:p :stuck_out_tongue:

Και σε κουβαλουσα κι ολας:p

ναι αλλα δεν ασχολειται καμια σας με το προβλημα μου…:? να ασχοληθειται πριν να ειναι αργα γιατι… κλαιω ασχημα…8) παρολα αυτα, σημερα θα βγαινα αλλα…τελικα θα βγω με συγγενεις…:? :?

Mε το που ακουω για γκαντεμια, μου’ρχεται στο μυαλό ο θειος της φιλης μου. Οποτε τυχαινει να δουμε κανενα ματς στο σπιτι της, και ειναι κι εκεινος εκει χανουμε!![-X Ή με το που ανοιγει την πορτα να ρωτησει “ποσο ειναι ο αγωνας παιδια?” τρωμε γκολ!Τον γκαντεμη! :lightsabre: :stuck_out_tongue:

Αν αρχισω να γραφω δω μεσα θα μας παρει η μερα.:-s

Δε κερδισα το τζοκερ,γαμω τη γκατεμια μου…

Εμεις ειχαμε μια καθηγητρια στο γυμνασιο πραγματικο γκαντεμοσκυλο… Χαιρεταγε παιδι και μετα απο 3 βηματα ετρωγε σαβουρα. Σ’ ενα μαθημα μου ευχηθηκε μια φορα καλη επιτυχια στις εξετασεις και εγραψα τον χαμηλοτερο βαθμο. Μια αλλη φορα σε κατι αγωνες μου ειπε οτι θα σκισω και το ξυλο που ηταν να σπασω (taekwon do) εφυγε απο τα χερια της κοπελιας που το κραταγε και στους αγωνες αργοτερα ηρθα ισοπαλια ενω παραλιγο να μην παιξω γιατι οι 3 κοπελες που θα επαιζα αρρωστησαν, κατι τους ετυχε κτλ #-o

το ψαξατε μημπως εχει συγγενια με το μητσοτακη?

Οι νόμοι της γκαντεμιάς

  1. Ο νόμος της σειράς : Αν περιμένεις σε σειρά και αποφασίσεις να πας στη δίπλα που κινείται πιο γρήγορα, είναι αποδεδειγμένο ότι αυτή που άφησες θα αρχίσει να κινείται πιο γρήγορα.

  2. Ο νόμος του τηλεφώνου: Όταν καλείς λάθος αριθμό ποτέ δεν είναι απασχολημένο.

  3. Ο νόμος της μηχανικής επιδιόρθωσης: Μόλις τα χέρια σου γεμίσουν με γράσο ή άλλο υλικό που λερώνει, θα σε πιάσει φαγούρα στη μύτη ή κάπου άλλου.

  4. Ο νόμος του εργαστηρίου: Οποιοδήποτε αντικείμενο και αν πέσει, θα κυλήσει προς το λιγότερο προσιτό για εσένα μέρος.

  5. Ο νόμος του λεωφορείου: Όταν είσαι στη στάση αρκετή ώρα και αποφασίσεις και ανάψεις τσιγάρο, τότε θα έρθει το λεωφορείο.

  6. Ο νόμος του τσιγάρου : Μόλις ανάψεις τσιγάρο, θα προκύψει κάτι που πρέπει να κάνεις, μέχρι το τσιγάρο να καεί από μόνο του.

  7. Ο νόμος του άλλοθι: Εάν πεις ψέματα στη δουλειά, ότι άργησες επειδή π.χ. έσκασε το λάστιχο του αυτοκινήτου, την επόμενη μέρα το λάστιχο θα σκάσει πραγματικά.

  8. Ο νόμος του αφρόλουτρου : Μόλις βυθιστείς στην μπανιέρα και έχεις χαλαρώσει, θα χτυπήσει το τηλέφωνο.

  9. Ο νόμος της συνάντησης: Η πιθανότητα να συναντήσεις κάποιον που ξέρεις, αυξάνεται όταν είσαι με κάποιον που δεν θέλεις να σας δουν μαζί.

  10. Ο νόμος του αποτελέσματος: Όταν ένα μηχάνημα δεν δουλεύει και προσπαθήσεις να το αποδείξεις στον ειδικό που έχει έρθει να το φτιάξει, τότε θα δουλέψει.

  11. Ο νόμος του θεάτρου: Τα άτομα που έχουν θέσεις όσο πιο μακριά γίνεται από το διάδρομο, φτάνουν πάντα τελευταίοι.

  12. Ο νόμος του καφέ : Μόλις φτιάξεις ζεστό καφέ στη δουλειά, το αφεντικό θα σου ζητήσει να κάνεις μια δουλειά που θα διαρκέσει ακριβώς μέχρι να κρυώσει ο καφές.

soooooooooooooooooo true…

οποτε περιμενω το λεοφορειο πολυ ωρα και μετα λεω το κλασικο “δεν μαμιεται, παω ποδαρατος”, τσουπ, να’σου το Β7

Ax βρε Μαριαννάκι :frowning: :frowning: :frowning:
στα συν ότι δεν γνώριζεις το κινητό μου να σε βάλω τσάμπα μέσα :lol:

Γειά σου κύριε καθηγητά με τις αναμνήσεις μου που το θυμίθηκες αυτό???

Όταν λέω ότι σήμερα θα σχολάσω νωρίς να πάω σπίτι μου να βγάλω την στολή εργασίας να νιώσω άνθρωπος τσουπ θα σκάσει είτε μητινγκ είτε κανάς μαμάκας για ενημέρωση έλεος δηλαδή αφού να φανταστείτε έχασα πάττυ σμίθ για αυτο το λόγο κι έκτοτε ορκίστηκα δεν ξανακανονίζω τίποτε αι σιχτίρ

Λολ, μου εχουν τυχει και τα 12 εκτος απο αυτο με το λεωφορειο (περιμενα να μου τυχει χθες- αστειευομουν κι ολας).

Πάντα πριν πάω κάπου κανονίζω να φύγω ίσα ίσα την ώρα που χρειάζεται για να φτάσω στην ώρα μου (θεωρώ χαμένα από τη ζωή μου τα 5 λεπτά που θα περιμένω, αν ξεκινήσω προγραμματίζοντας να φτάσω 5 λεπτά νωρίτερα:p ). Και σχεδόν πάντα, ακριβώς πριν ξεκινήσω μου τυχαίνει κάτι. Έτσι σπάνια φτάνω κάπου στην ώρα μου:p

Τουλαχιστον ειναι ενας τροπος να λυθει το προβλημα.:stuck_out_tongue:
Η λιστα τα σπαει

…ωωωχχχχ…αυτό για τον υπεργκαντέμη εμένα φτιάσχτηκε:? :slight_smile: :!: