Σε είδα

α τότε την είδα κι εγώ στα εξάρχεια νωρίτερα

__Σε είδα.

__Με είδες.

__Είδες και τον λόγο που παράτησα το μόντελινκγ. Aχ αυτό το junk food.

__Παραλίγο να μη χαιρετηθούμε γιατί καθώς χανόμουν στο πλήθος (πειραιάς city, ηλεκτρικός) την ώρα που φώναξες τ’ όνομά μου πήγαινα να βάλω και το δεύτερο in-ear ακουστικό με τσίτα την ένταση και να θάψω μακριά τις σκέψεις και την ακοή μου από την οχλαγωγή υπό τους ήχους του Cemetary Gates.

__Ομως σε άκουσα.

__Και έστρεψα το βλέμμα μου σε 'σένα.

__Και κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό ανεύρισμα: “!!! ρε μαλάκα μου, βλέπω καλά…; Η Cristina Scabbia έχει μάθει άπταιστα ελληνικά και με χαιρετάει…;”

__…!!!

__:smiley:

Χαχαχαχαχαχαχαχ. :oops:
Χαρηκα πολυ που τα ειπαμε και απο κοντα! :smiley:

[B]Shadowcaster[/B] το κατεχεις το άθλημα…άξιος.!!

__You, silly you! :oops::oops::oops::stuck_out_tongue:

Εμένα γιατι δε με βλέπει κανείς ρε?καθε μέρα στο μετρό και στα τρολευ κυκλοφορο και συνταγμα και ατικη απ’ολα…

πες που θα είσαι αύριο να ερθω να σε δω εγω:p

αυριο παιζει να ειμαι συνταγμα.
Αλλα ρε συ καθε μερα κατα τις 8 10 ειμαι συνταγμα ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΡΕ??

μη τους δίνεις σημασία, όλες οι σνομπαρίες μαζεμένες εδώ είναι

καρδούλες - θέλω να σου κάνω πατ πατ πατ στην πλάτη.
Και ακούς και white zombie.
πολλές καρδούλες.
Μπορεί να μη σε δω αλλά θα πω ότι σε είδα για να αισθανείς καλύτερα!

Σε είδα εγώ! Αλλά δεν σε αναγνώρισα… :stuck_out_tongue:

καλά καλά,θα σας ρωτήσω και τι φόραγα ε…δεν περνάτε τόσο απλα

Kαι εγώ κάθε μέρα κέντρο είμαι λόγο σχολής αλλά από ότι βλέπεις περνάμε απαρατήρητοι :stuck_out_tongue:

Σε είδα, τυπά από το διπλανό αμάξι που μοιάζεις με τον τζακμπλακ και μου φώναζες METAAAAAAAL, έκανες devil’s horns και έπαιζες air guitar λες και δεν υπάρχει αύριο και στη συνέχεια κραύγαζες με όλο σου το είναι -λίγο πριν βγούμε ομόνοια και τελειώσει έτσι άδοξα αυτό το σύντομο συναπάντημά μας- ΕΧΟΥΜΕ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΡΕ! ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΤΗΝ 28η??? ώστε να γυρίσουν όλοι οι οδηγοί των γύρω αυτοκινήτων να σε κοιτάξουν.

Βαθιά μέσα μου ελπίζω να γράφεις εδώ πέρα και να θυμάσαι έστω και αμυδρά αυτήν τη βραδιά αύριο.

\m/

Bleedin History 8 παρά Βείκου. Με τα χέρια στις τσέπες και ένα βλέμμα “Μαλάκες κάνει κρύο”.

ναι mano87 υπάρχω και γράφω εδώ είσαι τυχερός

ισχύει. Την άλλη φορά έλα να μιλήσεις. Δε θα σ’ακούσω βέβαια γιατί συνήθως περπατάω ακούγωντας γαμάτο ΣΛΑΤΖ τέρμα αλλά θα προσφέρουμε ωραίο θέαμα. :stuck_out_tongue:

Σε είδα, Άγγελε Μπασινά. Ήσουν πίσω μου στην ουρά για την τουαλέτα και με ρώτησες αν οι όρθιες είναι πιασμένες. Δεν πρόλαβα να σου πω ότι η Arles-Avignon είναι πολύ φτωχότερη χωρίς εσένα…

:lol::lol::lol:

For real?!

Yeap. Ποτέ δεν αστειεύομαι όταν μιλάω για τον Μπασινά.