Σε είδα

Martian πρέπει να σε είδα στην Underground γύρω στις 14:00, εσύ ήσουν?

Οπα, κατσε. Ησουν και εσυ εκει; Ενας τυπος με σγουρο μαλλι μεχρι την μεση και καμπανα που με κοιταζε;

Αυτός, που άραζε μόνος του και έπινε το καφεδάκι του αμέριμνος, με το μουστάκι το γαμάτο, χάρηκα αδερφέ!

Α και γω ημουν εκει , ο ανθρωπος με το γαρυφαλλο :stuck_out_tongue:

Αυτός ήταν ο Κρις Ρόμπινσον είπαμε.

εδιτ. Ή ο Χριστός. Εσύ ποιος απ’τους 2 ήσουν? :-s

Ο Ευλογητός, ή αλλιώς “ο απεσταλμένος του Θεού και έχω την εντολή να καθαρίσω το ναό Του από τους εμπόρους των ψυχών και τους αργυραμοιβούς των συνειδήσεων”.

Που εχετε μπλεξει ρε

Ρε όχι. Όλα καλά. Κάτι καραμελίτσες μας δίνουν και περνάμε ωραία.

…μας τα σερβιρουν με το ice tea!:stuck_out_tongue:

Μπα. Απ΄το πρωί με το γάλα σου τα βάζουν εσένα.

τσου! ταιριαζει πιο πολυ με ελληνικο στην χοβολη, εκει ειμαι :stuck_out_tongue:

Σε σπειρα με σπουργιτια.

Eιδα αρκετούς από εσάς στην underground χθες το μεσημέρι.έσκασα απο το πουθενά σαν περαστικό Ufo στην παρέα σας και μπορώ να πω πως πραγματικά χάρηκα για τη γνωριμία :smiley:

Είδα τον Worst enemy Πάτρα σε ένα μαγαζί ‘Σαν τη Γη’ το Σάββατο ή έναν σωσία του; :stuck_out_tongue:

Α ρε μου εμαθες και την Σαν Τη Γη τα μουτρα σου !

Άσε ρε! Εννοείται πώς τα ξέρω και τα μέρη σας αν και Αθηναίος. Σκαστός ήρθα ένα τριημεράκι :stuck_out_tongue:

με είδες και δε με χαιρέτησες απαράδεκτε :stuck_out_tongue:

Πραγματικά σκεφτόμουν άπειρα αν ήσουν εσύ ή όχι μιας και μια φορά σε έχω δεί και αυτή γάμα τα :stuck_out_tongue: Και σκαλώνω με αυτά λέω είναι δεν είναι. :lol: :lol: Είμασταν σχεδόν απέναντι σας μια μεγαααααλη παρέα ξέρω γω :stuck_out_tongue:

χααχαχχαχαχ εκείνη την μέρα ήμουν κουρέλι και δε θυμάμαι πολλά πράγματα. Αλλά μαλακία φίλε! την επόμενη φορά μίλα!