Σε είδα

Μονος του ηταν αυτος που ειδα παντως. Δευτερα. Αλλο κοστις013 θα ηταν.:frowning:

Παντα.χοχοχο

Let meguess…Yaris???

Ford Focus.

ε καποιο θα ειδες… ειμαστε πολλα, αλλα εγω ειμαι το πρωτοτυπο:p

ειδα τον εαυτο μου στον καθρεπτη αλλα δεν ειμουν σιγουρος και ντραπηκα να μιλησω:oops::oops:

:stuck_out_tongue:

μην φοβασαι και εγω το παθαινω:)

Παρασκευή 18.30 ναι, Κυριακή nope!

Κάπου τον Ιούνιο νομίζω ήταν στο μετρό στην κόκκινη γραμμή ο Πυραμίδας, με κεραμιδοπορτοκαλοκόκκινη μπλούζα, κοιτούσα-κοιτούσε, αλλά δεν ήμουν σίγουρη για να χαιρετήσω :oops:

Σάββατο (νομίζω/δε θυμάμαι καλά!) γύρω 7μιση/8 παρά είδα τον nihilist στα metropolis στην Ομόνοια αλλά ντράπηκα και δε μίλησα…:oops:

Ρε! Όλοι ντροπαλοί είστε εδώ μέσα; :stuck_out_tongue:

ναι ρε μας διακρινει η ντροπαλοτητα…

Ναι, γιατί κι εγώ σε έχω δει σε αρκετές συναυλίες φέτος το καλοκαίρι (π.χ. Knopfler, Cohen, Maiden), αλλά είμαι ντροπαλός με ανθρώπους που αρχικά δεν ξέρω, και δεν έρχομαι να μιλήσω, τι να κάνουμε. Μην το γελάς πάντως, αυτό το ‘‘πρόβλημα’’ το έχουν πολύ περισσότεροι άνθρωποι από όσους φανταζόμαστε και πιθανολογούμε ότι το έχουν, ακόμα και άνθρωποι που υπό άλλες συνθήκες τους βλέπεις να είναι πολύ εξωστρεφείς κλπ. κλπ. :wink:

ε ναι ρε, αν δεν εισαι σιγουρος φοβασαι μηπως γινεις ρεζιλι

Nομιζα οτι ειδα τον Βακιλλο προχθες αλλα τελικα ηταν ο Λευτερης.

ειδα σημερα τον ks9 και Mr_watsisname σε κατι *bucks κοντα στο συνταγμα με κατι γκομενακια…αλλα δεν ντραπηκα τους χαιρετησα…

Τους είχες γνωρίσει ρε ηλίθιε :stuck_out_tongue:

O θεός να τις κάνει …αλλά είναι καλές ψυχές…:stuck_out_tongue: Και εμείς σε φωνάξαμε…:!:

Είπα κι εγώ ο ks9 με γκομενάκια…

α ενταξει…δεν ειπα οτι ηταν μπαζα γιατι να μην στενοχωρηθειτε !

Πριν 2 μήνες παίζει να είδα τον Ρούντολφ στα Εξάρχεια. 12 παρά, Σαββάτο ή Κυριακή θα ταν. Εγώ έφευγα, εκείνος έμπενε στην Μπενάκη.
Επίσης πάλι στην Μπενάκη πρέπει να είχα δει Angmar μ’ έναν φίλο του γύρω στις 9 παρά. Αυτή τη φορά εγώ πήγαινα Εξάρχεια εκείνος έφευγε :Ρ Τον Angmar βέβαια παίζει να τον είχα ξαναδεί παλαιότερα στο Underground πάλι στα Εξάρχεια. Έπαιζε τάβλι μ’ έναν φίλο του.
Δεν τα πάω καλά με τις φάτσες, γι’ αυτό δεν έκανα κίνηση να χαιρετίσω. :oops: