Σε είδα

Και στα 2, αν και στην αρτς προτιμώ να πηγαίνω καθημερινές που δεν γίνεται ο όλος χαμός

Το πατατρακ ηταν ωραιο πριν βαλουν καναπεδες και πιπες μπλε.

Ιδιως οταν ειχε ξαπλωστρες εξω!

Την πατατρακ την έχω χτίσει ειδικά. Αν και μετά την ανακαίνιση με χαλάει λίγο αλλά δεν γμιέται.
Έχεις και μηχανή;;;;;; Πωωωωωωωωωωωωωω!!! Γίναμε!!!

μακιντος , άσε τις λαμογιές … εγώ μιλάω στην κοπέλα .

ναι ρε θα σου φέρω κ κράνος άμα φοβάσαι … βασικά στέλνω pm με FB,twitter,myspace,lastfm κτλ και κανονιζόμαστε

Θυμάμαι κάτι εποχές που έψηναν απ έξω χταπόδι στα κάρβουνα

<3
Αφού θα είσαι εσύ πάνω στη μηχανή δεν με νοιάζει ουτε κράνος ούτε τίποτα. Περιμένω pm ακόμα και με σήματα καπνού.

χταποδάκι ε ? καλά πάμε και εκεί ρε … μαρέσει με ουζάκι και τέτοια… ξέρεις ήλιος , μουστάκι , κομπολόι …

Πάμε και σε ταίζω αν θες. Και τάβλι…

pm :wink:

:D:D:D:D:D

ειδα outlawtorn εξω απο το ΑΝ στους Corrosion αλλα οταν μπηκα μεσα δεν τον βρηκα…

wtf τόσα κοινά live έχω παρακολουθήσει με DeadImmortality, ούτε ένα μήνυμα ούτε ένα “σε είδα” ούτε ένα καμάκι ούτε τίποτα. :(:frowning:

Aν δεν ηταν κανονισμενο ή αν δεν ειναι οντως μαζι, BBB και DeadImmortality παιρνουν ΜΕ ΑΝΕΣΗ το βραβειο του καλυτερου και πιο τιμιου φορουμοζευγαριου! Μεγαλο παιχνιδι, ειδικα απο ΒΒΒ!

Bleedin, ψαξου!

Kαι όχι μόνο live, αλλά σε έχω πετύχει και πολλές φορές σε καφετέριες. Σε είδα 1349 φορές…καμάκι… τίποτα…:stuck_out_tongue:

Ε και εγω την εχω δει την DeadImmortality. :stuck_out_tongue:
Τελευταια φορα επινε καφε με κατι περιεργα τυπακια διπλα στο κυμα…

Χαχαχαχαχαχαχα!!! Όντως Deathster σε θυμάμαι! Συνοδευόσουν από κάτι φλόμπες.

:S

μπορείς να σταματήσεις να σχολιάζεις αυτές που συνοδεύουν άλλους ανθρώπους?

μιλάμε για μεγάλη μπάλα ο τριπλ μπι :wink:

Όχι…

Σόδομα και Γόμμορα εδώ μέσα :papas: