Σε είδα

άσε με να χαρω τα νιατα μου νουμπ.

#-o

(Τι διαφορα κανει ενα post αμα δεν βαλεις μια ανω-κατω τελεια και ενα p)

Νομιζω οτι το κοντραστ σαβατζ λουκ και ντροπαλοτητας θα το ριχνε το κοριτσι,επρεπε να γκαζωσεις

μπορει να φοραγε τετοια και αυτος που εφαγε χυλοπιτα

με απογοητεύεις :frowning:

μπα.

δεν σε συγκινησε καν βλεπω :lol:

ε κοιτα γενικα δεν σε συγκινει και πολυ αν δεις ενα τυπο τουλαχιστον 30 χρονια μεγαλυτερο σου να ερχεται να σου λεει τετοιο πραγμα. Στην τελικη αυτος γελοιοποιειται. Εκτος αν ειναι ο Johnny Depp. Ή ο Hugh Laurie.
Ωραια ας με ξυπνησει καποιος.

ε δεν ειπες οτι ηταν και 30 χρονια μεγαλυτερος 8O
που πας ρε καραμητρο?

εχω δει και χειρότερα, ας μην επεκταθω.

Κοίτα ανάκριση που τραβάει η κοπέλα δυο ώρες τώρα! :lol:

Διάβασα “τον αξιόλογο”, έχω λυθεί στο γέλιο! :lol:

Ας ξεχασω και λιγο απο το διαβασμα μωρε. Ασε που ειμαι σιγουρη ότι κατι ειχες σκοπο να ρωτησεις κι εσυ απλα το ρωτησε άλλος και τώρα το παίζεις υπεράνω :Ρ

Όχι, εγώ απλά θα έλεγα: πέσιμο. :stuck_out_tongue:

ναι εσυ και ο μαρσιαν, ιδιες βλακειες ολη την ωρα :Ρ

Δεν είμαι δεύτερο ακάουντ του, το ορκίζομαι.

Λες και δεν το ξέρω :Ρ

Ε για τα πληθη. Αν και μπορεί απλά να σας παραπλανώ όλους, είμαι τέτοιος ο άτιμος.

έδιτ. τέλος από δωπέρα. 5 ποστς συνδιαλλαγής πάνε πολύ, πάω να χωθώ στην γωνία μου.

νταξει ο γιατρος ειπε να σου λεμε παντα ναι.

Το κατάλαβα από το βλέμμα που είχες πάρει ότι όντως δε πολυψηνόσουν για κουβέντα. Κι εγώ ήμουν λίγο χώμα μετά τους Firewind που χα δεί, δε πειράζει. Όσο για το κοπλιμεντο δεν κάνει τίποτα κοπελιά, την αλήθεια λέω απλά λίγο πιο ευγενικά από τον παρακάτω.:slight_smile:

που με κάνει να ντρέπομαι που είμαι άνδρας.[-X

:lol::lol: Δεν ήθελα να φλερτάρω ρε συ τη κοπέλα. Ξεκολλάτε και συ και ο martian. Μια κουβέντα ήθελα να πώ. :slight_smile:

κι εγω ημουν μετά από ισωπέδωση στους her name is Calla. Ντάξει.

Πλακα κανω ρε συ, αραξε! Ολοι μας εχουμε ντραπει να μιλησουμε ενιοτε :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Εγινε προσωπο της μερας και η Τατσομαν, που καταντησαμε :har:[/SPOILER]