Σε είδα

τι πήρες αυτή τη φορά?? domenica?? :stuck_out_tongue:

δωρακι για σενα τα domenica…

περιμενω αυριο masachist…
κανονισε να βγουμε να πιουμε τπτ να στο φερω για το αμαξι να μαθεις μπαλιτσα :stuck_out_tongue:

αν δεν βάζει baby oil ή φοράει κουστούμι αυτός που γράφει τη μουσική δε μπορώ να το ακούσω, sorry:!:

Το Σάββατο στους Ravencult, Mass Infection, Carnal Redemption. Έντονη παρουσία φορουμιτών στην βοιωτική πρωτεύουσα! Cheers σε

Chrisp, Almighty, martian, Axel, Norda, corpsette, bastard.

Ειδες και αλλους δυο και δε το ξερεις :stuck_out_tongue:

Λέω να γράψω κι εγώ, γιατί έχει πλάκα το πόσοι φορουμίτες εμφανίστηκαν Λιβαδειά…

Chrisp, Faust, Martian, Private Joker, Axel, Norda, Hil
ένα γεια σε Necromayhem
και apparently είδα και corpsette αλλά δεν το ήξερα
και apparently υπήρχαν κι άλλοι και δεν το ήξερα

Υπήρχε ο Infernus λέει και ο Bastard. Οι τύποι μας σνόμπαραν κανονικά.

Α!!!Και ένα μεγάλο ΣΕ ΕΙΔΑ στον Κρισπε που τόσο καιρό νόμιζα ότι τον είχα γνωρίσει από παλιά μέσω άλλων συμφορουμιτών αλλά τελικά ήταν άλλος.

εγώ παιδιά δεν ήξερα κανέναν, ούτε καν τον necromayhem που ήρθε και μου μίλησε :’)

ήμουν τέρμα πίσω στη γωνία, ένας forever alone με παρέα μόνο τον πυρετό του :frowning:

Άσ’ τα αυτά, το έπαιζες βαρύ πεπόνι, είπαν τα παιδιά! :stuck_out_tongue:

Εδώ είχαμε κανονίσει και τι θα φοράμε, πως θα έχουμε τα μαλλιά μας κτλ. Πάντως είσαι μυστήριο Μπάσταρδε γιατί ήξερα ακριβώς ποιοι κατέβηκαν από Θεςς.

από Θεσσαλονίκη είμαι αλλά στη Λιβαδειά δουλεύω, οπότε δεν έκανα και μεγάλη διαδρομή. το ότι έκατσα μέχρι και το τελευταίο τραγούδι των ravencult ήταν ένα μικρό θαύμα, με το που τέλειωσε το λάιβ έφυγα κατευθείαν, γενικά δεν ήταν η καλύτερη μέρα μου =/

Bastard και Ηil? Ιδεα δεν ειχα. Τελικα απο δω γεμισε το μαγαζι.

Όντως είδα και Hil ξέχασα να τον πω!

Infernus και Private Joker ούτε καν, Faust είδα την μπλούζα του :stuck_out_tongue:

Αισθητή και δυνατή η φορουμική παρουσία και στας επαρχίας, μπράβο καμάριαμ!

Άντε, σειρά σου τώρα να κατέβεις Αθήνα. :slight_smile:

Παιδιά προφανώς πολλούς είδα…αλλά δεν κατάλαβα κανέναν…

Σε είδα συνικ (ή κλώνε του συνικ) στη Δεκελείας εψές το βράδυ.

Εγω ημουνα. Δικαιωσου!

\m/
Άμα θυμόμουν και το όνομα θα μίλαγα, αλλά ντεν και είπα να μην κάνω “συνικ” μέσα στη νύχτα.

σε είδα σήμερα. ήσουν με έναν πάνκη μαζί. μπήκες στο αμάξι του. μετά σε έχασα. μυρίζω την παλάμη μου που άγγιξε την ιδρωμένη πλάτη σου.

για πάντα στην καρδιά μου…

Dafaq?