Σε είδα

Σε σπειρα με σπουργιτια.

Eιδα αρκετούς από εσάς στην underground χθες το μεσημέρι.έσκασα απο το πουθενά σαν περαστικό Ufo στην παρέα σας και μπορώ να πω πως πραγματικά χάρηκα για τη γνωριμία :smiley:

Είδα τον Worst enemy Πάτρα σε ένα μαγαζί ‘Σαν τη Γη’ το Σάββατο ή έναν σωσία του; :stuck_out_tongue:

Α ρε μου εμαθες και την Σαν Τη Γη τα μουτρα σου !

Άσε ρε! Εννοείται πώς τα ξέρω και τα μέρη σας αν και Αθηναίος. Σκαστός ήρθα ένα τριημεράκι :stuck_out_tongue:

με είδες και δε με χαιρέτησες απαράδεκτε :stuck_out_tongue:

Πραγματικά σκεφτόμουν άπειρα αν ήσουν εσύ ή όχι μιας και μια φορά σε έχω δεί και αυτή γάμα τα :stuck_out_tongue: Και σκαλώνω με αυτά λέω είναι δεν είναι. :lol: :lol: Είμασταν σχεδόν απέναντι σας μια μεγαααααλη παρέα ξέρω γω :stuck_out_tongue:

χααχαχχαχαχ εκείνη την μέρα ήμουν κουρέλι και δε θυμάμαι πολλά πράγματα. Αλλά μαλακία φίλε! την επόμενη φορά μίλα!

Next time υπόσχομαι να έρθω να χαιρετήσω. Θα είμαι σίγουρος τώρα που αναγνωρίζω τη φάτσα σου 100% :stuck_out_tongue: Γιατί όταν βρεθήκαμε στη συναυλία πριν κανα χρόνο και σε χαιρέτησα ήμουν εγώ κουρέλι λιγάκι για αυτό είχα αμφιβολίες αυτή τη φορά :stuck_out_tongue:

χαχαχα έγινε έγινε!! next time!

Τον martian σημερα το πρωι κατα τις 10 και μιση να οδηγαει προς Χαμοστερνας.
Ποτε πηρες αμαξι βρε?
Το τι ακουγες και τραγουδουσες,δεν το ακουσα καλα :stuck_out_tongue:

γειτονακια ειστε εδω μεσα? lol