Η Ζωή Χωρίς (το ίντερνετ)

Επειδή και εγώ είμαι ολίγον καμμένος και εισέρχομαι σε μία περίοδο καψίματος στο διάβασμα(τρίτη λυκείου γαρ)το πισί θα το αφήσω και θα το έχω λίγες φορές τον χρόνο.Και επειδή ουσιαστικά το πισί το χρησιμοποιώ για το ίντερνετ θα σας πω μετά από 9 μήνες πως θα είναι η ζωή χωρίς το ίντερνετ.Εγώ πιστεύω δεν θα είναι και άσχημα γιατί θα αφιερώνεις πολλές ώρες στο διάβασμα,και στον ελεύθερο χρόνο θα διαβάζω κανά βιβλίο,θα παίζω κιθάρα ή θα παίρνω κανά τηλ που σημαίνει ότι θα κάνω κάτι πιο χρήσιμο απ’ότι κάνω στο πισί:P

και πριν 1 χρονο που δεν ειχα internet μια χαρα ημουν

Αυτό είναι. Δεν χρειαζόμαστε το ίντερνετ ρε… Δύναμη!

Αντε, κάνε την αρχή, μην ξαναμπείς εδω μέσα ! :lol:

Ωχ. Με πήρανε χαμπάρι. Προλαβαίνω να ζητήσω διαγραφή του ποστ και να μείνω σφυρίζοντας αδιάφορα; Όχι, εάν γίνει public request ότι περιττεύω στο φόρουμ θα αποχωρήσω…

Πλάκα μαν. :slight_smile:

Και εγώ πλάκα έκανα. Δεν φεύγω έτσι εύκολα, θα ριζώσω στο ρόκιν. Σταματάω το spam ζητώντας συγγνώμη, ευγενικός γαρ.

σκεφτομαι οτι μεχρι να βαλω ιντερνετ στην καιν πολη που θα μαι θα ψιλοβαρεθω:-k

Με ανατριχιαζετε με τα θρεντ σας8O:lol:.Ενταξει στην αρχη θα ηταν δυσκολα,μετα θα συνηθιζα κ θα ειχα πιο πολυ χρονο για αλλα πραγματα.

ιντερνετ ιζ λαιφ :p:lol:

στην π.r. εποχη (προ rockin ντε) θα ψηφιζα το δευτερο, θα προσαρμοζομουν κτλ… τωρα ψηφιζω οτι θα ηταν ζορικα…:wink:

Απαλευτη :stuck_out_tongue:

tape-trading ! :smiley:

Αν παραμείνω σε αυτή την πόλη και μείνω χωρίς ιντερνετ θα προσπαθήσω να ανακαλύψω τους πιο ανώδυνους τρόπους αυτοκτονίας που μπορούν να υπάρξουν.

Κρίμα που δε θα έχεις και Google για να τους βρεις

Νομίζω πως θα ήμουν λίγο πιο ευφυής αν δεν είχα ιντερνετ.
Και στάνταρ καλύτερη στη δουλειά μου, θα έκανα αρκετά πράγματα πιο χρήσιμα :stuck_out_tongue:

Πάντως όσες φορές έχω μείνει χωρίς internet με πιάνει στέρηση στο 3ήμερο…:roll:

θα συμφωνησω…:(:(:(:(:frowning:

εγραψες ή αλλιως you wrote:bow:

ΑΠΑΛΕΥΤΗ
Δεν ξέρω βέβαια τι θα γινόταν μετά από λίγο καιρό
Στη γ’ λυκείου σχεδόν καθόλου δεν έμπαινα μέχρι και τον μαϊο και μετά από κανα μήνα και να το άνοιγα πού και πού το έκλεινα αμέσως γιατί βαριόμουν. Τότε όμως είχα φουλ πρόγραμμα, τώρα κοπροσκυλιάζω :stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol: σωστόςςςς…

θα πάθαινα στέρηση…ειδικά τον τελευταίο καιρό ασχολούμαι πολλές ώρες με το pc…βέβαια θα έβρισκα χρόνο για να κάνω πράγματα που διαρκώς αναβάλλω…:p:p