Απορια

Για Σπαθιά σίγουρα, για Παύλο δε νομίζω.

ok. Κάνω τότε :stuck_out_tongue:

Να κάνω μια ερώτηξη?Εμείς δεν ψηφίζουμε τα καλύτερα άλμπουμ…?Πέρυσι νομίζω είχε γίνει.

είχε γίνει ναι. φέτος λόγω φόρτου εργασίας του τεχνικού μας τμήματος οι αναγνώστες δεν θα ψηφίσουν, καθώς ετοιμάζουμε κάτι μεγάλο το οποίο μας έχει απασχολήσει πλήρως.

λίγη υπομονή και νομίζω ότι θα σας αποζημειώσουμε

Πατας το κουμπί που λεει insert image αντι για το insert link που πατας εσυ(το γραφει όταν πας το δεικτη του ποντικιου απο πάνω). 2 κουτακια παραπερα χρειαζεται να πας.

Απλά αντί να κάνεις insert link, θα πηγαίνεις λίγο πιο διπλά που λέει insert photo.:slight_smile:

εδιτ:με πρόλαβε ο από πάνω.πφφ

Πανε στην προηγουμενη σελιδα κανε quote στο ποστ σου που εχει επεγεργαστει ο angel death για να δεις πως γινεται

κανω αντιγραφη του direct link απο το photobucket
πηγαινω εκει που εει εισαγετε εικονα βαζω direct link
αλλα δεν βλεπω προκοπη

Sodο από ότι βλέπω δεν εμφανίζει την φωτογραφία, λόγο του photobucket. για δοκίμασε από άλλο site, και κάνε preview το ποστ ώστε να μην γεμίζεις άσκοπα τις σελίδες.

Βρε Sodo!

Ξέρεις τί έκανα; Έσβησα αυτά τα EMAIL στην αρχή και το τέλος. Και βέβαια το λινκ που βρισκόταν ανάμεσα σε εισαγωγικά ("). Μόνο μια φορά αν υπάρχει το λινκ, γύρω από [ΙΜG], φαίνεται κανονικά η εικόνα.

Και να φανταστείς, τόση μανούρα γι’ αυτό το απλά συμπαθητικό πιπινάκι.

8O 8O 8O

TΙΕΙΠΕΡΕΤΟΑΤΟΜΟ?!?

Οχι και απλα συμπαθητικη ρε φιλος !

στα notices μου εμφανίστηκε ένα μήνυμα να τσεκάρω αν το email που χω δώσει είναι σώστο. Τι παίζει τι κάνω?

(πάτησα επάνω και μου λέει να βάλω νεο κωδικο πρόσβασης…Δεν θέλω όμως να τον αλλάξω)

Την ιδια απορια εχω κ εγω. Εγω πατησα τον κωδικο κ στη θεση του νεου εβαλα αυτον που εχω τωρα. Αλλα το μυνημα δεν εξαφανιστηκε. Ουτε κ εγω θελω να αλλαξω τον δικο μου. Καποιος mod ας απαντησει please…ειναι αναγκαιο να βαλουμε ενα εντελως καινουργιο κωδικο; Οταν τελειωσει η διαδικασια το μυνημα παραμενει εκει ή εξαφανιζεται; Ρωταω γιατι εκανα την διαδηκασια αλλα το μυνημα παραμενει εκει. Εχω ολιγον μπερδευτει με την ολη φαση… :frowning:

Πατήστε απλά χ.

Μωρε ναι να πατησω χ…αλλα πως ξερω οτι οντως ολοκληρωθηκε η διαδικασια; :?

Ποια διαδικασία?

Οτι δεχτηκε τον νεο κωδικο κ δεν εχω προβλημα με το account μου…
Γιατι δεν εγραψε κατι αναλογο…

Δεν σου ζήτησε κανεις να αλλάξεις κωδικό άνθρωπε! Τώρα για να μη σε φάει και το άγχος υπάρχει ένας απλός τρόπος να διαπιστώσεις ποιος κωδικός ισχύει. Log out, log in.

Παιδιά, τώρα που έχει βγει και δε μας διαβάζει, λέω να τον μπανάρουμε. Τι λέτε;

Ban him! :stuck_out_tongue:

Αφου μ’αγαπατε ρε πως θα μπαναρετε;